Reklama

Prasklý koutek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majča
Kecalka 121 příspěvků 02.05.09 09:14
Prasklý koutek

Ahoj všichni,
mojí dvouleté dceři se včera udělal koutek a bolí ji to. Chtěla jsem se zeptat, co na to.
 Díky.

Reklama

Reakce:

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 02.05.09 09:23

Ahoj, jednomu známému, co na to hodně trpí teď zubařka doporučila obyčejné vyškvařené sádlo a prý je to lepší… :D
Já bych dala nějakou mastičku, Ca panthotenicum, Framycoin a dostatek vitamínů, hlavně řady B… :wink:

Sharane2006
Závislačka 3873 příspěvků 02.05.09 09:49

Mně pomáhá zázračný kelímek od Oriflame…
Jde o to to promastit, takže i to sádlo by bylo dobrý :wink:

kamiŠ
Generální žvanilka 23783 příspěvků 02.05.09 09:56

Stačí i obyčejný jelení lůj, takový ten co se dělal za komunistů, ta velká tuba, ještě ho v nějaké obyčejné drogerii mívají…

Majča
Kecalka 121 příspěvků 02.05.09 10:08

Díky všem,
zkusím ten zázračný kelímek od Oriflamu, pořád jsem si říkala, na co ho využiju a je to tady :)

Ryntyntyna
Neúnavná pisatelka 15883 příspěvků 02.05.09 10:10

Ahoj,

dost na to trpím a vždy mi pomůže na jednu-dvě noci namazat Pityolem (nebo Pytiolem-teď nevím :oops: :oops: :wink: ) a vítamíny řady B…

(framykoin bych nedávala…je to zbytečné dávat ATB mast na prasklý koutek a navíc je jen na předpis :wink: :wink: :wink: )

Kristýna

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 02.05.09 10:29

Rozhodně promazat něčím hodně mastným - kelímek Oriflame je fajn, ale sádlo nebo olej stačí. A pak to chce trochu posílit imunitu, větší dávky vitamínu A a D a zinek s hořčíkem. Ve stravě nebo jako doplněk.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 02.05.09 12:07

Mně na koutek i na opary pomáhá 31 od Justu. Teď zrovna jeden mám…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >