Dostupný a kvalitní přebalovací pult - IKEA?

Anonymni
14.2.04 18:46

přebalovací pult

Ahoj maminky, poradíte mi některá, kde pořídit cen. dostupný a přitom kvalitní přebalovací pult? Mám vybrán jeden v IKEA, ale zdá se mi malý.

díky

Gábi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
14.2.04 20:53

přebalovací pult

Ahoj,

koupila jsem skvělou komodu s přebalovacím pultem nahoře v prodejně Dara baby v Novém Jičíně . Stála asi 3500 Kč a plocha je dost velká i pro mého 6 měs. syna. Jsem s tím max. spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.2.04 23:33

přebalovací pult

Ahoj Gábi, otázkou je, jaký si představuješ?

Já mám přebalovací pult od firmy OK Baby a jmenuje se Colibri. Dá se použít na vanu, pokud má klasický tvar nebo na postýlku, či na nějakou plochu. Má spec. zarážky, které zajišťují stabilitu a mají možnost různého nastavení. Je skládací a má úložný prostor po stranách. Navíc jsou strany zvýšené, aby mimčo nespadlo. Jsem s ním nad míru spokojená. Je praktický. Můj synek je čipera, stále ho používám a to je malýmu už 15 měsíců. Je hezky zpracovaný a přeb. plocha má veselý motiv s medvídky. Můžeš se na něj kouknout na adrese: " .{target:_blank}":[http://www.agssport.cz/]

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
15.2.04 10:38

přebalovací pult

Ahoj, my tenhle prebalovak z Ikey mame, synovi bude 15 mesicu a porad staci (a to mame doma pekny kousek, kolem 12 kg a pres 80 cm). Prebaluju a oblikam ho porad vicemene v leze, to vis, ze mu uz precuhuji nozicky, ale zase ma tu vyhodu, ze je u hlavy a dokola nafukovaci, takze kdyz si kluk ze sedu prudceji lehne, je to do mekkeho a nebaci se hlavickou do zdi (jak se nam pak stava u doktorky, kde na to nejsme zvykli).

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
15.2.04 10:40

přebalovací pult

K memu minulemu prispevku: to jsem ale prastena, nevsimla jsem si, ze mluvis o pultu a ne podlozce. Tak promin, moje rada ti asi nebude k nicemu… ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
5636
15.2.04 11:30

přebalovací pult

Ahojky,

ja mam prebalovak z IKEI, je z borovice a az dite povyroste a nebude potreba, da se odmontovat pridavny dil a mam skvelou komodu. Skrinka mi prijde dostatecne velka, mam tam vsechny Verunciny veci, ktere nosi (samozrejme vyrazene a velke oblecky mam jinde). Pultik ma docela velke rozmery, musela jsem na neho sehnat pekne velkou podlozku, takze nam staci a to je me holcicce vice nez rok. Myslim ze taky zalezi na tom, co se ti bude hodit za material pultiku do tveho bytu. Jo a stalo mne to kolem 3500 … asi 2990 komodka a pridavek na pultik dalsi 500, myslim ze dobra cena.

Sulanek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
15.2.04 12:13

přebalovací pult

Ahojky holčiny,

musím se připojit k poslednímu příspěvku.Před týdnem jsem si koupila ten samý pult (komodu v Ikea)…a je moc super. Bez přídavného dílu může i nadále sloužit jako skvělá komoda. Materiál je světlá borovice a po stranách je modré lamino. Komoda je hodně těžká,takže věřím a doufám, že vydrží všechno :o) Její rozměry jsou i s přídavným dílem š75cmxh75×v85 a cena je opravdu 3.500,– za komplet. Jedná se o řadu TASSA, ale v tištěném katalogu ji nenajdeš.Hezky je to vyobrazené na www.ikea.cz,kde je to vidět i s tím nástavcem (ale zde je to vidět na červené komodě, která má uvnitř za dvířky jen 2 police). Přeji hodně úspěchů v nakupování.

Petronella

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.2.04 09:41

přebalovací pult

Díky všem, že jste si našly čas na odpověď. .

• Nahlásit
  • Citovat
80
16.2.04 10:11

přebalovací pult

Upřímně - po dvou dětech prohlašuji „přebalovací pult je na nic“. ;-) Stačí přebalovací podložka, která se dá kamkoli položit. Má to jednu velikánskou výhodu: dáte-li podložku na zem, můžete se od miminka otočit, sklonit či dokonce vzdálit bez hrůzy, že hupsne dolů na zem. Doba použití pultu je stejně tak max. 1 rok, pak už honíte dítko s plenkou po bytě :-D Mě se osvědčila např. nafukovací podložka z IKEA, vždycky jsem ji používala cca rok a pak rovnou vyhodila. Když je potřeba nějakou ochranu, stačí jednorázová podložka a lá FIXIES.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
16.2.04 10:49

přebalovací pult

My máme přebalovák v koupelně na pračce.Ze dvou stran je zeď a ze třetí vysoká skříňka se všemi jejími potřebami, takže je tam Lucinka schovaná. Pod ní mám měkký kobereček, aby nebyla na tvrdém, podložku fixies a přes to všechno prostěradlo. Je to sice samodomorůčo, ale funkční a všechno mám po ruce. Do přebalováku se nám investovat nechtělo, protože je to jen na krátkou dobu a navíc většina z nich je přírodní dřevo a to se nám do bytu moc nehodí. Navíc máme celkem studený byt (starý cihlový dům) a tak jí aspoň nemusím z vytopené koupelny po vykoupání nikam přenášet než jí vysuším a obléknu.

A už se těším jak jí budu honit s tou plínkou po bytě.:-) :-) :-)

Ariana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
17.2.04 22:00

přebalovací pult

Zdravím všechny,

mám 6 měsíční holčičku, přebalovací pult jsme nepořizovali, nejprve jsem byla nesvá, že ho nemám, ale teď jsem tomu ráda, dcera je už teď tak živá, že bych měla hrůzu, že mi jen při mé malé nepozornosti může spadnout/jak se stalo mé sestřenici/. Děti jsou neskutečně živé a hlavně, když se jedná o přebalování.

Přebaluju výhradně na posteli, používám podložky, teď i často na zemi a je fakt, že si třeba pro něco odskočím a Em je šťastná, že má nahou dupku.

Trochu mě sice pobolívají kříže, ale koho při mimi nebolí !

Přebal. pult nebudu pořizovat ani při druhém mimi, záleží prostě na každé z nás.

Mějte se krásně.

Quatro

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
19.2.04 14:34

přebalovací pult

Plně souhlasím s Gabi2, mám dvě děti, při prvním ještě nikdo nevěděl co to je a při druhém jsem se nechala zlákat,naštěstí jsem si ho jen půjčila a po měsíci šupajdil zpátky, přebalovala jsem v postýlce, na sedačce i v naší velké posteli, jen ne na přebalovacím pultě.A opravdu výborná věcička je pultík přímo přes velkou vanu/teda ne na rohovou ani jinak atypickou/.Po vykoupání máš všechno krásně při ruce a mimi nenastydne při přenášení.Gábi přeji dobrý výběr a spokojené miminko.Evka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
19.2.04 15:41

přebalovací pult

Mám tiež tú komodu z IKEA a som s ňou maximálne spokojná. Hľadali sme dlho, lebo žiadna nemala tak veľký priestor na prebaľovanie a táto navyše aj dobre vyzerá a do šuflíkov sa toho zmestí habadej. A vrchný diel proste dáš potom dolu a máš len perfektnú komodu. Ja by som prebaľovanie na posteli rozhodne nezvládala, polku tehotenstva som bola PN práve kvôli bolestiam chrbtice, nevládzem poriadne ani malú nosiť na rukách. Moja dcérka je síce ešte maličká, ale až bude príliš pohyblivá, nebudem ľutovať kúpu komody, pretože som inú na detské veci nekupovala. A mám ešte aj tú prebaľovaciu podložku od nich a tú môžem potom hodiť kamkoľvek, kde sa mi to bude hodiť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
9.1.13 11:53

Do kdy??

Prosím o zkušenost. Do kdy jste používali přebalovací pult (pro ty, co ho používali!). Maličkej jakmile ho položím, už je na břiše, bere mi všechno, sedne si, leze pryč… (necelých 7 m). A už je mu na délku akorát. Je to moc pohodlné, když je tak vysoko, pak ho jen utřu (většinou se mezi přebalením počurá), když ho tam večer oblékám a mažu… ale přemýšlím jak dlouho ještě.

• Citovat
  • Upravit
3003
9.1.13 12:02

Kdyz uz to nahore na prebalovaku neslo, zacala jsem prebalovat na zemi..Vzala jsem si jen tu prebalovaci podlozku a prebalovani a mazani jsme provadela na koberci. Myslim, ze to bylo nekdy kolem toho 8 mesice, kdy uz se tam mlel hodne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama