Praxe v oboru chemie

Anonymní
12.3.21 11:31

Praxe v oboru chemie

Ahoj, mohl bych se prosím zeptat, do jakých firem berou ještě studenty posledních ročníku inženýrského studia na praxe z chemie (v okolí Prahy). Máme to jako povinný předmět (musíme praxi absolvovat). Když jsem psal emaily, tak nikdo neodpovídal. Děkuji za radu :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8161
12.3.21 12:04
@Anonymní píše:
Ahoj, mohl bych se prosím zeptat, do jakých firem berou ještě studenty posledních ročníku inženýrského studia na praxe z chemie (v okolí Prahy). Máme to jako povinný předmět (musíme praxi absolvovat). Když jsem psal emaily, tak nikdo neodpovídal. Děkuji za radu :(

Asi nebudete první co hledají praxi. Máte kontakt přímo že školy na koho se obrátit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 13:44

Máme na firmy na Moravě, ale to se zrovna moc nehodí, když jsem z Prahy. Ale děkuji. Budu hledat dál.

• Citovat
  • Nahlásit
3778
13.3.21 11:12

Laborky ALS jsi zkoušel? Jsou v Praze na Proseku tuším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8161
13.3.21 12:33
@Anonymní píše:
Máme na firmy na Moravě, ale to se zrovna moc nehodí, když jsem z Prahy. Ale děkuji. Budu hledat dál.

Budeš muset hledat, měli jsme kontakty přímo na lidi ve firmách, ale to bylo tragické, hledali jsme sami.
Skončila jsem v labu v nemocnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5020
13.3.21 12:49

Tak aspoň řekni obor. Bio, analytika, ingy, technologie? Jinak pomůže google a osobně obvolat a obepsat všechno, co jde. Já měla praxe na škole, ale vím, že spolužáci se domlouvali, že bydleli u Moraváků doma, aby se dostali na praxe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 19:39

@Azeretereza nezkoušel, napíšu tam, Děkuji. @Elenloth Obor anorganické technologie.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat