Reklama

Přechod z RD na další RD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eeevvv
Povídálka 26 příspěvků 20.02.18 10:22
Přechod z RD na další RD

Zdravím vespolek. Mám dotaz ohledně rodičovského příspěvku. V prosinci 2017 mi skončila rodičovska dovolena, ale v lednu 2018 se mi narodilo dalsi dite. Tudiz mam plynuly prechod z jedne RD na druhou RD. Behem prvni RD mi skoncila pracovni smlouva, tudiz nemam znovu narok na matersky prispevek. Jde mi ale o to, co vse potrebuji k vyrizeni rodicaku? Na uradu prace jsem uz byla Xkrat a pani za prepazkou je mlada slecna asi hned po skole, ktera me honi od certa k dablu. Vzdy si vzpomene na neco, co jeste zapomnela, nebo mi dala omylem jiny formular… no silene. Abych rekla co uz mam obehnute- „zadost o rodic. prispevek z UP, Potvrzeni o naroku davky ovlivnujici narok a vysi RP (ze socialky), Zadost o PPM od gynekologa“. Ted po mne jeste pozaduje Potvrzeni o denim vymerovacim zakladu ovlivnujicim vysi RP od manzela, ale to ma vyplnit jeho ucetni nebo na socialce? Ucetni nic nevi, netusi co s tim. A potiz je v tom, ze trvale bydliste i praci ma manzel 500km vzdalene, takze kdyz tam pojede, tak to musi vyridit na „prvni dobrou“ :(. Muzete mi prosim tedy nekdo poradit, co vse tedy potrebujem od manzela a vyplnene kym? Ja uz nemam silu znovu shanet dalsi hlidani pro male deti a znovu vysedavat fronty na uradu prace, abych dostala dalsi zmatečne informace.
Rodicak chci mit na 4 roky.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >