Reklama

Pracujete někdo u T-mobile?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

edyta
Kecalka 211 příspěvků 04.03.17 19:06
Pracujete někdo u T-mobile?

Ahoj maminky, prodím Vás, pracujete někdo u T-mobile? Včera jsem byla na pohovoru formou AC, byla to docela sranda, pán co s námi pohovor dělal mi řekl že se ještě uvidíme (byli jsme tři a řekl to jen mně), ale říkal, že má ještě několik zájemců a ozve se, až udělá kolo i s nimi. Bude tedy ještě jedno kolo s člověkem, kterého si popřípadě vybere a budeme o místo bojovat třeba dva?

Ještě říkal, že nás první týden čeká hodně učení, někde (asi nějaké centrále) se prý budeme učit od rána do večera. Nevíte kde tohle probíhá? A jak to probíhá?

Ptala jsem se ho asi na milion otázek, ale na tohle jsem se ho nezeptala.

Jedná se o práci na kamenné prodejně.

Děkuji za jakoukoliv odpověď :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 19:15

Manzel nastoupil v unoru… prvnich 14 dni skoleni v Praze ( prubezne se psalo par testu), pak asi tyden zauceni na prodejne a pak ostry prodej. Bohuzel zauceni neni dostatecne - zaucuje ho kolega, ktery musi prodavat ( vydelavat na sebe), takze nema na nej cas. Uvidime, ale zatim trochu zklamani…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62560 příspěvků 3 inzeráty 04.03.17 19:15

@edyta Pracovala jsem tam, ale už je to dávno a nebyla jsem na prodejně, ale na infolince. A první 3 dny bylo na centrále takové, no neříkala bych tomu učení, byly to spíš celé dny prezentace, na všechna možná témata, od představení spolčnosti, přes praktické věci, bonusy až po nějaké základní technické info o fungování mobilní sítě. Ale umět to člověk nemusel :mrgreen: A potom tedy měla infolinka ještě 5 týdnů školení - jak klasická škola a tady tedy bylo třeba to i umět, psaly se i nějaké testy. Ale jak to mají lidi, co jdou na prodejny to netuším, tipuju, že budou mít po tom úvodním taky nějaké svoje vlastní, ale jak dlouhé to netuším, nebo jestli je ještě stále to úvodní pro všechny.

edyta
Kecalka 211 příspěvků 04.03.17 19:28
@Anonymní píše:
Manzel nastoupil v unoru… prvnich 14 dni skoleni v Praze ( prubezne se psalo par testu), pak asi tyden zauceni na prodejne a pak ostry prodej. Bohuzel zauceni neni dostatecne - zaucuje ho kolega, ktery musi prodavat ( vydelavat na sebe), takze nema na nej cas. Uvidime, ale zatim trochu zklamani…

Děkuji :-) a jak to probíhalo časově? od rána do večera? A byl vybrán napoprvé, nebo musel projít několik kol?

edyta
Kecalka 211 příspěvků 04.03.17 19:30
@j.a.n.i1 píše:
@edyta Pracovala jsem tam, ale už je to dávno a nebyla jsem na prodejně, ale na infolince. A první 3 dny bylo na centrále takové, no neříkala bych tomu učení, byly to spíš celé dny prezentace, na všechna možná témata, od představení spolčnosti, přes praktické věci, bonusy až po nějaké základní technické info o fungování mobilní sítě. Ale umět to člověk nemusel :mrgreen: A potom tedy měla infolinka ještě 5 týdnů školení - jak klasická škola a tady tedy bylo třeba to i umět, psaly se i nějaké testy. Ale jak to mají lidi, co jdou na prodejny to netuším, tipuju, že budou mít po tom úvodním taky nějaké svoje vlastní, ale jak dlouhé to netuším, nebo jestli je ještě stále to úvodní pro všechny.

panejo, takže to bylo hodně zdlouhavé 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 19:55
@edyta píše:
Děkuji :-) a jak to probíhalo časově? od rána do večera? A byl vybrán napoprvé, nebo musel projít několik kol?

Po puldennim AC mu volali, ze ho vybrali dale a mel se sejit s manazerem na pobocce kde nyni pracuje. Snad do druheho dne mu potvrdili prijeti.
V TM chybi lide, takze berou, berou a berou

Skoleni v Praze vzdy od 9 do 17/17,30. Ubytovani zajisti, bohuzel hotel je na opacnem konci Prahy nez je centrala

edyta
Kecalka 211 příspěvků 04.03.17 20:01
@Anonymní píše:
Po puldennim AC mu volali, ze ho vybrali dale a mel se sejit s manazerem na pobocce kde nyni pracuje. Snad do druheho dne mu potvrdili prijeti.
V TM chybi lide, takze berou, berou a berouSkoleni v Praze vzdy od 9 do 17/17,30. Ubytovani zajisti, bohuzel hotel je na opacnem konci Prahy nez je centrala

moc děkuji za info, teď jsem z toho moudřejší :kytka:

arada
Extra třída :D 11705 příspěvků 15.05.17 09:45

Dobrý den, obnovuji dotaz.Chci zrušit tarif.Na prodejně jsem se ptala a bylo mi řečeno, že mi smlouva končí 17.5.a mám tento den přijít. Každopádně ze zdravotních důvodů tam mohu jít až toho 17.Trochu se bojím, aby mi neřekli, že jdu pozdě. Tarif plně nevyužiju, slíbené převáděné minuty nějak nefungují. Je tady někdo, kdo u T mobile pracuje, nebo v nedávné době rušil tarif? Chtěla jsem si tam zavolat, ale pro mě z nepochopitelných důvodů mají předčíslí 800 a to musím zaplatit navíc, bo na tarif nelze.

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 15.05.17 09:53

@arada Jestli voláš z TMobilu, volej číslo 4603, to by mělo být zadarmo - zákaznická linka. Volala jsem minulý tý a bez čekání jsem byla přepojena. Na tom čísle 800… to je na dlouho a přepojena jsem stejně nebyla. Toto číslo by mělo být ale také zdarma.

joli31
Kecalka 293 příspěvků 15.05.17 09:53

Já ted nevím, ale myslím že se výpověd musí podat 30dní dopředu. Chtěla jsem taky přejít, ale nakonec jsem jen přešla na jiný tarif. A infolinka 4603 Ti nejde?

PetraJ
Kelišová 6688 příspěvků 15.05.17 10:01
@arada píše:
Dobrý den, obnovuji dotaz.Chci zrušit tarif.Na prodejně jsem se ptala a bylo mi řečeno, že mi smlouva končí 17.5.a mám tento den přijít. Každopádně ze zdravotních důvodů tam mohu jít až toho 17.Trochu se bojím, aby mi neřekli, že jdu pozdě. Tarif plně nevyužiju, slíbené převáděné minuty nějak nefungují. Je tady někdo, kdo u T mobile pracuje, nebo v nedávné době rušil tarif? Chtěla jsem si tam zavolat, ale pro mě z nepochopitelných důvodů mají předčíslí 800 a to musím zaplatit navíc, bo na tarif nelze.

Novej tarif nemůžeš řešit dřív než když ti skončí ten starej.
Mám čerstvou zkušenost, řešila jsem to včera. :lol:
20.5. mi končí starej tarif, tak jsem se chtěla domluvit na novej (volala jsem na operátora 4603) a bylo mi řečeno, že se mi sami ozvou 21.5., že to dřív zařídit nejde.

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 15.05.17 10:02
@joli31 píše:
Já ted nevím, ale myslím že se výpověd musí podat 30dní dopředu. Chtěla jsem taky přejít, ale nakonec jsem jen přešla na jiný tarif. A infolinka 4603 Ti nejde?

Taky si myslím, ne-li ještě dřív, ale určitě ne v den kdy končí smlouva… To ti tak akorát řeknou ať přijdeš za rok…

Iustitia omnibus
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 15.05.17 10:04
@arada píše:
Dobrý den, obnovuji dotaz.Chci zrušit tarif.Na prodejně jsem se ptala a bylo mi řečeno, že mi smlouva končí 17.5.a mám tento den přijít. Každopádně ze zdravotních důvodů tam mohu jít až toho 17.Trochu se bojím, aby mi neřekli, že jdu pozdě. Tarif plně nevyužiju, slíbené převáděné minuty nějak nefungují. Je tady někdo, kdo u T mobile pracuje, nebo v nedávné době rušil tarif? Chtěla jsem si tam zavolat, ale pro mě z nepochopitelných důvodů mají předčíslí 800 a to musím zaplatit navíc, bo na tarif nelze.

Tak to tě zakladatelko na pobočce „očůrali“, jsou tím známí. Výpověď se opravdu podává 30 dní dopředu, je to výpovědní lhůta. Takže toho 17.5. nejdéle 18.5. ti to spadne na dobu neurčitou, výpověď podáš OK, ale budeš ten jeden měsíc než se to vypoví mít dražší tarif asi. Na pobočkách to takhle dělají, protože mají pak argumet proč ti to prodloužit, aby jsi to neměla dražší. :roll: :roll: :roll: Využívají toho, že ty jejich rady nejsou nahrávané ani monitorované :roll: Rozdíl ceny bývá 150 Kč. Když napíšeš tarif, řeknu blíže.

Iustitia omnibus
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 15.05.17 10:05
@PetraJ píše:
Novej tarif nemůžeš řešit dřív než když ti skončí ten starej.
Mám čerstvou zkušenost, řešila jsem to včera. :lol:
20.5. mi končí starej tarif, tak jsem se chtěla domluvit na novej (volala jsem na operátora 4603) a bylo mi řečeno, že se mi sami ozvou 21.5., že to dřív zařídit nejde.

Tak to je nesmysl, spíš z toho pak bude mít víc „bodíků“ :mrgreen:

PetraJ
Kelišová 6688 příspěvků 15.05.17 10:10
@Iustitia omnibus píše:
Tak to je nesmysl, spíš z toho pak bude mít víc „bodíků“ :mrgreen:

No, tak to je možný. Já tam volala už asi před třemi týdny, kdy jsem zjistila, že mi bude smlouva zrušena (byl to zaměstnanecký tarif a už jsem ho nemohla dát používat) a paní na lince mi řekla, že až ta smlouva skončí, tak mi zavolá. Já tam ale včera radši volala znovu a bylo mi řečeno to samé. Že dřív ne, že až toho 21. Já z toho taky nejsem nadšená, ten den jedu pryč a nebudu mít asi možnost se s někým vybavovat po telefonu. Nehledě na to, že potřebuju funční telefon, kdyby se mi stalo něco s autem nebo tak. A nebudu si kvůli tomu kupovat nějakou dobíjecí kartu či co.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama