Pravidla uzamčených diskusí

9868
24.4.07 12:27

Pravidla uzamčených diskusí

Ahoj, ač jsem se do uzamykání diskusí nechtěla zapojovat, strhly se takové reakce, že musím.

Stanovila jsem pravidla, za jakých budou uzamčené diskuse dál fungovat - a tato pravidla se budou přísně dodržovat.

** //1) uzamčená bude jedna diskuse pro jednu skupinu - tam si mohou její členové probírat svoje intimnosti - ostatní smažu nebo přesunu nebo sloučím k té jedné

1. pokud budou uzamčené diskuse zneužívány k útokům na ostatní a k pomluvám, uzamčení okamžitě zruším
  1. pokud budou členky uzavřených diskusí chtít někoho komentovat (mimo členy své diskuse), udělají to veřejně nebo vůbec.
  1. nebudou nikde nikoho urážet a pak mazat své příspěvky
  1. moderátor zopdpovídá za diskusi jak po obsahové tak po členské stránce. Problémy řeší s administrátory.// ** 

Je mi líto, že pravidla, která by měla být nepsaná a samozřejmá, je nutné takto stanovovat…

Již jsem byla upozorněna, že jsou nesmyslná - takže uvítám diskusi a jakékoli konstruktivní pozměňovací návrhy.
Odmítám se tu ovšem hádat. Tak pojďme určit, co ano a co ne.

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10813
24.4.07 12:32

Lesina dik tohle ma hlavu a patu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17430
24.4.07 12:34

Lesi, diky :wink: tohle tu melo byt hned na pocatku…jsi zlata :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
24.4.07 12:45

výbornýýýý 1*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1503
24.4.07 12:50

hurá! Kéž by pochopily ty, kterých se toto týká :roll: a trošku se nad sebou zamyslely :oops:
miselline

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jojiňák
24.4.07 12:51

ad 1: nesmyslné omezení
ad 2: souhlas
ad 3: nesmysl, ale docela by mě zajímalo, jak chce tohle admin hlídat :P
ad 4: souhlasím, nicméně neproveditelné
ad 5: nesmysl - moderátor může zodpovídat za diskuzi i po obsahové stránce POUZE při splnění jednoho kritéria - schvalováním příspěvků.

• Nahlásit
  • Citovat
28626
24.4.07 13:03

Myslím, že tyto pravidla mají hlavu i patu. V podstatě jde o zá:,–(y slušného chování.

Pořádně nerozumím panu Jojiňákovi, nováček serveru a už se tak vyzná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
995
24.4.07 13:06

Lesino, jen by me zajimalo proc tahle pravidla plati jen pro uzamcene diskuze a ne pro vsechny uzivatele na tomhle serveru? :) Slusne chovani by tu mel snad byt zaklad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1503
24.4.07 13:08

Ano to by jistě měl…
a do jisté doby bych řekla, že to základ byl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
374
24.4.07 13:12

pravidla

Ahojky Lesi:)
Souhlasím se vším .
Jelikož jsem proběhla deníček uzamčených skupin jen zběžně a po přečtení některých komentářů raději opět zavřela ,prosím tě o bližší objasnění bodu 1.
A taky bych se chtěla zeptat jaké budou podmínky pro založení uzavřené skupiny ?Nebo povolujete jenom tu jednu ,kvůli které se to vše strhlo???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
374
24.4.07 13:17

pravidla

Prominte ,že ještě vstupuji do této diskuze ,ale…
Chtěla jsem jen k tomu odporu založení uzamčených diskuzí toliko.Nevidím na tom nic špatného dokonce bych to umožnila ve všech diskuzích s měsíci porodu ,či snažilkám .Ten kdo argumentoval tím ,že ho třeba zajímá ,jak na tom zrovna která maminka je ,jestli už se chystá k porodu apod .Není přeci problém nahlednout do deníčku ,tam najdete většinou dostačujicí info a nebo přes soukromé zprávy .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4548
24.4.07 13:21

Je dobre mit pravidla, nicmene je treba, aby byla dostatecne kontretni a nezneuzitelna. Co znamena ad 3] nekoho komentovat? Znamena to, ze nelze vubec zminit nikoho, kdo by byl clenem jine diskuse? Napr. XY neni clenem uzavrene diskuse, ale v uzavrene diskusi se o nem napise treba. „XY dnes napsal novy denicek o.....“ je to komentovani, ktere je zakazane?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
24.4.07 13:25

Holky, obědváme - a už jsem nestihla jít s dětma kvůli uzamčeným diskusím dopoledne ven :( Navíc mám omezené připojení - náš router odešel a náhradní je takový podivný…

Takže vyjadřovat se budu hned jak holky usnou, tedy pokud mi připojení vydrží. Pokud ne, určitě budu odpoledne. Rozhodně neutíkám od diskuse, ano?

Tak a teď k dotazům.

Jojiňáku - děkuji za kometář k pravidlům, byla bych osobně raději, kdybych je vyslovovat nemusela. Ale jak se ukazuje, je třeba.

Jojinko , ano, tato pravidla by měla fungovat obecně - ovšem teď je bylo třeba říct nahlas. O důvodech vyslovení tu ale diskutovat nebudeme, ano? K tomu jsem už řekla vše podstatné tam, kde bylo třeba.

Majdalenko - je to míněno jako jedna diskuse pro jednu skupinu - teď si jedna skupina založila diskusí více, a to i na obecná témata - vtipy, recepty… To není účelem zamčených diskusí.
Ale osobně bych to s uzamykáním diskusí nerada přeháněla, to není účelem tohoto serveru… Chápu to v případě uzavřených dlouho běžících skupin…

Saraii - ne, to rozhodně není komentování - jako příklad uvedu: „té a té spadlo dítě z postele, jé, ta je blbá, patří jí to“, to mi přijde jako něco nevhodného - zvlášť, když si to dotyčná nemůže přečíst. Nevadilo by mi například: „té a té spadlo dítě z postele, musím koupit zábranu, ať se nám to nestane taky“… Rozumíš?

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1503
24.4.07 13:26

V tomto si myslím, že odpověď znáš sama…a není složité popřemýšlet, jaké „komentování“ má kdo na mysli..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17430
24.4.07 13:28

mam dotaz: admin vidi do zamcene diskuze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama