pratelné vložky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rudi001
Povídálka 20 příspěvků 13.05.07 21:21
pratelné vložky

Ahoj,
zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s pratelnýma vložkama. Jestli to někdo používáte, kolik ks a jaké velikosti a výrobce (no, je mi jasné, že každá má MS jiné)… Docela bych do toho šla, ale asi by to chtělo větší počet, aby to mělo nějaký smysl a to mě zase odrazuje pořizovací cena. Teď, když jsem doma s miminkem, tak nevidím problém s používáním (plíny peru skoro pořád). Horší by to bylo, když bych byla v práci. Budu ráda, když se podělíte se svýma zkušenostma.
Děkuju.

Reklama

Reakce:

Lola_B
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 13.05.07 22:08

Ahoj, doporučuju se poptat v diskusích Ekologická domácnost anebo Bavlněné plínky (obojí v sekci Stejné názory).

Jinak, já s počty neporadím. Používám hlavně mooncup a látkovky jen jako doplněk.

EnkaL
Extra třída :D 11935 příspěvků 14.05.07 09:20

Ahoj,

ja pouzivam Mommy´s Touch, mam pet ks a vzhledem k tomu ze peru plinky kazdy den takze stiham prat i susit :) a jsou super ;) potom v praci ten pocet bude muset byt vyssi, ale to jsem jeste neresila a jeste par let nebudu :wink:

KatyK
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 14.05.07 11:24

Ahoj,
já mám látkovky od Imse Vimse (slipovky a normal) a Baby Lucy (single + double na noc), dohromady jich mám 15 (myslela jsem, že je budu prát až po MS, nakonec je peru každý den, ale aspoň nemusím čekat, až uschnou - teda hlavně když venku ještě není dost teplo, ale už se netopí).
V práci/škole se to dá v pohodě, jsou na ně i spešl pytlíčky.

Ale určitě přijď mezi nás :-) - https://www.emimino.cz/modules.php?…

Pimpa
Závislačka 3417 příspěvků 14.05.07 12:12

Přidávám se k pozvání do diskuze.
Počty taky neporadím, používám je k Mooncupu. Mám Popolini a Imse Vimse normal a oboje mají něco do sebe - Popo jsou krásně větrací (nemají nepropustnou vrstvu), ale moc nedrží tvar - potřebují dobře padnoucí kalhotky. IV normal jsou perfektní, mají nepropustnou vrstvu, řekla bych že o chloupeček méně větrají - ale s porovnáním s umělinou je to nebe a dudy.
Pořizovací cena se ti u těchto druhů celkem rychle vrátí.

rudi001
Povídálka 20 příspěvků 14.05.07 16:17

Děkuju vám za rady, jdu do toho, dnes večer objednávám od popoliny a asi haipa-daipa (nebo IV?). Do večera to vymyslím.
Ahoj :P

víla Amálka
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 14.05.07 17:52

Tiež používam a spokojnosť :wink: Mám Popoliny a Baby Lucy.
Inak výborný článok o látkových vložkách od Ivči je tu: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…

rudi001
Povídálka 20 příspěvků 14.05.07 21:08

tak jsem si přečetla ty diskuze k vložkám a k praní dětsk.prádla s dospěláckým… a mám hlavu jak pátrací balon. Teď jdu objednávat látkovky a doufám, že do MS přijdou, ať můžu porovnat rozdíl :wink:

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 15.05.07 13:19

Já je používám asi 2 měsíce, mám Popolíny(5) a haipa-daipa. Popolínky jsou takové beztvaré - jsou dobré na doma. haipa-daipa mám na ven, jsou tam 2 velikosti těch vkládacích vložek nebo ji mám jako slipovku. Díky tomu, že mám tělisko tak krvácím jen málo a tak mi stačí tohle množství.
Bosorka

Uživatel je onlineAnastazieB
Echt Kelišová 7960 příspěvků 16.05.07 18:08

Ahoj, já taky jedu v látkovkách, mám 5ks Popolin a 3 IV normal, a teď nově jsem si na Baby Expu koupila IV noční. Nejradši mám ale ty Popoliny, jsou takové měkké a příjemné :lol:

Bluesky
Kelišová 7426 příspěvků 28.05.07 22:15

Já mám 5 ks popo, 3 ks Imse midi a 3 ks Imse mini a vystačím…
MMCH, na kolo jsou rozhodně lepší Imse, páč popo rády cestují…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Výpadky paměti i agrese. I tak se projevuje bipolární porucha

Za tragickou smrtí Dolores O’Riordanové může stát psychické onemocnění. Irská... číst dále >

Zpověď Vondráčkové: Chtěla jsem tři děti, ale nebylo mi shůry dáno

Helena Vondráčková oslaví své jubileum koncertem v O2 Aréně. Dnes už si... číst dále >

Reklama