Reklama

Praní batiky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amonanka
Nováček 7 příspěvků 02.05.09 20:27
Praní batiky?

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s 1.praním batikované textilie? Slyšela jsem něco o octu… Nechám si raději poradit od zkušenějších. Předem moc děkuji!
Amonanka

Reklama

Reakce:

Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 02.05.09 20:44

Já většinou tak dvě první praní určitě peru v ruce a opravdu nejprve do octové lázně a radši přidávám ocet i k praní…Pak už peru na 40…Někdy bývá návod jak prát i přímo u výrobku…

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 02.05.09 21:46

Taky není úplně od věci prát z rubu, aby se barvy vymylo co nejmíň a s věcmi, kterým nějaký ten „cizí“ flíček nebude vadit. Vždy to trochu pouští. Ocet je dobrá volba, je to dobrý ustalovač barvy a hodí se do každého praní takových věciček… Batice zdar

Sati
Extra třída :D 11521 příspěvků 02.05.09 22:12

čerstvou batiku peru ručně a jen v aviváži. Mám vyzkoušeno, že barva takto nejméně pouští.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >