Pracovní pohovor mBank

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alig
Stálice 88 příspěvků 02.02.17 16:47
prac.pohovor mbank

Potrebuju radu, byl jste nekdo na prac. pohovoru v mbance co po Vas chteli a jak se má vhodně obléct, dekuju :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 02.02.17 16:51

Podle dress code vhodného do banky či pozice, na uklízečku asi nebudeš potřebovat ukázat kostýmek :nevim: Promiň, ale pokud nejsi schopná zvolit vhodné oblečení na pohovor, tak nevím, jak zvládneš běžnej provoz tam :nevim:

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 02.02.17 16:57

Byla jsi někdy v bance? obleč se jako oni ;)

alig
Stálice 88 příspěvků 02.02.17 17:06
@Nowuka2 píše:
Podle dress code vhodného do banky či pozice, na uklízečku asi nebudeš potřebovat ukázat kostýmek :nevim: Promiň, ale pokud nejsi schopná zvolit vhodné oblečení na pohovor, tak nevím, jak zvládneš běžnej provoz tam :nevim:

ale vím, jenom me prave udivuje ze potom na pobocce sedí v tricku a v dzinach

alig
Stálice 88 příspěvků 02.02.17 17:07

A na co se me tam budou ptat a tak nevite, jsem skoro 6let mimo tak jsem jak blb

Kacise
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 02.02.17 17:08
@alig píše:

Jenže ti už mají své jisté. Na pohovor, i kdyby to bylo na uklízečku, jsem vždycky šla a vždycky půjdu, v něčem pěkném, protože první dojem je prostě důležitý. :kytka:

alig
Stálice 88 příspěvků 02.02.17 17:16
@Kacise píše:
Jenže ti už mají své jisté. Na pohovor, i kdyby to bylo na uklízečku, jsem vždycky šla a vždycky půjdu, v něčem pěkném, protože první dojem je prostě důležitý. :kytka:

jj, plne souhlasím. myslite že tmave kalhoty, kosile a svetrik by mohlo být, ne?

alenka84
Neúnavná pisatelka 19041 příspěvků 02.02.17 18:27
@alig píše:

Tak zrovna v mBank jsem nikdy nikoho v tričku a džínách sedět neviděla, chlapi košile a kalhoty (někdy i sako), ženské kostýmek…

Klára-z-Prahy
Kecalka 275 příspěvků 02.02.17 18:28

Mohlo, svetřík bych raději nahradila sakem a svetřík schovala, až to budeš mít jisté, jak tu někdo pravil:-)

Čekej otázky typu jestli jsi někdy pracovala v bankovnictví nebo finančnictví, proč máš o dané místo zájem, jaké jsou tvoje silné a slabé stránky. Na tohle se ptají skoro všude. Ostatní otázky se mohou dost lišit, záleží hodně na pozici.

Klára-z-Prahy
Kecalka 275 příspěvků 02.02.17 18:29

Jo a hlavně přijď včas a pokud si budete třást pravicemi, tak nepodávej leklou rybu.

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 02.02.17 18:43

A něco si zjisti z netu o té bance. Aspoň pár věcí. Jak dlouho existuje atd. Na to se ptali kamarádky při pohovoru v jiné bance. namaluj se jen trochu, na nehty nenápadný lak. Ty rifle na pobočce může kamarádka nosit v pátek, to tam mají povolené, ale na pohovor si je určitě neber.
Držím palce

ka2ka
Extra třída :D 12940 příspěvků 1 inzerát 02.02.17 18:50

@123Soňa proč jsou rifle v pátek povolený?

zrcadlo
Kelišová 6861 příspěvků 02.02.17 18:54
@ka2ka píše:
@123Soňa proč jsou rifle v pátek povolený?

Některé (obzvlášť zahraniční) firmy mají v rámci pravidel oblékání tzv. Casual Friday (Free Friday), kdy v pátek zaměstnanci mají uvolněná pravidla (např. proto, že často ze zaměstnání už někam jedou, většina důležitých jednání se na pátek neplánuje apod., jak je to konkrétně v mBank nemám tušení).

ka2ka
Extra třída :D 12940 příspěvků 1 inzerát 02.02.17 18:56

@zrcadlo aha díky za vysvětlení, já chodím do jiné banky a tam rifle v pátek nemají :think:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28977 příspěvků 02.02.17 19:15
@Nowuka2 píše:
Podle dress code vhodného do banky či pozice, na uklízečku asi nebudeš potřebovat ukázat kostýmek :nevim: Promiň, ale pokud nejsi schopná zvolit vhodné oblečení na pohovor, tak nevím, jak zvládneš běžnej provoz tam :nevim:

Nechápu, jak se někdo může s prominutím tak hloupě ptát, co na pohovor do banky :zed:.Buď má nulovou sociální inteligenci nebo je líný elementárně uvažovat.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >