Pravděpodobnost selhání HA

Anonymní
29.9.20 20:26

Pravděpodobnost selhání HA

Dobrý den, mám dotaz.
Jaká je pravděpodobnost že by mohla HA selhat, když jsem měla 7 dní pauzu při braní (během MS) a pak jsem měla 2 prášky z nového platíčka a přítel se do mě „udělal“. Bylo to ve středu a od soboty do dnes cítím střídavou bodavou bolest v podbřišku. Proto bych se chtěla zeptat, jestli se to někomu z vás už stalo. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11736
29.9.20 20:29
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz.
Jaká je pravděpodobnost že by mohla HA selhat, když jsem měla 7 dní pauzu při braní (během MS) a pak jsem měla 2 prášky z nového platíčka a přítel se do mě „udělal“. Bylo to ve středu a od soboty do dnes cítím střídavou bodavou bolest v podbřišku. Proto bych se chtěla zeptat, jestli se to někomu z vás už stalo. Děkuji.

Pravdepodobnost je nula nula prd :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 20:37

A ještě bych chtěla dodat že HA beru už 4 roky pravidelně večer a už ani nepmatuji kdy jsem naposled zapomněla.

• Citovat
  • Nahlásit
3508
29.9.20 20:39

Jestli bereš prášky jak máš, tak je pravděpodobnost malá - jsi chráněná nepřetržitě. Jestli je bereš nepravidelně, pak šance je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3508
29.9.20 20:39
@Anonymní píše:
A ještě bych chtěla dodat že HA beru už 4 roky pravidelně večer a už ani nepmatuji kdy jsem naposled zapomněla.

Tak čeho se bojíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 20:45

Protože jsem nikdy necítila bolest v podbřišku uprostřed cyklu už 4 dny. Je to přirovnatelné k té co mám při MS.

• Citovat
  • Nahlásit
16165
29.9.20 21:14

Stejná diskuse tu byla včera, další která užívá antikoncepci a neví, jak to funguje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 21:40

Vím jak funguje a také vím že není stoprocentní a že mohu patřit do malého procenta kdy selže. Proto se ptám jestli má nekdo s tím zkušenost. Takže si laskavě nechte blbé připomínky o které se tu neprosím.

• Citovat
  • Nahlásit
2723
29.9.20 22:50

Pokud nedostaneš MS, tak si kup test nebo zajdi na gyndu :nevim: Ono bohužel nic není 100%. Vím to z vlastní zkušenosti, akorát u mně to je tělísko ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
29.9.20 23:16

HA je nejspolehlivější metoda antikoncepce, ale i ta může selhat, uvádí se asi u 1% žen za rok. Moje spolupracovnice zkoušela různé druhy pilulek i nitroděložní tělísko, ale nic nepomáhalo. Po třech potratech se dala sterilizovat, ale přesto znovu otěhotněla. Není to tedy obvyklé, ale musíš se tedy připravit i na takovou situaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60414
30.9.20 00:23
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz.

Nesleduj se tolik.. Jistě jsi četla leták, kde je uvedeno, že jsi chráněna i při pauze :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama