Seznam věcí na mimi

847
21.10.07 19:57

Seznam věcí na mimi

ahoj nevíte, kde tady najít seznam věcí pro mimi od porodnice až přes mastičky atd. ?

Vím, že to tu někde bylo, ale nemůžu se toho dopátrat.

Dík moc - kamarádka za týden rodí a má jen kočár a zavinovačku :lol:

Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6260
21.10.07 20:19

Mrkni sem:

http://emimino.cz/modules.php?…

no kamarádka bude mít asi před porodem pěknou honičku, leda že by nechala pobíhání po nákupech na tatínkovi :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
21.10.07 23:35

a co tohle :wink: https://www.emimino.cz/…s/story/5325

kamaradku obdivuju :lol: .ja nakupovala snad od prvniho okmziku co jsem zjistila ze jsem tehu :lol:
ten odkaz tam v diskuzi je,ale aby jsi to mela prehlednejsi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
364
22.10.07 10:29

Ahoj,
super seznam. Já mám jěště moře času, ale polamu se začínám rozhlížet - jsem v 18-tém tt. Jsem vděčná za seznam věcí - PĚKNÁ PRÁCE!!! :lol: :wink:
Díky moc to pomůže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.10.07 12:23

Ahoj, můj názor je, ať se kamarádka zbytečně neztresuje. Já jsem nakupovala cca měsíc před porodem podle seznamu a stejně jsem pak polovonu věcí vůbec nepotřebovala. Nejdůležitější je asi pár kousků oblečení a pár balíků papírových plen, protože mimi často převlíkáš, ale jinak se v počátcích dá skoro všechno něčím nahradit… Přeji tvé kamarádce hodně štěstí. Marta

• Nahlásit
  • Citovat
246
23.10.07 14:52

Shoduju se s anonymem - polovinu ze seznamu opravdu nevyužiješ! Takže doporučuju kouknout do diskuzí, i tady myslím byly. Já třeba nevyužila nikdy: kojící polštář, odsávačku (jak na prsa, tak do nosíku), baby monitor, dudlíky, trubičku do zadečku, léky na teplotu…
až když bylo mimi větší jsem využila: láhev na čajík, lžičku, bryndáčky

to jen tak namátkou…

Vlastně na začátku ani nepotřebuješ žádnou velkou kosmetiku, mastičku na zadeček dostaneš v porodnici + nějaké vzorky, s kterými chvilku vyžiješ a pak uvidíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
18.4.12 14:43

ahoj holky poraďte ty nejdůležitější věci pro mimi jak do porodnice tak na doma :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1360
24.4.12 21:55

Pokud jde o porodnici, tak se informuj tam, jestli mají erár oblečky nebo ne. Jinak do porodnice vem plenky, čistící ubrousky. N|ěkteré porodnice ti kosmetiku pro mimi poskytnou, jiné ne. A na doma z oblečení bodyčka, dupačky nebo polodupačky, overálky, rukavičky, čepičku, něco teplejšího na venek (pokud budeš rodit teď), nějakou mikinku, zavinovačku, pár kusů látkových plen, kosmetiku na zadeček proti opruzeninám, na koupání, na čištění (já používám slunečnicový olej), vaničku nebo kyblík, žíňku. Hlavně nekupuuj moc malých oblečků, mimi roste rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama