Právník svěření do péče, Ostrava

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
19.9.14 20:14

Právník svěření do péče Ostrava

Prosím o pomoc, neznáte někdo dobrého právníka z Ostravy? Jedná se o svěření 13-letého dítěte otci. Moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1575
19.9.14 20:24

JUDR. KLEGA zastupoval bývalého chlapa, aby mu svěřili 13ti letého syna do jeho péče. Podařilo se.Syn je v péči otce, který má dluhy na výživném, skoro 20exekucí a žijí v 1+1 bytě. Když se podařilo svěřit mu ho do péče, tak je vynikající. :zed: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.18 19:10

Oživuji diskuzi

Aktuálně - prosím o vaše zkušenosti, dobrý a dravý právník z Ostravy, obor rodinné právo. Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
7044
20.11.18 19:33

Paní Dalila Pelechová,dravá ale i rozumná ženská.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
20.11.18 19:39

JUDr. Pavel Nastis, znama s nim spolupracovala nekolik let a nemohla si ho vynachvalit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.18 20:56

Děkuji vám :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2
25.2.20 21:01

@lenusek11111 Ktery Klega? Nasel jsem jednoho v Ostrave a ten nedela rodinne pravo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
25.2.20 21:03

Pomoc

Muze mi nekdo poradit opravdu dobreho advokata v Ostrave co se postara a bude se snazit a ne jen vzit penize? V pripadu pece o dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.20 23:43

Oživuji

Mam dotaz, s ex. mame stridavou peci, ale trochu se hadame. Navrhnul mediatora, ale toho jsem odmitla, tak ted si dal zadost o svereni ditete do pece (8 leta dcera). Zastupuje ho Judr. Dalila Pelechova. Nevite co od ni cekat, nemate s ni nekdo zkusenosti? Trochu se bojim, abych o princeznu neprisla a nevim na co se mam vubec pripravit.

• Citovat
  • Nahlásit
3663
4.11.20 04:44
@Anonymní píše:
Mam dotaz, s ex. mame stridavou peci, ale trochu se hadame. Navrhnul mediatora, ale toho jsem odmitla, tak ted si dal zadost o svereni ditete do pece (8 leta dcera). Zastupuje ho Judr. Dalila Pelechova. Nevite co od ni cekat, nemate s ni nekdo zkusenosti? Trochu se bojim, abych o princeznu neprisla a nevim na co se mam vubec pripravit.

A proc jsi odmitla mediatora? Muz vase neshody zrejme resit chtel, ale ty ne. Chudak „princezna“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1459
4.11.20 06:45

Neodmítej mediaci, to Ti u soudu přitíží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7668
4.11.20 08:03

Proč jsi odmítla mediatora??? On se snaží a ty nee!!! Tak tě uvidí soudkyně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28319
4.11.20 08:04
@Anonymní píše:

Neznám. Ale uživatelka na začátku diskuze ano, tak ji napiš.
Proč neřešíte neshody? Pro odmitas pomoc, když očividně sami to nezvladate řešit? Nechat to dojít k soudu je fakt pitomost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37238
4.11.20 10:45
@Anonymní píše:

Pokud jsou ty neshody ohledně péče v této covid době, tak nečekej radikální změnu rozhodnutí, soudy bývají dost benevolentni. Pokud nechlastas a nefetujes, tak je riziko, že ji dostane do péče, malé. Chce Tě postrasit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
478
4.11.20 20:13

Nejde o to kdo koho zastupuje, ale kdo to soudí. Na meditace a dobrovolné řešení. Těchto věcí soudy začínají docela dbát. Meditace nikomu neublíží, na rozdíl od zákeřných soudců. Podle ústavního soudu, při rozhodování o svěření dítěte do péče má soud vzít v potaz i to, jak se rodiče staví k mimosoudnímu řešení sporu. Tzn ignorace mediace matce rozhodně nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat