Uspávání za pochodu

17.11.19 20:22

Uspávání za pochodu

Ahoj maminky
Naučila jsem si malého 3 měsíce usínat v náručí a u toho chodit teď mi jinak neusne. Dřív mi to nevadilo ba naopak jsem se ráda mazlila a vydržela takhle uspávat a chodit a pohupovat klidně hodinu ale teď už má,,drobeček “ 7kilo a už s ním nevydržím chodit po bytě stačí mi 10 minut a už mám ruce na upadnutí :D ale jakmile ho položím je řev až se skoro dáví. Jak odbourat nošení bez toho aniž bych ho musela nechat vyřvat protože to nechci.Jen chci usínání bez toho abych měla ruce jak orangutan a prsty tahala po zemi. Děkuji za rady :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3950
17.11.19 20:29

Já to odbourala tak, že jsem si s malou sedla na rozkládací sedačku. Držela ji stejně jako když chodím a pohupovala jsem s ní… Samozřejmě se to neobešlo bez protestu, ale podle mě to ani jinak nejde, že se bude rozčilovat, že to není to samé… Trvalo asi 3 dny než si zvykla. Přes den ji uspavam v kočárku a natrasam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7449
17.11.19 20:30

Zkus si sednout na gymnastickej mic a pohupovat se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2403
17.11.19 20:36

@Elisabeth118 měli jsme to úplně stejně. Já jsem si z toho úplně odrovnala záda :roll: kamarádka mi pak přivezla ten velký gymnastický míč a já začala uspávat hopsáním. Syn si na to zvykl okamžitě a dokonce ho to uspávalo daleko rychleji než chůze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1684
17.11.19 20:52

U nás funguje nosítko. Už ji umím i vyložit bez probuzení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
17.11.19 20:54

A co nosítko? Ruce budeš mít volné a já mám zkušenost, že v něm usne za chvíli. Někdy i odložím do postýlky bez probuzení 8). Jestli chceš odbourat nošení úplně, tak nevim nevim, naše malá měla prostě takové nosící období a jinak neusnula, i kdybychom se na hlavu stavěli. Pak měla zas kočárkové období a to zas jinak než v něm neusnula :roll: :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.11.19 21:03

@kavenka @Gvendolínka @Sue2008 @Tarjei @Martha03 já bych ale chtěla aby se naučil usínat sám. klidně u něj budu sedět a hladit ho ale aby byl zvyklý usínat v postýlce ale to ho položím a hysterie.nebo myslíte Že je na to ještě malý učit ho aby usínal sám?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7212
17.11.19 21:05

Jako malicky miminko mi tak dcera taky usinala. Pak se naucila usinat u kojeni. Bude ji rok a pul a ma to tak porad - pres den i vecer udina u koj ni vleze. Akorat se bojim, jak odbourame to, ze kdyz nedam prso, je tyatr :nevim: :lol: kdyz je hooodne unavena, usne zcela vyjimecne v kocarku, coz spis ne, a nekdy v aute :) a obcas se napije, otoci se zadeckem a spi, ale stejne ti prso mit musi 8o :lol: cimz chci rict, ze se to usinani meni, dcera houpanim a chozenim usinala asi 4 mesice…plakat jsem ji nenechala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7212
17.11.19 21:07

@Elisabeth118 dcera neusina sama ani ted a ma temer rok a pul ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10089
17.11.19 21:08
@Elisabeth118 píše:
@kavenka @Gvendolínka @Sue2008 @Tarjei @Martha03 já bych ale chtěla aby se naučil usínat sám. klidně u něj budu sedět a hladit ho ale aby byl zvyklý usínat v postýlce ale to ho položím a hysterie.nebo myslíte Že je na to ještě malý učit ho aby usínal sám?

Miminka potřebují úzký fyzický kontakt s mámou :nevim:.
Co uspání vleže u prsa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.11.19 21:10

@Kukacka123 u prsa mi taky usne ale po položení do postýlky řev a oči dokořán. :lol: tak jsi mě potěšila že ještě v roce a půl budu chodit :lol: ale to už potáhnu ruce metr za sebou :D :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.11.19 21:11

@Lucie_Sx proto se ptám jestli není brzy ho učit takovým návykům když mu jsou teprve 3měsice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10089
17.11.19 21:16
@Elisabeth118 píše:
@Lucie_Sx proto se ptám jestli není brzy ho učit takovým návykům když mu jsou teprve 3měsice

No on se to naučí, protože co mu zbyde, ale bude mu to chybět. Bude to takový studený odchov. Hlazení a držení za ruku to nenahradí.

A co nechat spát ve velké posteli? Nepřendavat do postýlky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
17.11.19 21:20

@Elisabeth118 Nevím, jestli je na to malý, ale pokud tak řve, nic moc s tím neuděláš. Nechci ti brát iluze, ale i já jsem takto chtěla uspávat. Podařilo se mi to od porodu jednou nebo dvakrát, jinak sama nikdy neusnula a to jí je skoro 8 měsíců. Takže jsme vyzkoušeli všechno - houpání, nošení, šum, uspávání u prsa, kočárek v ložnici. I to uspávání v postýlce nebo vedle sebe v posteli, ale to byl pokaždé řev, nikdy jsem nevydržela ji nechat brečet, ikdyž se po vzití do náruče začala usmívat :zed:. Momentálně usíná přes den venku v kočárku, večer v nosítku, občas usne u prsa. Některé děti jsou holt víc nosící a mazlící a nic s tím prostě neuděláš. Jen doufám, že ji nebudu takhle uspávat do puberty :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.11.19 21:22

@Lucie_Sx dobrá vzdávám se :) tím slovním spojením “studený odchov “ Přehodnocuji situaci a zkusím to vydržet raději s láskou než jako psí čumák :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat