Reklama

Prasklá cysta v půli cyklu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brouk12
Povídálka 19 příspěvků 25.12.17 16:52
prasklá cysta v půli cyklu

Holky v půli cyklu mi byla zjištěna prasklá cysta. teď mám 3-4 dny zpoždění. můžu se prosím zeptat kdo měl taky takový problém kdy Vám došla ms? děkuji moc :) :) na cysty jsem trpěla, ale nikdy mi nepraskla v půli cyklu, ale vstřebala se v době ms.

Reklama

Reakce:

Ketris
Echt Kelišová 9360 příspěvků 25.12.17 16:59

Jak se prosim pozna, ze cysta praskla? Respektive, mohu to nejak poznat sama nez jen na utz?

brouk12
Povídálka 19 příspěvků 25.12.17 17:07

@Ketris jé já si myslím, že by jsi to sama poznat mohla i bez utz.asi hned v době když mi cysta praskla tak jsem měla šílenou křeč na pravém vaječníku. potom 3 dny jsem měla nesnesitelné bolesti a letěla jsem k doktorce kde mi sdělila, že to vypadá na prasklou cystu :-O minulý cyklus jsme měli i nehodu a měla jsem pěkného ducha na testu a tak i díky toho jsem letěla k dr zda nemám náhodou mimoděložní těhu, protože jsem měla hodně slabou ms a to jen 2 dny

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >