Pravé kontrakce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 06:35
Pravé kontrakce

Dobrý den,
jak poznat pravé kontrakce? Mám bolesti v podbříšku jako při MS a bolest zad. Kontrakce cca po 10- 7 min. Jsem dva dny po termínu a nevím jestli jezdit do porodnice nebo počkat. Ani teplá vana bolest nezmírnila. Děkuji.

Reakce:
tmeren
Stálice 74 příspěvků 16.08.19 06:38

Jestli nepomohla ani tepla vana k prodloužení nebo zastavení kontrakci, tak bych hned vyrazila do porodnice ;) zda se mi, že je máš dost často - něm říkali přijet, když jsou po 10 minutách. Já jako Hujer jela, když byly po 15 minutách :mrgreen:

tmeren
Stálice 74 příspěvků 16.08.19 06:38

A držím palce, ať máš co rychlý a co nejméně bolestivý porod :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 06:53

A jak poznám jestli jsou to pravé kontrakce nebo poslíčci? aby mě neposlali zpátky domů. :zed:

tmeren
Stálice 74 příspěvků 16.08.19 06:55

Tak třeba podle té vany :lol: že se to nezmirnilo ani nepreslo :palec:

hospodki
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 16.08.19 07:05

Me radili zkusit zaspat. Měla jsem je po 5-7 minutách a fakt se to povedlo. Dalších 12 hod byly nárazové někdy po 5 a někdy po 30 min. Pak hned po procházce nastoupily po 3 min a net jsem dojela tak po 2 min. Stejně to dalších 5hod trvalo než se narodil.

Uživatel je onlinevokishka
Neúnavná pisatelka 15615 příspěvků 16.08.19 07:05
@Anonymní píše:
A jak poznám jestli jsou to pravé kontrakce nebo poslíčci? aby mě neposlali zpátky domů. :zed:

Tak raději se nechat poslat zpět domů než rodit doma. Navíc po termínu bych řekla, že si vás tam nechají.

Cili999
Povídálka 28 příspěvků 16.08.19 07:06

To už mohou být pravé. Také jsem před týdnem kolem termínu takto měla. A říkám si, to už je ono? Vždyť to se dá ještě vydržet…a ouvej…za 2 hoďky to pak v porodnici vypuklo a byla to bolest jak blázen :D…Pokud máš po 5-7 min. jela bych :-) Max. ti řeknou, že se to ještě nerozběhlo a dají na pokoj nebo pošlou domu. Neboj.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 16.08.19 08:23
@Anonymní píše:
A jak poznám jestli jsou to pravé kontrakce nebo poslíčci? aby mě neposlali zpátky domů. :zed:

Nepoznas. Pozná to lékař na monitoru. Takže šup do porodnice

Váš příspěvek
Reklama