Reklama

Pražandy, jaký máte plat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 03.03.17 22:21
Pražandy,jaký máte plat?

Ahoj holky, jsem z Prahy, mám VŠ, byla jsem v domácnosti, chci se vrátit do práce. Co se ale dívám platově po nabídkách (a to mám dlouholetou praxi v oblasti médií a reklamy),tak zase nic moc. Pracovala jsem v zahraničí, takže jsem asi v ČR dost odtržená od reality :-).Prosím, můžete mi říct, jaký je váš čistý plat, zhruba v jakém jste oboru a jak dlouhou máte praxi? Klidně anonymně. Ráda bych si udělala obrázek o situaci v ČR. (založila jsem diskusi pro holky z Prahy, ale uvítám i mimopražské příspěvky). Dívala jsem se na tabulky na netu podle profesí, ale uvítala bych vaše reálné zkušenosti. Pokud jsou tu samotné ženy bez partnera, jak vycházíte s platem, resp. s jakým platem musíte vyjít? Děkuji a hezký víkend! :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 22:25

Prace ve skolstvi - uplna zmena oboru, nez kde jsem pracovala pred detmi, ale koukala jsem pak na neco abych zkloubila s detmi - takze 2 roky prace, cisty plat 17.500kc. A jsem maximalne spokojena- nejsem narocna :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 22:28

Jo a jsem samozivitelka 2 deti ;-) s alimentama 1200.

Anonymni 22:25

maskovak
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 03.03.17 22:31
@Anonymní píše:
Jo a jsem samozivitelka 2 deti ;-) s alimentama 1200.Anonymni 22:25

A kolik zaplatíš na nákladech, bydlení, jídlo atd.?KOlik ti zbývá? Do školy učit jsem chtěla nastoupit, ale mám fin. závazky, nemohu (resp. nechci) jít pracovat za takový plat, jaký nabízeli, a to nemyslím nijak špatně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 22:47

@maskovak tak na vyskakovani to neni, ale nouzi netrpime. Nastesti zavazky mimo teda najmu zadne nemam, takze po tom co poplatim nam na cely mesic zbyde cca 5tis - takze pohoda. Ja jsem ve skolstvi spokojena - jelikoz jsem sama tak nemusim resit vyzvedvani apod, protoze prac doba je mi prizpusobena coz je k nezaplaceni. A sefova je chapava, kdyz mi deti marodi (zrovna ted jsem poprve na OCR) coz je take vyhoda. A pak nemusim resit hlidani pres velike prazdniny ;-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 22:52

Mimo Prahu, práce v bance na přepážce, průměrně asi 24000. Při nástupu bez praxe, teď už praxe 2 roky :-D nicméně nejsem sama, druhý plat v domácnosti je cca stejný…

maskovak
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 03.03.17 22:59
@Anonymní píše:
@maskovak tak na vyskakovani to neni, ale nouzi netrpime. Nastesti zavazky mimo teda najmu zadne nemam, takze po tom co poplatim nam na cely mesic zbyde cca 5tis - takze pohoda. Ja jsem ve skolstvi spokojena - jelikoz jsem sama tak nemusim resit vyzvedvani apod, protoze prac doba je mi prizpusobena coz je k nezaplaceni. A sefova je chapava, kdyz mi deti marodi (zrovna ted jsem poprve na OCR) coz je take vyhoda. A pak nemusim resit hlidani pres velike prazdniny ;-)
:kytka:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 03.03.17 23:00
@Anonymní píše:
Mimo Prahu, práce v bance na přepážce, průměrně asi 24000. Při nástupu bez praxe, teď už praxe 2 roky :-D nicméně nejsem sama, druhý plat v domácnosti je cca stejný…
:kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 23:13

Pred detmi na 8h. uvazek 19000,po detech na 6h. uvazek 15000. Prace ve fin. poradenstvi. Praxe 3 roky. Nebyt manzela co tahne domacnost, tak z tohohle nevyzijem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 23:14

IT oblast (nic tezce technickeho) 40.000 cisteho (praxe 10let bez VS)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 23:19

Manazer controllingu,6 let praxe, z toho 2 jako manazer, Praha, 50000

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 23:20

Státní správa 67 tisíc hrubého

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 23:28

Pet let praxe v oboru farmacie, VS, 52 tis cisteho :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 23:36

Online marketing, VS (ale uplne jiny obor, ne marketing), dva a pul roku praxe, 40 000 hrubeho.

Jogrr
Závislačka 4202 příspěvků 03.03.17 23:37

Omyl

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama