Pracovní deska 70 cm

12272
30.1.16 15:33

Pracovní deska 70 cm

Poradíte, kde se dá sehnat pracovní deska ke kuchyni o hloubce 70 cm? O Horbachu vím, jsou i jiné možnosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.1.16 15:52

My si ji necháváme delat v Ikey z masivniho dreva na miru. Delaji tam na miru pracovní desky, ale ne z te drevotrisky, jen z masivu a jeste jineho materialu (ale ted si nevzpomenu na nazev). Objednali jsme si 2 desky, kazda po 2 metrech a vyslo nas to na 21tis (z toho masivu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.16 15:56

Jo Ikea super maj kvalitni, neni to ten papundekl polepeny folii co nic nevydrzi.. Pokud teda chcete drevenou a ne nerez nebo kamen. To pak nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
30.1.16 17:47

@bordeaux-zuzka @Makronka222 díky za tip, ale já dřevěnou desku nechci. Hodně lidí si stěžuje, že údržba je náročná a taky že nevydrží to, co ta s fólií. Jsem sice příznivcem dřeva, ale do kuchyně ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.16 08:06

Jo, chce to pouzivat na vsechno prkynko, aby se deska neposkodila a jednou za cas ji poradne vycistit, prip. obrousit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
31.1.16 10:25
@bordeaux-zuzka píše:
Jo, chce to pouzivat na vsechno prkynko, aby se deska neposkodila a jednou za cas ji poradne vycistit, prip. obrousit

Hlavně se prý taky musí olejovat. Já bych to prkýnko dodržovala, ale co já vím, jestli by se na to nevyprdnul chlap, či děcko, takže radši tu dřevotřísku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
30.9.16 09:16

Ahoj,
sháním pracovní desku do kuchyně s hloubkou 70 cm. Nevíte, kde by se dala sehnat? V Hornbachu je běžně mají? A nemáte někdo zkušenost, jak dlouho se čeká na desku na míru z ikei?

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10521
30.9.16 09:18

Taky mame hlubsi desku nez beznych 60 cm. Stolar koupil 90 cm, desku serizl na pozadovanou hloubku a ze zbytku narezal policky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4268
30.9.16 09:39

My máme naopak na jedné straně kuchyně desku užší a také nám dělníci desku uřízli a ze zbytků máme nějaké poličky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
30.9.16 16:39
@LE.nova píše:
Ahoj,
sháním pracovní desku do kuchyně s hloubkou 70 cm. Nevíte, kde by se dala sehnat? V Hornbachu je běžně mají? A nemáte někdo zkušenost, jak dlouho se čeká na desku na míru z ikei?Díky

Ty sedmdesátky v Horbachu mají jen nějakých pár kusů a jinak se objednává. Já objednala přímo u výrobce, ale čekala jsem taky dost dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama