Pražské porodnice a soukromí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristyna.tyna
Kecalka 147 příspěvků 14.12.17 12:27
Prazske porodnice soukromi

Holky muzu se zeptat, je v nejake prazske porodnici samostatny porodni box/pokoj uz na prvni dobu porodni? Mysleno misto, kde semnou muze byt po celou dobu manzel. Dekuji :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

sakota
Kelišová 5483 příspěvků 14.12.17 12:31

@Kristyna.tyna Pokud uz je to k porodu (vetsinou berou od 3-4 cm a kontrakci tusim? ale nechci kecat, tohle tvrdili na kurzu v Podoli), tak urcite v Podoli a v Krci. Jinak zkusenost nemam. Ale pocitam, ze kdyz uz je porod v behu, tak by to tak snad melo byt vsude ne? (ale mozna jsem naivni…)

sunshine125
Kecalka 391 příspěvků 14.12.17 12:37

Tak určitě ne Vinohrady :roll:

smudlinky
Závislačka 2527 příspěvků 360 inzerátů 14.12.17 12:39

Mám za to, že je během celého porodu možné aby byl manžel( přítel) u porodu. Vyjímkou je císařský řez- což je pochopitelné.
Pokud přijmou rodičku do porodnice, tak většinou doprovod zůstává až do narození dítka, pak až odchází domů.

Soňa Zacharová
Závislačka 3364 příspěvků 14.12.17 12:40

@Kristyna.tyna V roce 2014 jsem rodila v Motole na na porodní box mě pustili až když jsem byla na 6 cm jinak hekárna a v roce 2016 jsem rodila na Vinohradech a tam mě na porodní sál vzali na 3 cm.

Kristyna.tyna
Kecalka 147 příspěvků 14.12.17 12:41

Ano pokud se jde rodit tak to ke vsude. Spise me zajima v dobe kdy se ceka. Ses na mici, sprse, jak se rika na hekarne. Vetsinou byvaji spolecne a az posledni chvile pred porodem jdes na samostatny box. Treba kdo koukal na male lasky z plzne tak tam opravdu mela maminka cely pokoj na celou dobu porodu pro sebe :*

sakota
Kelišová 5483 příspěvků 14.12.17 12:45

@Kristyna.tyna jak rikam. Podoli jsem byla na sale od 2-3 cm az do asi 5 hodin po porodu, dohromady snad 14 hodin. Celou dobu u me byl doprovod. V breznu se chystam do Krce, dle toho, co jsem pochopila na kurzu, tak je to stejne. O hekarne ani slovo. Bud te vezmou na sal nebo poslou domu. Jedine kdyz mas odteklou vodu bez kontrakci tak te daji cekat na pokoj dokud se to nerozjede a pak az jdes na sal a to teda nevim kdy a za jakych podminek.

Tichošlápek
Extra třída :D 10145 příspěvků 14.12.17 12:45

V Krči jsem byla sama celou dobu až do porodu. Jen jsem slyšela maminku z vedlejší místnosti.

podaji
Kecalka 406 příspěvků 1 inzerát 14.12.17 12:54

Urcite v Krci :)

Saffiraa
Závislačka 3722 příspěvků 14 inzerátů 14.12.17 12:55

Ahoj, v Podolí máš vlastní porodní „garsonku“. Je plně vybavená, včetně koupelny. Celou dobu tam je s tebou doprovod, přímo tam i rodíš, miminko ošetřují také v tomto pokoji. :palec:

Evelýna 1
Kecalka 335 příspěvků 6 inzerátů 14.12.17 12:55

@Kristyna.tyna
Já rodila 2× v Krči a byla jsem spokojená s tim, že manžel byl celou dobu se mnou. Boxy jsou sice malé, máš tam míč, sprcha je na chodbě a tam manžel nemůže (v místnosti je i wc a lehátko, kde se dělá klystýr).
Je tam jeden větší box i s vanou.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 62961 příspěvků 3 inzeráty 14.12.17 13:06

@Kristyna.tyna Určitě ne Apolinář, ač jsem tam byla spokojená, tak doprovod může být až na boxu, kam tedy přesně nevím kdy přesouvají, neb já tam šla vždy rovnou z příjmu, ale já taky vždy při příjmu byla 8+. Na druhou stranu, pokud bys měla jako doprovod ženu, tak tu ti tam možná nechají, stejně tak, pokud se náhodou stane, že je tam jen jedna rodička, tak doprovod taky nechají, ale s tím se moc počítat nedá.

AudiH
Kecalka 461 příspěvků 14.12.17 13:22

@sunshine125 Ahojky, rodila jsem na Vinohradech a za mne naprosto super, sla bych tam znova. Muž byl se mnou celou dobu na porodnim boxu. Určitě doporučuji

Uživatel je onlinehapolda
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 14.12.17 13:22
@j.a.n.i1 píše:
@Kristyna.tyna Určitě ne Apolinář, ač jsem tam byla spokojená, tak doprovod může být až na boxu, kam tedy přesně nevím kdy přesouvají, neb já tam šla vždy rovnou z příjmu, ale já taky vždy při příjmu byla 8+. Na druhou stranu, pokud bys měla jako doprovod ženu, tak tu ti tam možná nechají, stejně tak, pokud se náhodou stane, že je tam jen jedna rodička, tak doprovod taky nechají, ale s tím se moc počítat nedá.
u apolinare jswm rodila letos v breznu. Prijali me otevrenou na 3 a rovnou na box i s manzelem

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 3 inzeráty 14.12.17 13:47

Rodila jsem 2× u Apolináře, poprvé v porodním boxu, podruhé jsem měla místnost jen pro sebe a manžel byl celou dobu v obou případech se mnou. Jen na vyšetření, podání klystyru,…co jsem byla ve sprše jsem byla sama. Ale za mě super porodnice. Dala bych 5 hvězdiček z 5. Byla jsem moc spokojená. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

GLOSA: Moderátor i aktivista. Kam až zajde superangažovaný Moravec?

Otázky Václava Moravce (OVM) již dávno nejsou diváckým trhákem. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >