Přechod nebo těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.22 21:20

Přechod nebo těhotenství

Hezký večer, holky… je mi 41 let a poprvé mi vynechala menstruace ( 5. den zpoždění ). Samozřejmě nepočítám svá těhotenství za mladých let :mrgreen:.
Měli jsme s mužem jeden nechráněný sex tento cyklus, ale cca týden před ms.
Test jsem si dělala dnes ráno, jasně negativní.
Cyklus mám celkem pravidelný, 28 dní.
Vaše zkusenosti? Je možná “pozdější” ovulace, tudíž by se i později ukázal pozitivní test?
Nebo mi začíná přechod?
Jo, já vím, ze do mě nevidíte, ale kdyby někdo měl zkušenost….
Moji mamce začínal přechod kolem 46 roku

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1932
2.1.22 21:25

Už klidně může začínat přechod. Zvlášť jestli ho maminka měla takhle brzy. Cyklus si holt může začít žít tak trochu svým životem… Ale to těhotenství zatím asi taky úplně vyloučit nemůžete, i když moc pravděpodobné mi nepřijde… Klidně bych ještě týden počkala a zkusila další test. Pokud bude stále negativní, tak bych si došla na gyndu potvrdit, že to je k blížícímu se přechodu… Asi tam můžou být i jiné důvody, proč máte zpoždění, ale ty už vám bude muset kdyžtak zjistit gynekolog :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
699
2.1.22 21:26

Já třeba měla slabě pozitivní test až sedmý den po vynechání ms a to máme dvojčata, takže hcg by měla mít ještě vyšší hodnoty… Sice teda ve 22,ale myslím, že to se s věkem nemění.. Moji mamce je k padesáti a v přechodu ještě není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2310
2.1.22 21:27

Já si taky myslela že je to přechod :mrgreen: Nejseš třeba po očkování nebo po covidu? Stejně budeš muset zavolat Dr a zeptat se, může to být cokoliv. Mně to jediný nezklame, tak přesně mi nechodí ani peníze :lol

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 21:31

@mamule42 očkování jsem naposledy měla v srpnu. Druhou dávku. Tím to nebude. Každým dnem si říkám, že už to musí přijít, mám tlaky jako před ms a stále NIC. Slipovka naprosto čistá, dnes mě začala bolet prsa.
Já nejsem ten typ, co si něco vsugeruje a první den vynechání “zvrací”.
Jen mi je trochu smutno, že už bych byla v přechodu :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 21:33

Jak dlouho bych měla čekat v čase vynechání a kontaktovat dr?

• Citovat
  • Nahlásit
2310
2.1.22 21:37
@Anonymní píše:
Jak dlouho bych měla čekat v čase vynechání a kontaktovat dr?

Počkej tak týden ale klidně ji zavolej, určitě ti sama řekne kdy máš dojít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
879
2.1.22 21:49

Může to být i cysta, radši dojít na kontrolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
2.1.22 22:27

Podle mě to přechod nebude, ale nejspíš (vzhledem k neg tt) ani těhotenství. Může to být cysta nebo jiná hormonální nerovnováha. Já mám pravidelně 28 dní taky, jednou v životě cysta a nepřišla mi ms 11 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 22:52

Záleží i na testu - některé jsou citlivější, jiné méně..Plánovali jsme sourozence synkovi ( je mi přes 40, malému skoro 2 roky) a zadařilo se de facto na první dobrou. :-) Nevydržela jsem do vynechání MS( při synkovi první a poslední test až týden po vynechání MS) a testovala jsem. Jeden test mi 2 dny před MS nic neukázal, v den MS slaboučkého, téměř neviditelného ducha, po uschnutí nic. Druhý, citlivější ukázal velmi slaboulinkého ducha. Čárky byly jasnější až týden-10dní po očekávané MS a to odpoledne, ne z ranní moči. A je z toho 20.TT. 8) Doporučuji další, citlivější test a klidně ho udělat během dne. Hodně štěstí. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 23:09

Me mamce zacal prechod ve 40, a v 45 ukonceny. Me je 41 a uz se mi menopauza taky rozjizdi. Ms je rozkolisana, v lete vynechane 3 mesice, pak po 20 dnech. Jednou slaba, jindy silna. Ach jo, uz je to tady. Jeste ze dite uz mam.

• Citovat
  • Nahlásit
24249
2.1.22 23:10

Přechod začíná tím, že se ti cyklus zkrátí. Tohle je jen nějaká hormonální nerovnováha nebo jsi ovulovala později a jsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 09:15

Holky děkuju, pomalu se smiřuji, že asi začíná perimenopauza. Děti mame, už jsou velké a mame svůj klid 8)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat