Žlutý jazyk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tea
Kecalka 116 příspěvků 29.04.09 09:28
Žlutý jazyk

Ahoj, chci se poradit, jestli nemáte někdo podobnou zkušenost. Mám 17. měsíční holčičku a už asi 5 dní má na jazyku žlutý povlak. Nejprve jsem myslela, že to má z jídla, ale když to měla celý den, tak mi to začalo být divné. První dny to měla hodně žluté, skoro až do oranžova, teď druhý den je povlak spíš bílý a uprostřed světle žlutý, odpoledne to má vždy více. Nevíte čím by to mohlo být? A ještě mám jeden dotaz. Dcerka má skoro pravidelně k večeru mírně zvýšenou teplotu (ale to už pozoruji delší dobu). Teď jí měřím 3× denně, ale zvýšená je vždy až večer. Měřím v zadečku, odečítám 0,5 stupně a pak jsou naměřené hodnoty tako 37,2 - 37,5, někdy 36,8 nebo 36,9. Je to podle vás normální? Za každou zkušenost předem děkuji.

Reakce:
gandelion
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 29.04.09 11:05

A u doktora jsi byla?

cancerka
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 29.04.09 11:38

Dlouho přetrvávající teplota ač malá něco určitě signalizuje, určitě bych nechala malou prohlédnout lékařem.
Jinak co se týče jazyka našla jsem toto
http://zdravi.doktorka.cz/…odle-jazyka/

petrusha
Závislačka 2748 příspěvků 29.04.09 13:46

Já bych k doktorovi šla určitě , protože i zvýšená teplota vyskytující se několik dní po sobě není zcela normální. Nic jiného dost dobře ani poradit nejde… Nesetkala jsem se ještě se zažloutlým jazykem, ( s vyjímkou zabarvení od ovocných šťáv,lízatka či bombonu) a o to víc by mne to hnalo k lékaři.

denissss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.12 19:00
jazyk

Ahoj, můžu se zeptat jak jste dopadli u lékaře? Máme teď s 18 měsíčním synem podobný problém.. teplotu jsem nezjistila, ale 2 týdny už má v centru nažloutlý jazyk.. Zítra zavolám doktorce.. Díky

dinčik
Kecalka 243 příspěvků 18.05.13 23:29

Ahoj,
můžu se zeptat jak jste dopadli se žlutým jazykem, co vám bylo řečeno? díky

Jazz27
Neúnavná pisatelka 17093 příspěvků 19.05.13 00:00

@dinčik tak jestli tam @Tea byla, tak cca před 3 lety. Myslíš, že si to ještě pamatuje nebo že sem chodí? Naposled koukla na eMimino začátkem prosince 2012 :D

Váš příspěvek
Reklama