prďola

534
12.12.05 20:50

prďola

mám 3měsíčního klučinu.Doteď kadil pravidelně několikrát denně,ale s úderem 3měsíce konec.Nekadí třeba 4 dny.Četla sem že to může být normální. ? nicméně i s úderem 3měsíce prdíkuje sám,ale smrdí jak cap :) je to ostuda sním někam jít to se fakt nedá.Nemůže to souviset s mou stravou?Jím teda pořád to samé.. :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3321
12.12.05 21:02

Ahojky,

spíše bych řekla že se mimču upravuje střevní mikroflora a že to s tvojí stravou až tak nesouvisí :-))
A počkej až začnete s masíčkem-to bude teprve ,,vůně,, :lol:

Gabule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6200
12.12.05 21:05

Ahoj, u plně kojených miminek je vcelku normální, že nemají několik dní stoličku, může to být i týden. Je to tím, že se mlíčko plně přizpůsobí jejich potřebám a miminko tak všechno ztráví bezezbytku. A s tím „nevoněním“ pokakaného miminka se nedá nic dělat, to k tomu patří, bude hůř až začnete jíst pevnou stravu. Na okolí bych se vykašlala, snad se z dospělích nikdo nezblázní z pokakaného miminka, absolutně bych to neřešila jako nějakou ostudu a rozhodně by mě to neodradilo od návštěv známých a pokud by někdo připomínky měl, asi bych ho dočasně vyškrtla ze seznamu „spřízněných duší“, nakonec všichni jsme jednou byli miminkem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
12.12.05 21:34

Bobeši,
laktační poradkyně na www.porodnice.cz psala na podobný dotaz,že kolem 3.měsíce se mění zažívání a tudíž je to normální.
Moje starší dcerka kakala několikrát denně celou dobu,co jsem ji kojila.
Mladš íholčička od 4 týdnů kaká méně často,rekord měla 5 dní.Ale máš pravdu,když nekaká víc jak dva dny,tak pak smrdí i prdíky a to docela hodně,vždycky si myslím,že bude něco v plence a ono ne :D .
Normální je až 10 dní bez stoličky,ale myslím,že to je až moc dlouho,nám stačilo těch 5 dní a bříško bylo bolavé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
12.12.05 22:44

my taky malo kakali,uz 3ti den nam bolelo brisko,ale pomahalo dat lzicku glukozy do cajiku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
12.12.05 22:49

Ahojky,

Matýskův rekord „nekakání“ při plném kojení bylo 8dní, a to v jeho 5-ti měsících… a bolení bříška vůbec žádné! On od narození dost málo kakal (tedy ve srovnání s miminky v našem okolí). Několikrát jsem se musela u dr. ujišťovat, že to nevadí, i když Matýsek byl zcela v pohodě :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.12.05 08:51

ahojky
synka jsem kolila 11 měsíců. do sedmi měsíců plně, bez příkrmů. a od malička kakal hodně málo. třeba i 14 dní ne! Ptala jsem se doktorky a prý u kojených dětí je to normální. Prostě všechno vstřebá. Neměl žádný problémy, bříško ho nebolelo, tak jsem byla v klidu. Ale je fakt že prdíky taky zrovna dvakrát nevoněly!!! Teď už je to všechno normální a chodí krásně na nočník.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
13.12.05 09:13

Pokud je kojený, tak je vše v pořádku. Zajdi si raději pro vlastní klid k doktorce. Jenže pokud je na umělém mléku, tak by si k té doktorce měla jít určitě. Každopádně Ti doktor na všechny tvé otázky dá odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama