Přechod z RD na další RD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eeevvv
Povídálka 24 příspěvků 20.02.18 10:22
Přechod z RD na další RD

Zdravím vespolek. Mám dotaz ohledně rodičovského příspěvku. V prosinci 2017 mi skončila rodičovska dovolena, ale v lednu 2018 se mi narodilo dalsi dite. Tudiz mam plynuly prechod z jedne RD na druhou RD. Behem prvni RD mi skoncila pracovni smlouva, tudiz nemam znovu narok na matersky prispevek. Jde mi ale o to, co vse potrebuji k vyrizeni rodicaku? Na uradu prace jsem uz byla Xkrat a pani za prepazkou je mlada slecna asi hned po skole, ktera me honi od certa k dablu. Vzdy si vzpomene na neco, co jeste zapomnela, nebo mi dala omylem jiny formular… no silene. Abych rekla co uz mam obehnute- „zadost o rodic. prispevek z UP, Potvrzeni o naroku davky ovlivnujici narok a vysi RP (ze socialky), Zadost o PPM od gynekologa“. Ted po mne jeste pozaduje Potvrzeni o denim vymerovacim zakladu ovlivnujicim vysi RP od manzela, ale to ma vyplnit jeho ucetni nebo na socialce? Ucetni nic nevi, netusi co s tim. A potiz je v tom, ze trvale bydliste i praci ma manzel 500km vzdalene, takze kdyz tam pojede, tak to musi vyridit na „prvni dobrou“ :(. Muzete mi prosim tedy nekdo poradit, co vse tedy potrebujem od manzela a vyplnene kym? Ja uz nemam silu znovu shanet dalsi hlidani pro male deti a znovu vysedavat fronty na uradu prace, abych dostala dalsi zmatečne informace.
Rodicak chci mit na 4 roky.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Kemra s Hrušínským rozkmotřila milenka. Vše ukončila facka a nakonec rakovina

Šestadevadesáti let by se 22. června dožil klasik české herecké školy,... číst dále >

Top Star v ohrožení? Tvoří ho samé krásky, které začaly zakládat rodiny

Primácký bulvárně společenský pořad Top Star je v ohrožení. V tomto případě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Reklama