Prasklinky na bradavkách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.03.18 00:52
Prasklinky na bradavkách

Ráda bych poprosila o radu. Mám prasklinky na bradavkách a okolo nich taková světlá místa. Není to od kojení. Mám to celý život a až „v plném věku“ mi to vadí. Dřív jsem to neřešila. Není to bolestivé, jen „nevzhledné“, nejsou to prostě krásné bradavky, ale popraskané s bílými místy. Vypadá to trošku jako ragády, ale nekojím. Jak říkám, mám to od mládí. Začala jsem to mazat vitaminem E 200mg a přijde mi, že se to malinko zahojilo, ale opravdu jen malinko. Nenosím podprsenku, abych mohla právě mazat vitaminem E. Je pravda, že v mládí jsem bez podprsenky nedala ani ránu. Když tak pročítám diskuse, tak si říkám, že to spíš chtělo větrání a ne pořád podprsenku, na které jsem dost závislá. Nosím i sportovní, protože gravitace těžce působí a to mi ani v nejmenším nevyhovuje. Nevím, jak to jinak řešit, abych to co nejvíc zmírnila. Prostě mi přijde, že je za chvilku budu mít jak nějaká stařenka vytahaná. A to se mi vůbec nelíbí, proto jsem závislá na podprsence, doma sportovní. Tím mám dojem, že to trošku zmírňuji a tak rychle nebudou povislá. Věděl by někdo, co na ty prasklinky? Jestli vytrvat s vitaminem E, nebo zkusit něco jiného? A kdyby někdo věděl i nějaký způsob (ne plastiku) na povislá, jak to co nejvíc zpomalit, byla bych moc ráda. Protože ještě chci děti, už teď si říkám, že se psím ouškům neubráním. Ale bojím se, že je budu mít ještě před možným kojením. Prosím o zachování anonymity, je mi to celkem nepříjemné a trapné, v jakém stavu mám prsa a bradavky. Děkuji.

Jinak při prohlídce nikdy žádný doktor neřešil mé bradavky, tak jsem neměla potřebu na to upozorňovat. Teď se svlíkám před chlapem a tam už mi to začíná vadit. Snad rozumíte.

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9688 příspěvků 01.03.18 05:33

Proč ten anonym? To řekni svému gynekologovi ten ti něco doporučí :)

Luciiiš83
Kelišová 5158 příspěvků 3 inzeráty 01.03.18 06:24

Co Bepanthen? :think:

Janli
Závislačka 4655 příspěvků 01.03.18 09:12

Podprsenka ti to určitě nezpůsobila. To bysme to musely mít všechny. Nejlepší by bylo s tím jít za gynekologem. Pokud nechceš, je pravděpodobné, že tam máš mykózu. Přeléčit canestenem, potom koupit purelan od medely. Ty sportovní podprdy, co jsou z polyesteru nejsou vhodné na běžné nošení. Kup si čistě bavlněné. Nicméně konzultovat to s lékařem by bylo nejlepší.

Káťa19
Kelišová 6055 příspěvků 37 inzerátů 01.03.18 09:21

Me teda napadla taky mykoza a nebo to proste nic neni a mas takova prsa :nevim: Zeptala bych se gynekologa. A souhlas, hlavne bavlnene podprsenky, bez podprsenky kvuli tomu chodit nemusis ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Je fotbal otázkou života a smrti? Je důležitější. A další NEJ hlášky ze světa i Česka

Trenér Liverpoolu Bill Shankly byl svéráz, a tak není divu, že pronesl jeden... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama