Prdíky, vyzkoušeno vše, marně

45
18.11.19 20:15

Prdiky, vyzkoušeno vše, marne

Ahoj maminky. Potrebuji radu. Máme 5 týdnu a upřímně nespala jsem v kuse ani hodinu během 5tydnu. Třeba tři dny v kuse jsem vzhuru a uz jsem fakt psychicky i fyzicky vyčerpaná. Trápí nás asi prdiky… Jak jinak. Malý byl i na různých vyšetření, zda se při porodu něco nestalo, jelikož byl porod s komplikacemi.
V porodnici i na samotné hospitalizaci při druhém týdnu mě poucovaly ohledně poloh co fungují atd.
Takže vyzkoušeno mám masáž bříška, teplé na bříško, poloha vajíčko i tygřík. Kapky espumizan, Sab simplex, simetikon (nevím jak se to teď píše). Dal jsem zkoušela cvičit nožičkami, teploměr i rektarni rourku a vse marný. Plně kojím takže nečekám že bude kadit nijak často. Jde mi o ty prdiky.
Vše co jsem vyzkoušela kombinují, jestli to nezabere. Bohužel. Dohromady za den je cca půl až hodinu v klidu, nebo na pár minut usne a potom zase brečí až hystericky. Máte nějaký tip?
Kamarádka mi poradila opřít ho o velký polštář a nožky podložit, ale marný.
Už jsem bezradna. Poraďte. Chci se trochu už vyspat… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72
18.11.19 20:19

Infacol

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
18.11.19 20:19

Jsi si jistá, že to jsou prdíky? Máš dostatek mléka? Jak často kojíš? Třeba má i hlad. Já měla první týdny miminko na prsu snad každou půl hodinu, i jsem u kojení spala, teďka jsou mému synovi čtyři měsíce a v noci spolu pořád spíme v posteli, jen strčím prso a spím dál.

Příspěvek upraven 18.11.19 v 20:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
18.11.19 20:20

@IvetaZ27 ju o tom jsem cetla, za zkoušku už nic nedám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
18.11.19 20:21

Zkuste šátek/nosítko. Dost často to pomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3275
18.11.19 20:22

Nosit v satku a hopsat na gymnastickem mici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
18.11.19 20:22
@Lida94 píše:
@IvetaZ27 ju o tom jsem cetla, za zkoušku už nic nedám.

5 kapek před každým kojením :wink: držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
18.11.19 20:24

@Zoe1 no jelikož mi v porodnici neřekli jak často kojit, tak jsem kojila jak si rekl, jenomže to bylo pořád, neustale. Tak hsem sestrám rekla ze uz nemuzu, že mě to už boli a oni mi řekli že to musím vydržet st kojím dal. Nechali mě kojit 11 hodin v kuse a to nekecam. Pribira teď hezky, předtím než jsem byla nucena doktory to omezit na tři hodiny tak probíral až moc. No řekli mi to doktoři že malý trpí meteorismem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3285

Masírovat a cvičit ve vaničce jsi zkoušela :nevim: Ségra takhle kvůli bolení „koupala“ několikrát denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17741

Taky jsem pro nosítko. U naší to krásně zabíralo. A pak popřemýšlet nad tím, jestli miminku nevadí něco v MM, jestli nemá třeba ABKM.

Já teda nejsem úplně prokojící, takže jsem naší slečně klidně dala nutrilon a byla ráda, když to zabralo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
18.11.19 20:25

@Alyss1 děkuji za tip. Když s ním pohopkavam či jak to nazvat tak mi zvrací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
595
18.11.19 20:26

@Lida94 vidím sebe u starší dcery… zabral nám Baby Calm :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45

@Jitul.kaaa9 teplou koupel jsem vlastně taky zkoušela. Tak je totálně hystericky :( :( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8954
@Lida94 píše:
Ahoj maminky. Potrebuji radu. Máme 5 týdnu a upřímně nespala jsem v kuse ani hodinu během 5tydnu. Třeba tři dny v kuse jsem vzhuru a uz jsem fakt psychicky i fyzicky vyčerpaná. Trápí nás asi prdiky… Jak jinak. Malý byl i na různých vyšetření, zda se při porodu něco nestalo, jelikož byl porod s komplikacemi.
V porodnici i na samotné hospitalizaci při druhém týdnu mě poucovaly ohledně poloh co fungují atd.
Takže vyzkoušeno mám masáž bříška, teplé na bříško, poloha vajíčko i tygřík. Kapky espumizan, Sab simplex, simetikon (nevím jak se to teď píše). Dal jsem zkoušela cvičit nožičkami, teploměr i rektarni rourku a vse marný. Plně kojím takže nečekám že bude kadit nijak často. Jde mi o ty prdiky.
Vše co jsem vyzkoušela kombinují, jestli to nezabere. Bohužel. Dohromady za den je cca půl až hodinu v klidu, nebo na pár minut usne a potom zase brečí až hystericky. Máte nějaký tip?
Kamarádka mi poradila opřít ho o velký polštář a nožky podložit, ale marný.
Už jsem bezradna. Poraďte. Chci se trochu už vyspat… :(

Rourka, jedině. Bez ní bych ty svý tři smráďata nejspíš hned začerstva darovala prvnímu kolemjdoucímu (nebo prohodila oknem). :mrgreen: Pro nás to byl učiněný zázrak.

PS: Nezapomeň kontrolovat, zda není ucpaná. Po každém použití propláchnout horkou vodou a profouknout, aby se neucpala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16416
18.11.19 20:29

Muze mu vadit neco v mliku, zkusila bych cysadit uplne vse co mu davas a aspon 2 dny vydrzet, to pry taky casto zabira…nositko/satek, jestli mas fb koukni do skupiny nosime děti, poradí.,,,ja „kojila“ do konce sestinedeli, pak pomalu prechazel na UM, pro dobro vcech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat