Předání do rizikové poradny

183
28.1.20 20:06

Předání do rizikové poradny

Mám dotaz spíše pro maminky, které rodily v Praze a měli rizikové těhotenství (z důvodu dvojčat). Dneska jsem 18+3 a na kontrole na gynekologii jsem už dneska byla předána do rizikové poradny. 17.2. jdu teprve na dodělání registrace k Apolináři. Zdá se mi to divné, jak v podstatě můžu být 3 týdny bez gynekologa?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58648
28.1.20 20:25
@Beth 92 píše:
Mám dotaz spíše pro maminky, které rodily v Praze a měli rizikové těhotenství (z důvodu dvojčat). Dneska jsem 18+3 a na kontrole na gynekologii jsem už dneska byla předána do rizikové poradny. 17.2. jdu teprve na dodělání registrace k Apolináři. Zdá se mi to divné, jak v podstatě můžu být 3 týdny bez gynekologa?

Ale ty bez gynekologa nejsi, pro případ autních komplikací máš toho svého, můžeš i do registrující porodnice. A 3 týdny bez pravidelné kontroly být můžeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
28.1.20 20:41

@Lama Lama super děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 20:51

Ahoj, ja jsem zase s dvojcatkama 24+3 a na kontroly jsem vzdycky sla co 4 tydny (nebo 3 tydny a par dni), ted mam jit dokonce za necelych 5 tydnu na kontrolu..asi jsme az moc v poradku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
28.1.20 20:54

Já tedy nejsem riziková kvůli dvojcatum, ale mám jiné problémy a chodím stále co 4tydny. I teď a to jsem 35tt jdu na kontrolu skoro po měsíci ve 36tt a pak už až do konce po tydnu. Nebyl problém, tak nebyl důvod pro castejsi kontroly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama