Přátelství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 21.05.10 08:50
Přátelství

ZDravím všechny v diskuzi. Už jsem podobný dotaz, vznesla, dokonce i s odpovědí, ale nemůžu ho nikde v diskuzních tématech najít, abych se ozvala, proto to zkouším znovu.
Přistěhovala jsem se nedávno do Prahy (Chodov) s dneska 7 týdení holčičkou a hledám maminku s podobně starým dítětem na případné setkávání, procházky, popovídání nebo i výpomoc. Jsme tu sami a nějak už nám to leze ne mozek :-). Předem díky za případné ozvání

Reakce:
Boruwka
Kecalka 252 příspěvků 21.05.10 21:03

ahojte!!
ja bouzel mam dite starsi a bydlim od vas daleko… :-( Jinak bych s e na prochazky rada pridala.Tak alespo popovidanicko on-line :-)

pata308
Extra třída :D 12658 příspěvků 21.05.10 23:52

ahoj sme na tom podobne, sme od vas nedaleko.. v michli :-) a mame holcicku 5 mesacnu tak ak ti nevadi ze sme starsi, kludne mozme niekam vyrazit.. :-) jo a pridaj sa k nam do diskusie maminky praha 4 .. obcas sa chodi do kunratickeho lesika :-)

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 24.05.10 14:34

Díky :-). Se ještě na emiminu tolik nevyznám, ale snad diskuzi najdu. Procházky a setkání uvítám. Jezdíme často za babičkou do ÚL ale dny kdy jsme v praze můžeme prakticky kdykoli. Budu se těšit. L

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >