Před 3 měsíci jsem přestala kojit

Anonymní
5.7.21 15:11

Před 3 měsíci jsem prestala kojit

Dobry den
prosím o rady a zkusenosti. Mam dva prcky mladsi ma osm mesicu prestala sem ho v peti mesisoch kojit protoze sem prisla o mleko. Po porodech mam cykly o 28-30 dnech posledni MS sem mela v kvetnu a ted mi uz dvy tydny vychazi pozitivni ovulacni testy ale jasne pozitivni a posledni tyden mam duchy na tehoteskych testech ale velice slabe muze to byt rozhazenymi hormony po kojeni nebo uz mi hrabe :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17851
5.7.21 15:26

Pokud testy nesili, měla bych trochu strach, že by to mohlo být mimoděložní těhotenství… rozházené hormony nevytvoří HCG :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18056
5.7.21 16:42
@Anonymní píše:
Dobry den
prosím o rady a zkusenosti. Mam dva prcky mladsi ma osm mesicu prestala sem ho v peti mesisoch kojit protoze sem prisla o mleko. Po porodech mam cykly o 28-30 dnech posledni MS sem mela v kvetnu a ted mi uz dvy tydny vychazi pozitivni ovulacni testy ale jasne pozitivni a posledni tyden mam duchy na tehoteskych testech ale velice slabe muze to byt rozhazenymi hormony po kojeni nebo uz mi hrabe :zed:

Co má informace o tom že si přestala kojit společného s tím, že jsi možná těhotná? Kojení žádný vliv na hodnotu hcg nemá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.21 17:37

@lachtanice86 no dneska sem rano zkousela tri ruzne testy s ruznou citlivosti (10,20,25) a pozitivni vysel ten 20 ty druhe dva upe negativni ale ani duch ani naznak tak me napadlo jesi sem nemela vadnou sarzi tehotenskych testu cele byly z jednoho balicku (adiel) tak me spis napadlo jesi mi jen hormony nerozhazujou ty obu testy

• Citovat
  • Nahlásit
18056
5.7.21 19:31
@Anonymní píše:
@lachtanice86 no dneska sem rano zkousela tri ruzne testy s ruznou citlivosti (10,20,25) a pozitivni vysel ten 20 ty druhe dva upe negativni ale ani duch ani naznak tak me napadlo jesi sem nemela vadnou sarzi tehotenskych testu cele byly z jednoho balicku (adiel) tak me spis napadlo jesi mi jen hormony nerozhazujou ty obu testy

Je nesmysl mit ducha na testu s citlivosti 20 a na 10 nemít nic. Si zajdi na krev jako samoplatce a budeš vědět hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.21 19:54
@lachtanice86 píše:
Je nesmysl mit ducha na testu s citlivosti 20 a na 10 nemít nic. Si zajdi na krev jako samoplatce a budeš vědět hned

Jdu ve stredu ale uprimne me vydesila moznost toho mimodelozniho 8o

• Citovat
  • Nahlásit
18056
6.7.21 00:21
@Anonymní píše:
Jdu ve stredu ale uprimne me vydesila moznost toho mimodelozniho 8o

Ale je ti jasný, že potřebuješ odběry dva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek