Reklama

Právnické služby - cena, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 03.08.11 17:39
právnické služby

dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s právníky a jejich cenami. manžel má soud na slovensku ohledně výživného s bývalou, nechce se mu podnikat cesta až na slovensko a sám nic nevybojuje. kolik by tedy stál najatý právník aby ho zastupoval i s cestou a všemi věcmi co to obnáší aspoň přibližně

Reklama

Reakce:

Barusak78
Závislačka 3359 příspěvků 03.08.11 19:16

No předně si myslím, že pokud je soud na Slovensku, tak si musí najmout slovenského právníka, resp. takového, který je zapsán ve slovenské advokátní komoře.

El-Brno
Kelišová 5454 příspěvků 03.08.11 19:38

Nemusí mít takového, může i českého. Jen se mu ten advokát prodraží, protože i jemu bude muset zaplatit cestu, takže to má jedno, jestli tam pojede sám nebo advokát. Cena je na dohodě s advokátem, pokud by se nedohodli, tak cenu zjištíš zde http://www.cak.cz/…s/detail.php?…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.11 20:20

Soud u nás - advokát se mnou u soudu ohledně stanovení výživného. Jedno stání 2 500Kč. Kancelář měl od soudu asi kilometr.
Bylo to ale v rámci koplexních služeb - tedy svěření dítě do péč, vypořádání SJM + rozvod.
Dohromady asi 25 tis.
Aby právníkovi nezaplatil víc, jak ex na dítě za několik měsíců.

Ferum
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 03.08.11 21:08

Záleží na právníkovi.
Určitě mu budete muset zaplatit cestu, diety a bůh ví co si napočítá za náklady.
Já mám hodně solidní advokátku, která si bere jen 100 Kč za hodinu a benzín mi nepočítala. Ale soud jsem měla jen 15 km daleko.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >