Pračka spojená se sušičkou

Anonymní
19.8.21 20:31

pračka spojená se sušičkou

Zařizujeme nájemní byt, který jsme získali za výhodných podmínek.
Existuje někde pračka spojená se sušičkou, se kterou by byl někdo v rámci možností spokojený?
Bohužel, jediná místnost, kde se dají tyto věci dát, je technická místnost, kterou ovšem nějaká chytrá hlava naprojektovala tak, že se dveře otevírají dovnitř, což znamená, že se tam musí dát něco, aby šly otevřít dveře(dokořán nepůjdou ani když tam bude jeden spotřebič).
Navíc tam je kotel a bojler a ten pitomý projektant je dal tak nízko, že u bojleru je vedení ve výšce cca 70 cm, takže se nedá nic dát ani na sebe ani vedle sebe :zed:.
Nepatří k tomu balkon, takže by bylo lepší, aby tam ta sušička byla a byt se v zimě nestal semeništěm plísní při sušení prádla.
Na možnost samostatné sušičky jsem našla víceméně jen toto: https://www.zbozi.cz/…et-set-bila/
a to ve mně zrovna důvěru nevzbuzuje.
Jenže na spojené každý nadává, existuje něco, s čím byste byli spokojení nebo je to v jednom kuse opravdu vyhazování peněz oknem?
Anonym, nemusí všichni vědět o bytě.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11085
19.8.21 20:35

Pořiď si kondenzační sušičku a můžeš ji postavit prakticky kamkoliv v bytě. Příbuzná ji má za sedačkou v obýváku a známá v dětském pokojíku. Ony ty 2v1 sice můžou fungovat dobře, ale vypereš 10 kg prádla a sušíš to nadvakrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1008
19.8.21 20:52

Pracka a susicka z odkazu bude mizerny sunt. Jsou 2v1, co kvalitne susi, ale to chce investici. Taky mame prtavou koupelnu a mame 2v1 od LG. A je super, nejlepší spotrebic v domacnosti.. Miluji ji :D Ale stala pres dvacet tisic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1798
19.8.21 21:01

Pračka se sušičkou za sedm tisíc a nějaká noname značka? Podle me ani nevypere, natož něco usušit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
19.8.21 21:09

Taky mám LG, stala něco přes 25 tisíc a jsem nesmírně spokojená. Peru totiž podle barev, ne materiálu a tím pádem nikdy nesusim celou pračku. Teď přes léto sušičku vůbec nepouzivam.
A nejlepší na ni je, že mi pošle SMS, když je vypráno a dá se ovládat na dálku telefonem 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1982
19.8.21 23:45

Také mám LG 2v1 a jsem spokojená. Vychytala jsem ty správné programy a když mám méně tmavého a barevného vyperu je zvlášť a suším dohromady. Bez problémů. Stála 18tis (priplacela jsem za nerez, jinak 15tis)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2651
20.8.21 00:28

Mám Electrolux a za těch pár let zatím spokojenost. Počítám s tím, že je to kompromis, nepotřebuju prát a sušit kvanta oblečení a aby bylo jako z mandlu. Večer zapnu, ráno skládám suché. Stejně půl roku větším prádlo ven a sušičku de facto nepotřebuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3287
20.8.21 07:32

Ta susicka v odkazu je dobra. Klarstein je moc dobra nemecka znacka. Ale je to mala susicka vejde se tam toho malo…a je kondenzacni, tedy volne stojici, to uz si tam muzes dat jakoukoli…

Zkusenosti s LG nemam, jen s nejakou “normalni” 2v1 a je dobra, ale spis jako nouzovka, vse vyprat a susit je fakt nerealne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
20.8.21 11:53

Prosím, taky vám trvá ten praco-sušící proces tak dlouho? Teď jsme koupili Siemens a když chci, aby to bylo fakt suché, trvá proces praní a sušení i 4hod :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1009
20.8.21 12:27

Máme čtvrtým rokem Bosch 2v1 a je super. Taky jsem měla že spotřebiče 2v1 trochu strach, tak jsme dlouho zkoumali a nakonec se rozhodovali mezi Bosch a AEG. Nakonec dle testů vyhrávala Boschka. Kapacita 7kg praní/4kg sušení. Přes léto suším venku, v zimě většinou dám pár věcí na sušák, nebo suším nadvakrát. Ale využívám i praní + sušení, jedu na noční proud, večer dám prádlo do pračky a ráno je hotovo. To pak samozřejmě nevyužiju úplnou kapacitu praní, ale pračka si prádlo převáží a cyklus přizpůsobí.
@Nutella Záleží jaký prací program, nejkratší je 1+2 hodiny. Taky mám program refresh, ale asi jen na 2,5 kg prádla a ten 15 minut pere a pak hodinu suší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
20.8.21 12:37

@Dadda8 No my pustili prací cyklus povlečení s prostěradlama a jeden ručník a cyklus i se sušením se protáhl na skoro 4hod a stejně to nebylo zcela suché. Tak asi fakt dávat míň prádla 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1009
20.8.21 12:42

@Nutella Tak to odpovídá, já když peru na 60 + suším, takže nemám plnou pračku, tak okolo čtyř hodin. Ale právě to pouštím na noc, takže mi to nevadí. Jinak standardní sušení těch 4kg trvá 2 hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
20.8.21 12:45

@Dadda8 Tak jsem se uklidnila, protože mně to přišlo dlouhé, ale fakt je, že prostěradla a ručníky jsou na sušení asi vždy náročné. Nějaké lehčí svršky budou dřív :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1008
20.8.21 12:48
@Nutella píše:
@Dadda8 No my pustili prací cyklus povlečení s prostěradlama a jeden ručník a cyklus i se sušením se protáhl na skoro 4hod a stejně to nebylo zcela suché. Tak asi fakt dávat míň prádla 8o

Velke, tezke kusy jako povlečení a rucniky je uplne bezne ctyri hodiny, i vic. Co by sis představovala??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
20.8.21 13:03

@Maminanamatersky Právě, že si nepředstavuju nic, jen se ptám. Předtím jsem měla obyč. pračku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat