Livechat práce z domu

Anonymní
11.3.21 16:59

livechat práce z domu

Ahoj holky mam dotaz. Dela nekdo v teto dobe livechat z domu? zajima me jestli se tam vubec da vydelat diky za zkusenosti☺

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
13.3.21 13:38

Také mam v planu s tim začít, par dní jsem to zkusila a nic moc tak jsem se na to vykašlala, jen uz vím, že na prední stranu se dostaneš jen kdyz umíš squirt. :D :cert: Jestli do toho pujdeš tak hooodne stestí :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 13:43
@Amandadd píše:
Také mam v planu s tim začít, par dní jsem to zkusila a nic moc tak jsem se na to vykašlala, jen uz vím, že na prední stranu se dostaneš jen kdyz umíš squirt. :D :cert: Jestli do toho pujdeš tak hooodne stestí :-D

No me nic jinyho nenapada co muzu delat z domu :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 14:26
@Anonymní píše:
No me nic jinyho nenapada co muzu delat z domu :)

Můžeš dělat na flirt chatu, žádná kamera, jen si s nimi píšeš. Ovšem abysis něco vydělala je třeba u toho sedět dnem i nocí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 14:36
@Anonymní píše:
Můžeš dělat na flirt chatu, žádná kamera, jen si s nimi píšeš. Ovšem abysis něco vydělala je třeba u toho sedět dnem i nocí.

tak to nemuzu mam dite :D :D :D :D a ty jsi delala pod nejaky studiem? jako ani nevim jak udelat fotky kdyz to nechci nikomu vykládat :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 18:26
@Anonymní píše:
tak to nemuzu mam dite :D :D :D :D a ty jsi delala pod nejaky studiem? jako ani nevim jak udelat fotky kdyz to nechci nikomu vykládat :D

tam nemáš žádné fotky, funguješ jako moderátor chatu, nikdo neví, že jsi to ty…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 21:40

Nejlepší je zacat že studia, udělají ti fotky, videa a všechno. Taky vědí co a jak. Kdysi to frcelo, jen teď nevím. Holek je tam ne málo a abys ses dostala na první stránky, tak musíš něčím zaujmout. Např. byt hairy, megatlusta, potetovana nebo tak. Jinak šance moc nemáš, i když lidi jsou ruzni. Vůbec nemusíš sedět den noc. Sama zjistis, kdy ti tam budou chodit, později se můžeš domlouvat na konkrétní hodinu třeba. Angličtina je nutná, každý další jazyk výhodou.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat