Prasklá cysta v půli cyklu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brouk12
Povídálka 19 příspěvků 25.12.17 16:52
prasklá cysta v půli cyklu

Holky v půli cyklu mi byla zjištěna prasklá cysta. teď mám 3-4 dny zpoždění. můžu se prosím zeptat kdo měl taky takový problém kdy Vám došla ms? děkuji moc :) :) na cysty jsem trpěla, ale nikdy mi nepraskla v půli cyklu, ale vstřebala se v době ms.

Reklama

Reakce:

Ketris
Echt Kelišová 9246 příspěvků 25.12.17 16:59

Jak se prosim pozna, ze cysta praskla? Respektive, mohu to nejak poznat sama nez jen na utz?

brouk12
Povídálka 19 příspěvků 25.12.17 17:07

@Ketris jé já si myslím, že by jsi to sama poznat mohla i bez utz.asi hned v době když mi cysta praskla tak jsem měla šílenou křeč na pravém vaječníku. potom 3 dny jsem měla nesnesitelné bolesti a letěla jsem k doktorce kde mi sdělila, že to vypadá na prasklou cystu :-O minulý cyklus jsme měli i nehodu a měla jsem pěkného ducha na testu a tak i díky toho jsem letěla k dr zda nemám náhodou mimoděložní těhu, protože jsem měla hodně slabou ms a to jen 2 dny

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama