Přečká MM v termoobalu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vendulák
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 13.07.11 20:23
Přečká MM v termoobalu?

Prosím potřebovala bych poradit, zda odsáté mateřské mlíčko přečká nějakou dobu v lahvičce v termoobalu? A kdyžtak jakou? A lépe čerstvě odsáté nebo ohřáté z ledničky?
Dáváme odsáté mlíčko, protože přímo kojit nejde, a když jsme pryč tak to nejde úplně vždy vychytat být doma u odsávačky když si malá řekne. Máme tedy odsávačku i na baterky, ale to zase vždy není kde a navíc na baterky to trvá hooodně dlouho.

Reakce:
Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 49471 příspěvků 5 inzerátů 13.07.11 20:32

To chceš převážet teplé nebo schlazené? Teplé (ohřáté bych neuchovávala.
Leda studené a pak někde ohřát v lázni s horkou vodou z termosky. veškeré jídlo pro kluka jsem přepravovala v termoobalu z DM - tvar válce. Strčím do něj skleničku od přesnídávky se zmraženou vodou a k tomu druhou skleničku s jídlem/dříve i odsátým MM na kaši…

Heda-D
Stálice 92 příspěvků 14.07.11 12:59

Ahoj!
Já jsem odsáté mlíčko měla v termoobalu max. 2hodiny. Měla jsem el. odsávačku a když jsme jeli někam daleko tak jsem si během cesty odsála a pak kluky nakrmila. A jsou v pohodě, žádné problémy. Teď už mám své mlíko jen v mrazáku a přidávám jim ho do příkrmů. Ale není termoobal jako termoobal, v horku bych to moc neprodlužovala …

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >