Přebalovací podložka jiná než PVC?

347
31.10.07 18:15

Přebalovací podložka

Ahoj, jsem taky jedna z čekajících…ve 28. tt a právě řeším přebalovací podložku. Nelíbí se mi totiž zatím žádná, kterou jsem v nabídce viděla (ať už v obchodech či na netu), protože jsou všechny potažené umělou hmotou, která studí. Představovala bych si přebal. podložku podšitou igelitem, ale zvrchu něco příjemnějšího, např. froté… Event. umělohmotnou podložku, ale na to nějaký pratelný potah.
Máte některá jinou než PVC přebalovací podložku?
Díky za odpovědi!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2947
31.10.07 18:28

ahoj,u nás v Brně mají krásný přebalovací podložky, který jsou potažený froté
strašně jsem po ní toužila, před porodem vyrazila na nákup a zjistila jsem že : stojí jen 600 Kč :roll:
náhradní potah neexistuje a dokoupit se nedá :( čili k ničemu, když jsem si představila,že ji nebudu moct vyměnit,až ji mimino počurá, tak jsem se na podložku z froté vybodla a koupila normální ,kterou setřu hadříkem a je to
nebo si na tu umělou můžeš rozprostřít plenu a je to
jinak ta froté je moc krásná, to jo
ale to je tak všechno
tak ať se daří :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.10.07 19:23

j

Mám obyčku - z PVC a na ní natažený miniprostěradýlko do kočárku. Naprosto dostačující .

• Nahlásit
  • Citovat
12886
31.10.07 19:31

já mám obyč z PVC a na tom napnutý ručník. taky je to v pohodě. ze začátku jsem tam dávala jednorázové přebalovací podložky, ale pak se provoz výrazně prodraží. ale viděla jsem, že firma bebejou (nějak tak se to píše) dělá froté potahy na přebalovací podložky. ale jsou taky náležitě drazí a potřebuješ minimálně 2.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
31.10.07 20:02

Mám na té kalsické z PVC 2 froté prostěradýlka ze sekáče do kočárku - naprosto dokonale to sedí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
31.10.07 20:21

Vůbec mě to nenapadlo řešit prostěradly, dáváme normální plenky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
31.10.07 21:31

Já mám super přebalovací podložku z ikei a přes ní mám danou plínku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
1.11.07 08:55

Ahoj, přebalovací podložky s vyměnitelným potahem dělá Bebejou (www.bebejou.cz), ale laciný to zrovna není.Podložka PVC=629,–menší a 799,–větší + froté povlak=669,– malý a 739,– větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2947
1.11.07 09:00

já Bebejou vůbec nedoporučuju, strašně se mi líbila, tak jsem si ji koupila za 700 bez froté
no, teď se mi už roztrhala, tak jsem si koupila v nějaké akci obyčejnou za 200 a ta je tak krásně naducaná a fajn, že lituju těch peněz za Bebejou :roll:
vypadá sice krásně,ale je děsně tenká,tím pádem pro mimi tvrdá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
1.11.07 09:25

ahojte

děkuju všem za odpovědi. Nakonec jsem se rozhodla, že to vyřeším podobně jako vy. Koupíme tu obyč PVC cca 300-350 Kč a na to mi „macecha“ ušije buď dva flanelové potahy - jen tak na povlíknutí bez knoflíků nebo též budu podložku přikrývat buď ručníkem, plenkou......
Tak hodně zdaru v mateřství !!!:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
1.11.07 09:39
Ahoj ja jsem nasla tohle je to teda celkem palka, ale aspon maji :) [quote:0a77cbaa7b]http://bebejou.inshop.cz/inshop/
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
1.11.07 10:00

já dávám plenku-stejně se to každou chvíli musí sundat a prát, nebo se to ušpiní od hovínka, takže pleny snadno vyperu a je..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
1.11.07 12:53

Já měla gumovou podložku a na ní dávala ručník, byl podložený, takže ani neklouzal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
2.11.07 16:40

ahojda

stále řeším podložku… napadlo mě ještě, po tom, co jsem prohlédla nabídku rozměrů všech možných podložek, že si nakonec řeknu kamarádce, koupíme molitan a igelit. ubrus a asi nějakou ušijeme. Chceme totiž si nechat vyrobit přebalovací pult na míru z lamina- vyjde cca do 2 tis. Kč, a tak aby na to podložka hezky seděla. No a na to pak teda tu plínku nebo ručník. Bo já už nevim fakt :-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6753
13.11.12 09:43

Chtěla bych si pořídit pratelné přebalovací podložky. Máte zkušenosti se značkami Angel, Anavy, Tots Bots, Sweet Monkey, popř. s jinými? Jsou tam docela rozdíly v ceně, tak by mě zajímalo jak je to s kvalitou? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama