Prasklá cysta v půli cyklu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
brouk12
Povídálka 19 příspěvků 25.12.17 16:52
prasklá cysta v půli cyklu

Holky v půli cyklu mi byla zjištěna prasklá cysta. teď mám 3-4 dny zpoždění. můžu se prosím zeptat kdo měl taky takový problém kdy Vám došla ms? děkuji moc :) :) na cysty jsem trpěla, ale nikdy mi nepraskla v půli cyklu, ale vstřebala se v době ms.

Reakce:
Ketris
Echt Kelišová 9748 příspěvků 25.12.17 16:59

Jak se prosim pozna, ze cysta praskla? Respektive, mohu to nejak poznat sama nez jen na utz?

brouk12
Povídálka 19 příspěvků 25.12.17 17:07

@Ketris jé já si myslím, že by jsi to sama poznat mohla i bez utz.asi hned v době když mi cysta praskla tak jsem měla šílenou křeč na pravém vaječníku. potom 3 dny jsem měla nesnesitelné bolesti a letěla jsem k doktorce kde mi sdělila, že to vypadá na prasklou cystu :-O minulý cyklus jsme měli i nehodu a měla jsem pěkného ducha na testu a tak i díky toho jsem letěla k dr zda nemám náhodou mimoděložní těhu, protože jsem měla hodně slabou ms a to jen 2 dny

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Prokleté Pardubice: Svoboda málem zabil, Lubina úplně! A v čem jede Čáslava?

Hokejové Pardubice jsou snad doopravdy prokleté. Nejenže zažívají naprosto... číst dále >

Třešničková ukázala tvář v odraze, byla to náhoda, nebo záměr?

Téměř čtyři měsíce je Týnuš Třešničková, která v Turecku na konci září... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >