Přechod z RD na další RD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eeevvv
Povídálka 26 příspěvků 20.02.18 10:22
Přechod z RD na další RD

Zdravím vespolek. Mám dotaz ohledně rodičovského příspěvku. V prosinci 2017 mi skončila rodičovska dovolena, ale v lednu 2018 se mi narodilo dalsi dite. Tudiz mam plynuly prechod z jedne RD na druhou RD. Behem prvni RD mi skoncila pracovni smlouva, tudiz nemam znovu narok na matersky prispevek. Jde mi ale o to, co vse potrebuji k vyrizeni rodicaku? Na uradu prace jsem uz byla Xkrat a pani za prepazkou je mlada slecna asi hned po skole, ktera me honi od certa k dablu. Vzdy si vzpomene na neco, co jeste zapomnela, nebo mi dala omylem jiny formular… no silene. Abych rekla co uz mam obehnute- „zadost o rodic. prispevek z UP, Potvrzeni o naroku davky ovlivnujici narok a vysi RP (ze socialky), Zadost o PPM od gynekologa“. Ted po mne jeste pozaduje Potvrzeni o denim vymerovacim zakladu ovlivnujicim vysi RP od manzela, ale to ma vyplnit jeho ucetni nebo na socialce? Ucetni nic nevi, netusi co s tim. A potiz je v tom, ze trvale bydliste i praci ma manzel 500km vzdalene, takze kdyz tam pojede, tak to musi vyridit na „prvni dobrou“ :(. Muzete mi prosim tedy nekdo poradit, co vse tedy potrebujem od manzela a vyplnene kym? Ja uz nemam silu znovu shanet dalsi hlidani pro male deti a znovu vysedavat fronty na uradu prace, abych dostala dalsi zmatečne informace.
Rodicak chci mit na 4 roky.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama