Přebalovačka a 18 měs.dítě?

63
26.1.06 09:06

Přebalovačka a 18 měs.dítě?

Holky, jak a kde přebalujete své třeba už 18 měs. děti? Nám zatím slouží miminkovská přebalovačka v koupelně na pračce (pevně uchycená+mantinely), ale to neustálé zvedání děcka nahoru, pak posazování na nočník na zemi a pak zase nahoru a dopřebalit…asi to znáte, mám úplně odepsaná záda, nemluvě o tom, že jsme délku přebalováku přerostli a mrněti čouhají nožičky od kolínek dolů. Přebalujete takto velké děti ještě na přebalovačkách, nebo na zemi, na posteli, na stole? Mám docela hrůzu až bude dítko zakaděné, že nebudu mít po ruce vodu a když bude třeba na posteli, že mi zdrhne, než si vyperu zadečkovou žínku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1817
26.1.06 09:13

Ahoj,

kamaradka ma 16ti mesicni holcicku a kdyz prebaluje, tak si da na postel nebo na gauč tyy jednorazove prebalovaci podlozky od Fixies. Koupila jsem si je taky a urcite je vyuziju i kdyz bude mimi male (treba na cestach).
Nevim, jestli jsem ti poradila, ale prijde mi to jako dobre reseni. Zvedat 12ti kilove ditko musi byt uz pekna drina.

Pa

Marka + Marketka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
26.1.06 09:14

mažu svůj příspěvek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
26.1.06 09:20

Tak ještě když se holka začala točit na bříško, naučila jsem se přebalovat na bříšku, ale už tou dobou jsme přebalovaly častěji na posteli a co začala chodit, mam přebalovák jen jako doplněk. Veškeré přebalování se děje na posteli a na zemi, ne-li za pochodu. Sice se občas u toho poperem (hlavně o hovínka), ale to je jako u oblíkání.
Přebalovák tudíž už dost dlouho nepoužíváme.
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
26.1.06 09:22

Tak to vás holky trumfnu! Já si dávám na přebalovák po koupání svojí skoro 3letou holčinu, abych jí mohla v klidu usušit, namazat, omrknout pipinu a obléci. Dokonce i po kakání na nočníku jí na přebalováku prdku očistím. Raději jí zvednu nahoru než abych se nad ní skláněla, protože mě pak bolí pekelně záda.
E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29643
26.1.06 09:51

Ahoj :)
Taky prebaluju na prebalovaku…na komode, na ni mam podlozku s tema zvysenyma okrajema. Sice by mi uz na zemi asi nezdrhaj, je celkem vycvicenej (ale to obdobi tu bylo), ale na prebalovaku je to jistota a navic se k nemu nemusim ohybat. To zvedani mi vadi daleko min.
Po koupani si to taky nedovedu predstavit jinak, mame prebalovak (80cm)pres vanu a je to pohoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
26.1.06 10:01

mažu svůj příspěvek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
26.1.06 10:23

Ahoj,
tak my jsme přebalovací pult zrušili asi v 8mi měsících. Pak jsem ho přebalovala různě na posteli nebo na gauči, na zemi.
Od té doby, co se začal přetáčet, tak mi stejně na zádech nikdy nechce ležet, takže buď se s ním peru, nebo ho hlavně poslední dobou přebaluju normálně vestoje. Sundám plenku a nandám novou, on přitom kouká na televizi (jinak mi zase utíká).
Pokud je pokajděnej, tak mu plenku sundám v koupelně a rovnou ho vrazím do umyvadla. Je krásně naučenej - klekne si zády k baterii, vyšpulí prdýlku, ručičkama se opře o kraj umyvadla a s naprosto spokojeným výrazem si nechá umýt zadeček :lol: . Ani se u toho nehne a dokonce počká, až si připravím ručník a utřu ho.
Kdybych ho měly čistit ubrouskama vleže, tak mám od bobků celý gauč a nikdy by nebyl tak čistý. Takhle vodou, někdy troškou mýdla je perfektně umytý.
Pak ho nechám chvíli běhat nahatého, to se mu moc líbí a zase vestoje mu dám plenku.
Po večerním koupání je unavený, to si klidně lehne a nechá se namazat atd.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2339
26.1.06 10:26

Ahoj,
přebalovák mám taky na pračce a přebaluju a suším a mastím zá:,–(ně na něm. Na postel se jednak musím ohýbat a než provedu všechny nezbytné úkony, bolí mě záda. Ale hlavně prcek zdrhá a trvá to déle a je to s křikem. Takže takhle to dělá jen manžel, který výhody pračky stále nepochopil… Jo, a skoro čtyřletou cácorku tam občas vy:,–(ím taky, když je potřeba důkladněji omýt pipinu a zadeček :wink: Děti mám hubené, syn má možná 10 kg a dcera 15.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7463
26.1.06 10:27

ahojky

tak delfinek, kdyz je posrany putuje pod sprchu a jinak prebaluju na zemi.
a mozna se nekdy dockam nocniku a nebudu muset resit prebalovani :D :D

magrat a delfinek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1428
26.1.06 20:31

Ahoj holky,

tak ten přebalovák vám závidím. U nás by byl Lukášek asi 1000× na zemi. Přes den se pereme na posteli nebo na zemi ( na těch pěnových skládačkách, které měly sloužit jako hrací podložka :x ).
On vůbec neposedí, ani nepostojí, po koupání si sednu na postel a vše se odehrává na ní - Lukášek je tedy často mimo ní, takže si s tatínkem asistujeme a honíme ho :o ). Na přebalováku si ho nedovolím nechat ani na minutu - snad jen po koupání nám slouží jako podložka, kdy ho položím na ručním, zabalím a valíme do ložnice.
Holky, prosím, jak přebalujete ve stoje :?: :?: :?: Nedokážu si to u nás doma představit - to bych si hodinu lítala po bytě a pak snad..........Přabalujeme v leže, je to boj, musím vždy najít něco (schválně nepíšu hračku), co ho na tu chvilku zabaví.
Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.1.06 21:28

Ahojky,
já přebalovák zrušila v 15měs.A stejně jsem ho tak od 11měs nepoužívala.Ondra se děsně vrtěl a já měla strach že zbuchne dolu.Ted má plínu jen na ven a spaní tak přebaluji na posteli nebo na zemi.Ted poslední měsíc je už konečně v klidu a hezky leží a plínu má během vteřinky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
569
26.1.06 21:31
Anonymní píše:
Ahojky,
já přebalovák zrušila v 15měs.A stejně jsem ho tak od 11měs nepoužívala.Ondra se děsně vrtěl a já měla strach že zbuchne dolu.Ted má plínu jen na ven a spaní tak přebaluji na posteli nebo na zemi.Ted poslední měsíc je už konečně v klidu a hezky leží a plínu má během vteřinky. :)

Moc se omlouvám zapoměla jsem se přihlásit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
26.1.06 22:10

Já na přebalováku přebalovala tak do roku, pak už jsem měla problémy Jířu zvedat (12 kg měl na roce, na dvou už skoro 18) takže jsme přebalovali většinou na gauči nebo na zemi. Taky jsem nechápala, jak může někdo přebalovat dítě vestoje (ale pouze načůrané), ale to přišlo samo v období, kdy začal pomalu chápat nočníkování - takže kolem 22 měsíců. Pak už jen vestoje - šup sem šup tam. V 25 měsících jsme plínky zrušili kromě té kakací, která mu vydržela donedávna (zaplať pánbů, že konečně začal přestat odmítat kakat do záchoda) a to jsme přebalovala v leže na zemi, většinou v souboji hovínka lítajíc po celém bytě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
26.1.06 22:27

Já jsem přebalovák zrušila taky docela brzo. Bála jsem se, že z něj spadne. Od té doby co stojí, přebaluju ve stoje, když ji potřebuju utřít, položím ji na postel nebo na podložku na zem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama