Prčice dětská trasa

487
10.5.17 09:43

prčice dětská trasa

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda je tu někdo, kdo s dětmi chodí praviděelně dětskou trasu, někde sem slyšela drb, že na dětský člověk nedostane botičku, což je určitě blbost, a hlavně, že od vlaku je to docela dlouho nez se člověk dostane ke startu, že je to tím pádem skoro stejné jako jít 30. JAk to vlastně chodí na dětské trase… a jak je to s terénem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15119
10.5.17 10:05

@žabinka co se týče botičky, tak si myslím, že je to blbost, že ji i na dětské trase dostanete. Ale přiznám se, že jsem ji nikdy nešla.

Co se týče startu, tak jednou jsem šla trasu, která měla shodný začátek jako dětská trasa a opravdu to bylo kus od vlaku, cca tak 2 km. Ale je to už dlouho co jsem to šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1376
10.5.17 10:14

Já myslím, že se na dětský trase botička nedává. Pokud máte fb, tak si najděte stránky pochod-PRAHA-PRČICE a zeptejte se přímo organizátorů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 10:25

Tuším, že se dává bota, ale jiná - než pro dospělé účastníky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15119
10.5.17 10:29

Mě by právě přišlo divné, aby se bota (i když jiná) nedávala. Vždyť to je odměna za ujití. Dětskou trasu většinou chodí rodiče s dětmi a proč by měli být na tom jinak, než dospělí, kteří ujdou třeba jen o pár km delší trasu než je dětská. Ale na stránkách píší, že na dětské trase se dostane speciální trofej, takže třeba to botička nebude, ale něco jiného ano. To by mě nevadilo kdyby to bylo něco jiného, co by si mohly děti uschovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
10.5.17 10:34

Podle mě se dává ta samá bota, akorát je na ní nějaký jiný znak - např. my jezdíme cyklo a na botce je vždy písmeno C. Takže u dětské je třeba D? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
10.5.17 11:23
@Janee19 píše:
Podle mě se dává ta samá bota, akorát je na ní nějaký jiný znak - např. my jezdíme cyklo a na botce je vždy písmeno C. Takže u dětské je třeba D? :think:

to by mi prave prislo nefer detem nedat botu, pro ne je to jeste vetsi zápřah a jako pamatka ze to v detstvi šly aby to bylo neco co vydrží a ne nějaka blbost, no koukali jsme na teren a jedna trasa vypada lip nez ta detska, kvuli kopcum tak uvidime jestli neni proste jen rozdil v tom ze je lepsi pro kočarek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
364
10.5.17 11:46

Bota se skutečně nedává. Na dětské trase se dostává taková „medaile“, kde je ta botka vyražená. A poslední, myslím 2 roky, jezdí od vlaku do Votic autobus. Pokud chcete klasickou botku, musíte volit některou z dospěláckých tras.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
10.5.17 11:48
@Blankaspl píše:
Bota se skutečně nedává. Na dětské trase se dostává taková „medaile“, kde je ta botka vyražená. A poslední, myslím 2 roky, jezdí od vlaku do Votic autobus. Pokud chcete klasickou botku, musíte volit některou z dospěláckých tras.

dík za info, no asi pujdem tu nromální ta botička je větší lákadlo :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
10.5.17 13:02

@Blankaspl @žabinka tak to je peklo, jestli se vážně nedává, ty dětský trasy mi nepřijdou ani nějak krátký… chudáci děcka 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
11.5.17 09:02
@Janee19 píše:
@Blankaspl @žabinka tak to je peklo, jestli se vážně nedává, ty dětský trasy mi nepřijdou ani nějak krátký… chudáci děcka 8o

Měli by udělat pro všechny stejné. Je to jeětě mnohem větši hrdinství jit s detmi, taky to nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
11.5.17 09:03
@Tute píše:
My měli radeji tu destkou ze Strezimire, nez ji zrusili a nechali jen Votice.

Prave nad touto trasou uvažujeme, že by byla proste pohodlnejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
11.5.17 09:04
@žabinka píše:
Prave nad touto trasou uvažujeme, že by byla proste pohodlnejsi.

Letos to ale neni dětská ale je to 30 km stejne se děti ponesou jinak to nevidim :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
18.5.17 13:16

Co říkáte té předpovědi počasí, půjdete nebo se necháte odradit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama