Předepisování antikoncepce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
33
19.10.21 10:17

Předepisovani antikoncepce

Zdravím všechny mám takovou otázku ohledně Ereceptu, pokaždé když si volám ke své gynekolozce aby mi předepsala antikoncepci má strašný problém s tím mi to poslat jako erecept sms zprávou a vymlouva se na to ze to nesmí dělat i přes to ze k ni na pravidelné kontroly chodím už nevím čím ji mám argumentovat mám male dítě a jezdit k ni 20km tam jen pro recept mi přijde na hlavu.. setkal jste se s tím už někdo?

Příspěvek upraven 19.10.21 v 18:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3032
19.10.21 10:22

Teď u novýho gynekologa mi normálně antikoncepci posílají jako e-recept bez problémů, jen se vždycky sestřička podívá do PC, jestli chodím na pravidelný prohlídky, kdy jsem byla naposledy. U starýho gynekologa mi sestřička rovnou řekla, že e-recepty neposílají. Byl to proto i jeden z důvodů, proč jsem odešla jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3078
19.10.21 10:24

E recept mi doktorka na antikoncepci posila na zavolani obratem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1697
19.10.21 10:26

E-recept snad už posílá každý doktor ne, nechápu proč s tím má problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
19.10.21 10:29

@PapeJ prave to je teď nad čím přemýšlím, ze si najdu jiného gynekologa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
19.10.21 10:31

@lucik2011 já to taky nechápu, ještě mi do telefonu řekla ze když jsem objednana až na 9.11 tak proste se to takhle nedělá aby mi to poslala už teď i přes to ze už ji nemám, ze antikoncepci předepisují v den kontroli což stejně nevychází

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2139
19.10.21 10:34

@Smile111 To je nějaká vymletá doktorka. Pokud chodíš na pravidelné kontroly tak by neměla mít problém ti vystavit antikoncepci. A dneska už každý doktor posílá erecepty jak může, aby se vyhnuli tomu, že sestře bude každou chvíli někdo klepat na dveře kvůli receptům. Všichni mí doktoři preferují erecepty.
Takže asi bych si s doktorkou pohovořila, a nebo přešla k někomu jinému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1697
19.10.21 10:34

@Smile111 takže do 9.11. budete bez antikoncepce nebo jak si to doktorka přestavuje?? Jinak antikoncepce se dá pořídit na stránce Gynlink i bez doktorky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
19.10.21 10:37
@Smile111 píše:
Zdravím všechny mám takovou otázku ohledně Ereceptu, pokaždé když si volám ke své gynekolozce aby mi předepsala antikoncepci má strašný problém s tím mi to poslat jako erecept a vymlouva se na to ze to nesmí dělat i přes to ze k ni na pravidelné kontroly chodím už nevím čím ji mám argumentovat mám male dítě a jezdit k ni 20km tam jen pro recept mi přijde na hlavu.. setkal jste se s tím už někdo?

Mně to nechtěla poslat akorát když jsem tam asi 2 roky nebyla :oops: jinak není problém, když chodím na pravidelné prohlídky. Tak ať ti napíše opakovací recept abys tam nemusela furt volat nebo jezdit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
19.10.21 10:41
@Smile111 píše:
@lucik2011 já to taky nechápu, ještě mi do telefonu řekla ze když jsem objednana až na 9.11 tak proste se to takhle nedělá aby mi to poslala už teď i přes to ze už ji nemám, ze antikoncepci předepisují v den kontroli což stejně nevychází

A do toho 9.11. máš dělat jako co? Vysadit ji?? :think: To je fakt na hlavu, asi bych si našla jinou doktorku. Jinak zkus zavolat obvodnímu, taky může antikoncepci předepsat, abys do té kontroly něco měla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4194
19.10.21 10:45

Neměl by to být problém, nechápu, co v té ordinaci řeší :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
19.10.21 11:06

Tak po dalším telefonátu mi přišel erecept ale sestra mě nezapomnela upozornit ze je to naposledy a ze to děla tajně ze se to nesmí :D :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
19.10.21 11:08

@LilyJane už si hledám jinou gynekolozku ale u nás v domazlickem kraji je to trochu oříšek podle těch recenzi 😁 nakonec mi přišel erecept ale sestra mi do telefonu řekla ze je to naposledy a ze to děla tajně(nechápu)..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9429
19.10.21 11:27
@Smile111 píše:
nakonec mi přišel erecept ale sestra mi do telefonu řekla ze je to naposledy a ze to děla tajně(nechápu)..

8o
To je fakt zvláštní přístup.
Jediné co mě napadá jsem slyšela od kámošky, že jí pošlou erecept jen když zaplatí roční poplatek na gynekologii, když ne, tak má smůlu a musí si přijet.
Ale že ti nevychází do 9.11. a nechtějí ti jí dát, to je gól 8o :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
19.10.21 11:38

@meduzza strašný už sem to slysela od moji mamky nedávno a kroutila jsem hlavou ze to je divny a teď mi udělá to sami 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat