pratelné vložky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rudi001
Povídálka 20 příspěvků 13.05.07 21:21
pratelné vložky

Ahoj,
zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s pratelnýma vložkama. Jestli to někdo používáte, kolik ks a jaké velikosti a výrobce (no, je mi jasné, že každá má MS jiné)… Docela bych do toho šla, ale asi by to chtělo větší počet, aby to mělo nějaký smysl a to mě zase odrazuje pořizovací cena. Teď, když jsem doma s miminkem, tak nevidím problém s používáním (plíny peru skoro pořád). Horší by to bylo, když bych byla v práci. Budu ráda, když se podělíte se svýma zkušenostma.
Děkuju.

Reakce:
Lola_B
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 13.05.07 22:08

Ahoj, doporučuju se poptat v diskusích Ekologická domácnost anebo Bavlněné plínky (obojí v sekci Stejné názory).

Jinak, já s počty neporadím. Používám hlavně mooncup a látkovky jen jako doplněk.

EnkaL
Extra třída :D 11935 příspěvků 14.05.07 09:20

Ahoj,

ja pouzivam Mommy´s Touch, mam pet ks a vzhledem k tomu ze peru plinky kazdy den takze stiham prat i susit :) a jsou super ;) potom v praci ten pocet bude muset byt vyssi, ale to jsem jeste neresila a jeste par let nebudu :wink:

KatyK
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 14.05.07 11:24

Ahoj,
já mám látkovky od Imse Vimse (slipovky a normal) a Baby Lucy (single + double na noc), dohromady jich mám 15 (myslela jsem, že je budu prát až po MS, nakonec je peru každý den, ale aspoň nemusím čekat, až uschnou - teda hlavně když venku ještě není dost teplo, ale už se netopí).
V práci/škole se to dá v pohodě, jsou na ně i spešl pytlíčky.

Ale určitě přijď mezi nás :-) - https://www.emimino.cz/modules.php?…

Pimpa
Závislačka 3417 příspěvků 14.05.07 12:12

Přidávám se k pozvání do diskuze.
Počty taky neporadím, používám je k Mooncupu. Mám Popolini a Imse Vimse normal a oboje mají něco do sebe - Popo jsou krásně větrací (nemají nepropustnou vrstvu), ale moc nedrží tvar - potřebují dobře padnoucí kalhotky. IV normal jsou perfektní, mají nepropustnou vrstvu, řekla bych že o chloupeček méně větrají - ale s porovnáním s umělinou je to nebe a dudy.
Pořizovací cena se ti u těchto druhů celkem rychle vrátí.

rudi001
Povídálka 20 příspěvků 14.05.07 16:17

Děkuju vám za rady, jdu do toho, dnes večer objednávám od popoliny a asi haipa-daipa (nebo IV?). Do večera to vymyslím.
Ahoj :P

víla Amálka
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 14.05.07 17:52

Tiež používam a spokojnosť :wink: Mám Popoliny a Baby Lucy.
Inak výborný článok o látkových vložkách od Ivči je tu: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…

rudi001
Povídálka 20 příspěvků 14.05.07 21:08

tak jsem si přečetla ty diskuze k vložkám a k praní dětsk.prádla s dospěláckým… a mám hlavu jak pátrací balon. Teď jdu objednávat látkovky a doufám, že do MS přijdou, ať můžu porovnat rozdíl :wink:

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 15.05.07 13:19

Já je používám asi 2 měsíce, mám Popolíny(5) a haipa-daipa. Popolínky jsou takové beztvaré - jsou dobré na doma. haipa-daipa mám na ven, jsou tam 2 velikosti těch vkládacích vložek nebo ji mám jako slipovku. Díky tomu, že mám tělisko tak krvácím jen málo a tak mi stačí tohle množství.
Bosorka

AnastazieB
Echt Kelišová 8414 příspěvků 16.05.07 18:08

Ahoj, já taky jedu v látkovkách, mám 5ks Popolin a 3 IV normal, a teď nově jsem si na Baby Expu koupila IV noční. Nejradši mám ale ty Popoliny, jsou takové měkké a příjemné :lol:

Bluesky
Echt Kelišová 7742 příspěvků 28.05.07 22:15

Já mám 5 ks popo, 3 ks Imse midi a 3 ks Imse mini a vystačím…
MMCH, na kolo jsou rozhodně lepší Imse, páč popo rády cestují…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >