Prázdný gestační váček, krvácení

Anonymní
29.3.20 13:48

Prázdný gestační váček, krvácení

Ahoj holky,

těhotenství jsem zjistila před 12 dny, bohužel z těch 12 dni jsem stihla cca 7 prokrvácet. Nikdy nic extra, pouze při vytření - čerstvá krev, ale málo, napoprvé jsem byla natolik vyděšená, že jsem letěla na pohotovost, tam ovšem nic nezjistili, až na to, že jsem v 5+6tt a že jsme zatím bez známek embryonálních struktur. Před 4 dny jsem dostala Kanavit a Ascorutin a nyní už záhadně 3 dny po krvi ani stopy… bylo mi řečeno, že uvidíme, že buď se rozjedu a tělo si poradí samo, nebo vytrváme a uvidíme.

Ale já mám strach, že se nevyvíjíme dobře. Nemám žádné příznaky, není mi špatně, žádné chutě, bolesti - maximálně mě občas píchne na té straně, kde se mimi „tvoří“…

Nemám z toho kompletně dobrý pocit. I když krvácení ustalo, kdo ví…

Měla jste to některá podobně? Děkuji…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

524
29.3.20 14:25

Príznaky nemusíš mať žiadne celé tehotenstvo. Ja som celé tehotenstvo prešla bez akýchkoľvek príznakov a ťažkosti. Okrem rastu bruška samozrejme. A s krvácaním som mala problém stále, aj v pokročilom štádiu a teda riadne masívnym. nielen takým drobným aké máš ty. Ešte vydrž, v gestačnom vačku sú až za nejakú dobu vydieť nejaké štruktŕy. záleží aj od toho aký USG má dokor a od toho či stúpa HCG. to je najviac smerodajné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama