Prdy při zavedení příkrmu

18.9.19 07:21

Prdy při zavedení prikrmu

Zdravím ve spolek, už zhruba mesic a kousek jsme začali s příkrmy. A od ty doby nespíme. Na půl roční kontrole doktorka říkala, ať začneme i svačinky. Jogurt, presnidavky atd. Nicméně je to snad ještě horší. Malá skoro nespi, při nočním kojením prdi a prdi. Akorát že se budí i několikrát za hodinu. Dávám. Biogaiu, ale je na to asi krátká. Chci jen říct, že malá nesni ani náhodou porci, co by měla. Pár lžiček a hotovo. Někdo nějaký rady?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8
18.9.19 09:45

Hýbe se malá dostatečně? Leze, plazí se? Pohyb hodně pomáhá s trávením :think:. Nebo jestli nemá zácpu? Pije dost?

Možná, že na takové příkrmy nemá ještě připravenou trávicí soustavu. Já jsem začínala v 5 měsících se zeleninovými vývary cca měsíc a nějakou tu jablečnou přesnídávku. Vše tak, aby to šlo miminku krásně strávit a potom až s masovými vývary a jogurty. Prostě postupovat pomalu. Pozor na některé koření. Když byla malá miminko měla nehorázné koliky, kojila jsem a když jsem snědla v něčem česnek nebo vypila jen kapku mléka, tak byl konec :( takže se do tebe umím vcítit. Nám pomáhal Espumisan. Určitě by nebylo od věci to konzultovat popřípadě s MUDr.

Sázím ale spíše na zácpu, kaká normálně? (Zkus třeba Glycerinový čípek pokud má špuntík)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 10:25

Kaka každý den, někdy i víckrát. Taky jsem začala měsíc jen zeleninu a pak pomalu i masozeleninu a až teď presnidavky. Tak jak píšeš ty. Malá leze, stavi se, sedí. Chodíme i do bazénu. Takže pohyb má. A pít teda chce jen MM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
18.9.19 11:44

Tak to opravdu netuším, svěř se s tím u lékaře. Určitě bych jí dávala pít nějaké ty čajíčky a koj. vodu třeba se šťavičkou z citrónu nebo mandarinky, MM je už podle mě málo, ale když říkáš, že kaká normálně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama