Duolife - zkušenosti?

12.3.21 00:17

Duolife - zkušenosti?

Ahoj holky, je to blbé se ptát, ale mám nabídku od firmy Duolife - je to jedna z těch úspěšných softmarketingových firem a chci se zeptat, jestli s tím nějaká z vás má zkušenosti. Konzultuji to zatím s manželem a vypadá to jako hodně výhodný systém, navíc klučina, co nám tuhle příležitost ukázal je strašně ochotný a komunikuju s ním už přes měsíc a on je stále trpělivý, odpovídá na všechny otázky a na nás netlačí (chápu, asi mysí být milý, ale kdyby to byl nějaký podvrh, tak nás do toho asi rovnou namočí ne?), ale už bych se vážně chtěla rozhodnout - už jen kvůli sobě.. Radu? Nějaké zkušenosti? :nevim: Jo a prosím nechte si blbé prupovídky na MLM strnou - toto ani MLM není..
Díky za radu :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30288
12.3.21 00:30

A co jiného než MLM to je?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7459
12.3.21 06:08

@Russet dyt to píše, je to nyní „softmarketing“. Praktiky stejný, ale jiný název a je to hnedka o něčem jiném přece.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13504
12.3.21 07:02
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30288
12.3.21 07:26
@Cenarius píše:
@Russet dyt to píše, je to nyní „softmarketing“. Praktiky stejný, ale jiný název a je to hnedka o něčem jiném přece.

Tak to jsem hned klidnější…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1082
12.3.21 08:48
@Russet píše:
A co jiného než MLM to je?!

Ale oni jsou to kluci šikovní. Na to slovo SoftMarketing si nechali udělat trademark, aby to vypadalo úplně jinak. :cert: Jinak stejný princip. Mimochodem člověk, co jim dělal webovky, je frajer. Zaplnit stránku tolika nic neříkajícími frázemi, to už chce um. :pankac:
https://myduolife.com/…ing,222.html

Ale jestli chceš zakladatelko nutit předražené vitamíny svým známým, tak jen do toho. Jasně, že ti ten bájo klučina říká o super parádním žůžo programu a je trpělivý, když stejně jako u každého MLM by z tebe měl prašule.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13504
12.3.21 09:00
@Parninas píše:
Ale oni jsou to kluci šikovní. Na to slovo SoftMarketing si nechali udělat trademark, aby to vypadalo úplně jinak. :cert: Jinak stejný princip. Mimochodem člověk, co jim dělal webovky, je frajer. Zaplnit stránku tolika nic neříkajícími frázemi, to už chce um. :pankac:
https://myduolife.com/…ing,222.htmlAle jestli chceš zakladatelko nutit předražené vitamíny svým známým, tak jen do toho. Jasně, že ti ten bájo klučina říká o super parádním žůžo programu a je trpělivý, když stejně jako u každého MLM by z tebe měl prašule.

Když jsem nakouk, totálně mě rozsekala sada zubních past, jedna na den a druhá na noc… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale pořád se najde dost magorů, kteří nakoupí předražený kraviny… Před pár lety jsem potkal prodejkyni superextra kvalitní léčivý čokolády, kilová krabička miničokolád za 5 litrů a bábě se celkem dařilo… :mrgreen: :nevim: 8) Dokázala spoustě lidí vyléčit peněženku… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat