Pracovala jsem jako prostitutka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 15:05
Pracovala jsem jako prostitutka

Hledala jsem něco na internetu a vyskočila na mě diskuze tady, ale bohužel z roku 2013, kde se dotyčná ptala, jestli tu někdo pracuje či pracoval jako prostitutka. Množily se tam mraky otázek a mě přišlo, že by mohlo být zajímavé založit novou diskuzi, protože sama jsem více než rok jako prostitutka pracovala na privátu. Dodnes o tom skoro nikdo neví, s nikým jsem o tom nemluvila (až na jednu nejbližší osobu). Zajímá někoho něco?

Stručně - byla krize a já jsem 3 roky pracovala na velmi mizerně placeném místě. Rozešla jsem se s přítelem a nebyla jsem schopná pokrýt náklady na bydlení a splácet půjčku. Chyběl mi sex a chtěla jsem to zkusit. Nejdřív jen na víkendy při práci, pak se situace vyhrotila a v práci jsem skončila, s tím, že si přeci tak do dvou měsíců najdu jinou. No nenašla a to jsem chodila na jeden pohovor za druhým (samozřejmě práce odpovídající mému vzdělání a praxi) a tak jsem tuhle „práci“ dělala asi rok a půl. Hrozně mě to ničilo a hnusilo se mi to. Ale peníze mi pomáhaly zapomenout. Splatila jsem půjčku, začala jezdit na dovolené a obměnila šatník… Pokud jde o klienty, asi někoho překvapí, že 80% z nich byli ženatí nebo zadaní, často šťastně ženatí. Tvrdili mi, že podvádět je v dlouhodobém vztahu nutnost, aby dokázali fungovat doma. Což je mimochodem důvod, proč po téhle zkušenosti nikdy nebudu věřit chlapům. Těm českým teda. Určité procento to mělo jako zábavu, sbírání suvenýrů. Někteří jako každodenní nutnost před prací. Byl tam jeden chlap, slušnej, starosta jedné obce. Manželka od té doby, co mu porodila dítě, s ním nespala a spát nechce. To bych celkem chápala, ale zeptala jsem se, kolik let je jejich dítěti. Řekl mi, že 8 let a to mi spadla brada… Manželka krásná, hodná, chápavá. On taky obrovský srdcař. 8 let to vydržel a pak najednou přišel… Po akci se rozbrečel, že mu je ze sebe špatně, že podvedl svou milovanou ženu… Pak přišel ještě jednou za půl roku a dopadlo to stejně. Jednou přišel pán kolem 50 let s kytkou, že jestli si můžeme při první schůzce jen povídat, při další se trochu posunout atd. Hledal totiž vztah, ale o ten já jsem samozřejmě neměla zájem.

A co jsem na tom nenáviděla nejvíc? Každej z nich se šťoural do mého soukromí. Co dělám ve volném čase, jestli mám přítele, jestli o tom ví, co mám ráda v posteli a jak mě můžou uspokojit (jako by to bylo vůbec možný, když mi 99% z nich bylo odporných). Pak pokaždé „a udělala ses?“ Nejčastěji tato otázka padla po dvouminutovém sexu, kdy on byl naprosto neschopný, škaredý a s malou výbavou. Taky otázka, jestli můžou dostat slevu mě dokázala vytočit. Člověk dělá něco, co mu je odporné, prodává svou důstojnost, v podstatě za almužnu (50% si bere pasák) a ještě slevičku by se jim zachtělo? Jasně!

Prostě co si budem, trauma z toho všeho jsem měla ještě dost dlouho a jednou jsem práskla dveřma a řekla jsem, že stačí. vzpamatovávala jsem se několik let a nejsem od té doby schopná navázat vztah s čechem, když vím, jak drtivá většina z nich přemýšlí. Bavíme se tu o mužích všech kategorií - podnikatelé, milionáři, úředníci, dělníci, nebo jen sotva zletilí týpci, je to skoro všechno stejný.

Už je to myslím 6 let zpátky. Mám teď skvělého muže - cizince, který má na tyhle věci úplně opačný pohled. Od té doby, co kdysi pracoval ve strip baru jako security, viděl nahých ženských milion a ten pohled se mu zhnusil. Sice není úplně sexuálně založený (tj. nepotřebuje ho obden), ale to je v jistém ohledu jedině dobře. O mé minulosti samozřejmě ani netuší a já se taky snažim zapomenout.

Takže… zajímá vás něco? Ráda odpovím na cokoliv, co nebude rýpavé nebo urážlivé.

Příspěvek upraven 02.05.19 v 15:13

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:
g.sandova
Závislačka 4449 příspěvků 02.05.19 15:09

Byl některé aspoň trochu vzrušující? Že to bylo aspoň trochu fajn?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 15:13

Nechci, aby tohle bylo urážlivé. Tak to tak prosím neber. Ale nehnusila si se sama sobě? Že jsi to dokázala dělat tak dlouho.

veria
Nadpozemská drbna 25332 příspěvků 02.05.19 15:15

A myslíš ze cizinci za prostitutkama nechodí? Asi to bude podobne jako Češi. :think:

karkarka
Závislačka 3647 příspěvků 02.05.19 15:16

A cizinci do bordelu nechodi jo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 15:17
@g.sandova píše:
Byl některé aspoň trochu vzrušující? Že to bylo aspoň trochu fajn?

Bylo tam několik takových, kteří mi nevadili. Kteří to celé chápali, neptali se, přišli si odpočinout a vypnout. Většinou stálí klienti. Pak tam byl jeden mladý hezký chlap, milionář, s ním to mohlo být fajn, ale jeho rozměr a výdrž byly takoví, že jsem to jen tak tak zvládla a fakt to bolelo. Ale že bych si z někoho sedla na zadek a doufala, že přijde znova, tak to ne.

Vlastně v jednom případě - tomu klukovi bylo asi 21 let, byl celkem tlustý a jeho penis měl ani ne 1 cm. Nechápala jsem to a bylo mi ho strašně líto. Ještě neměl ani kalhoty dole a udělal se. Tohle bylo fajn, že to bylo bez práce, ale sex s tím by samozřejmě možný nebyl… Navíc se prý vždycky udělá sotva se ho ženská dotkne…

Šarlota4
Extra třída :D 11118 příspěvků 02.05.19 15:17
@Anonymní píše:
Nechci, aby tohle bylo urážlivé. Tak to tak prosím neber. Ale nehnusila si se sama sobě? Že jsi to dokázala dělat tak dlouho.

Cetla jsi to? Vzdyt to tam psala, ze ano.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 15:18
@Anonymní píše:
Nechci, aby tohle bylo urážlivé. Tak to tak prosím neber. Ale nehnusila si se sama sobě? Že jsi to dokázala dělat tak dlouho.

to víš že hnusila, a jak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 15:19
@veria píše:
A myslíš ze cizinci za prostitutkama nechodí? Asi to bude podobne jako Češi. :think:

nebyla jsem v Praze ale v jednom jiném krajském městě.. Cizinců tam bylo málo, spíš ukrajinci, bulhaři… uměli lámanou češtinu…

malwina
Stálice 65 příspěvků 1 inzerát 02.05.19 15:20

Napiš o tom pod pseudonymem knížku, to půjde na dračku. Muzes to vzit z jakékoliv strany, život prostitutky, jak na chlapy, atd. Vzdycky to bude trhák.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 15:20

@karkarka určitě chodí, ale ne v tom městě kde jsem byla já, a určitě nechodí cíleně každý den podvádět svou ženu.

Šarlota4
Extra třída :D 11118 příspěvků 02.05.19 15:21
@Anonymní píše:
@karkarka určitě chodí, ale ne v tom městě kde jsem byla já, a určitě nechodí cíleně každý den podvádět svou ženu.

I v zahranici chodi muzi do bordelu, uplne stejne jako v CR.

Niki Ku
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 02.05.19 15:21

Jaký byl asi tvůj nejhorší zážitek?

bigl
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 02.05.19 15:23

Kolik jsi brala za sex, jestli se můžu zeptat? A proč jsi měla pasáka? Bez něho to nešlo?

Tableta
Závislačka 4820 příspěvků 02.05.19 15:23

Drtivá většina? Máš pocit, že tě vobtáhla drtivá většina českých mužů?
Ach jo.
Ale zas je lepší „tohle“ dělat pro prachy, než jen tak pro zábavu :jazyk:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Váš příspěvek
Reklama