Přechod na Nutrilon HA kvůli atopickému ekzému

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janulina876
Nováček 4 příspěvky 10.01.17 14:47
Přechod na Nutrilon HA kvuli AE

Maminky,porad­te.Maly ma 3,5mesice, je na UM Nutrilon Profutura. porad si skrabal oblicej, tak jsme vyrazili na kozni a tam nam rekli, ze má nejspíš atopický ekzém, tak jsme vyfasovali kortikoid.mast a Linola fett mast.Mazu zatim jen tou Linolou, ty kortikoidy se mi moc nelíbí, nevim no. A detska rekla, ze mame zkusit zmenit nutrilon na HA, jenze ten mu kvuli horke chuti nejede. Myslite, ze mu to muzu prozatim michat s Profuturou? Ja vim, ze je to pak asi k nicemu, ale jen do te doby, nez si zvykne na tu chut. Díky.

Reakce:

xjuklickova
Kelišová 5118 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 15:20

@Janulina876 spíš se objednejte na alergologii, aby vam napsali opravdu hypoalergenni mléko, Nutrilon HA je k ničemu, dle nasich lékařů. Michat pul na pul muzes, ale k nicemu ti to nebude, pokud je alergicky na bilkovinu, tak ti skoro nastepena s nestepenou bude k nicemu.

střepina
Neúnavná pisatelka 16648 příspěvků 10.01.17 15:55

Na ekzém máme alergy care, je na něm od narození, takže je zvyklý, muže ti ho předepsat doktor, do roka zadarmo

Saffiraa
Závislačka 3746 příspěvků 10 inzerátů 10.01.17 16:28

Ahoj, dcera měla také ekzém a podezření na ABKM. Takže když jsem dokojila, doktorka nám předepsala Nutrilon Allergy care. HA vám v ničem nepomůže… :mavam:

Janulina876
Nováček 4 příspěvky 10.01.17 18:04
@Saffiraa píše:
Ahoj, dcera měla také ekzém a podezření na ABKM. Takže když jsem dokojila, doktorka nám předepsala Nutrilon Allergy care. HA vám v ničem nepomůže… :mavam:

A pomohlo vam to? Ona nam prave rekla, že mame zkusit ten HA a pak ze je neco dalsiho, ale az na predpis, ale to bysme pry potrebovali potvrzeni od jineho doktora, ze ma alergii na kravske mleko…

Saffiraa
Závislačka 3746 příspěvků 10 inzerátů 10.01.17 19:36

@Janulina876 Pomohlo, u dcery se ekzém objevil ve 3. měsících a rychle se rozšiřoval po celém těla. Zkusila jsem různé mazání, i od kožní a žádné zlepšení. Takže nakonec jsem vysadila vše mléčné a ekzém začal po týdnu mizet a cca za 3 týdny byl pryč úplně. No a když jsem dokojila, doktorka nám předepsala právě Nutrilon Allergy care a je to bez problémů. :palec:
Pokud má dítě ABKM (alergii na bílkovinu kravského mléka), tak mu HA Nutrilon nepomůže, protože jí také obsahuje… :mavam:

Tereza1986
Kelišová 6747 příspěvků 10.01.17 20:23
@Janulina876 píše:
A pomohlo vam to? Ona nam prave rekla, že mame zkusit ten HA a pak ze je neco dalsiho, ale az na predpis, ale to bysme pry potrebovali potvrzeni od jineho doktora, ze ma alergii na kravske mleko…

Nám nepomohl ani u jednoho dítěte. První musel mít Neocate, druhý nejspíš dopadne stejně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >