Předepsání antikoncepce

Anonymní
18.11.20 09:52

Předepsání antikoncepce

Zdravím, chystám se v blízké době poprvé navštívit gynekologa, chci pouze předepsat antikoncepci. Musím se nějak extra objednat nebo třeba stačí jen zavolat, říct prosbu a následně stavit se?

A když už jsme u toho, je lepší muž nebo žena jakožto gynekolog? (Výhody, nevýhody)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9301
18.11.20 09:54

Jasně, že se objednat a udělat termín, lékař tě musí zaregistrovat, prohlédnout, správně by měl udělá ti jaterní testy a pak ti teprve předepsat antikoncepci. Osobně jsem spokojenější u chlapa, obě moje předchozí lékařky byly arogantní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
271
18.11.20 09:58

Vždy mě prvně vyšetřil a poté napsal HA. Chodila jsme k chlapovi i ženské, ta byla hrozně milá úžasna dr. Ale z důvodu stěhování a ať nemusím dojíždět jsem přešla k chlapovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17458
18.11.20 10:06

Pokud chceš předepsat antikoncepci, tak budeš muset absolvovat kompletní prohlídku a odběry krve kvůli jaterním testům. Bez objednání tě nikde nevezmou, možná budeš muset hledat gynekologa, co tě přijme jako novou pacientku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5505
18.11.20 10:13

Bez prohlidky ti ji žádný gynekolog nenapíše. Takže objednat. Jestli je lepší k ženě nebo muzi je individuální. Někomu vyhovuje ten a někomu ten. Když jsem byla mladší tak jsem chodila a chodím k ženě, budu gynekologa měnit kvůli stěhování a i s ni nejsem uz uplne spokojena tak uvidím pak v okolí kdo bude mít dobrý recenze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
18.11.20 10:15

Antikoncepci ti bez předchozího vyšetření nikdo nenapíše. A co se týče doktora - já měla vždycky ženský - přišlo mi divné chodit ke chlapovi - ale musím říct, že všechny byly hrozně neempatické, arogantní… a tak jsem začala chodit ke chlapovi a už bych neměnila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20016
18.11.20 10:22
@LucaObr píše:
Antikoncepci ti bez předchozího vyšetření nikdo nenapíše. A co se týče doktora - já měla vždycky ženský - přišlo mi divné chodit ke chlapovi - ale musím říct, že všechny byly hrozně neempatické, arogantní… a tak jsem začala chodit ke chlapovi a už bych neměnila ;)

asi tak a jsou necitlivý, vyšetření nepříjemný, ted mám chlapa a je úžasný :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3554
18.11.20 11:01

Zavolej si, řeknou ti co a jak. Mě nikdo jaterní testy nedělal. Gynekologa jsem měla vždy chlapa, za mě spokojenost, ale nemám srovnání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
18.11.20 11:37

Objednat se předem a říct sestřičce, co chceš.
Pokud HA, tak vždy s jaterními testy. Doktor, který je neudělá, by neměl být tvým doktorem/hrobníkem.
Muž nebo žena je jedno, hlavně žádný arogantní nebo ty, co na všecko pečou. Když ti nic nebude, tak stejně nepoznáš, za co lékař stojí. O tom se většinou dozvíš, když začneš mít problémy nebo otěhotníš. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17428
18.11.20 11:42

Mám srovnání s oběma. Chlap protivný neempatický a půlku věcí zlehčoval. Pak doktorky. Teď mám milou a super dr., se kterou jsme na stejné vlně. Ta před tím byla protivná a nepříjemná a sestra ještě víc. Ale určitě je to o lidech.

Jinak je potřeba se objednat. Po telefonu ti pošlou max. recept na další plato. Ale nasazení ha chce vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14137
18.11.20 11:50

Musíš se objednat, udela ti prohlídku a měl by odebrat krev.
Co se doktora týče, uz zhruba 14let mam doktora a ženskou uz nikdy nechci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
18.11.20 12:10

Urcite obejdnat, předepsani antikoncepce neni jen tak, musi te vysetrit, udelat testy a az pak neco napsat :)
Osobne mam doktora chlapa a co jsem slyšela, muzi jsou neznejsi, opatrnejsi narozdil od ženských.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1136
18.11.20 12:13

Určitě musíš nejprve na prohlídku. Lékař by měl i udělat jaterní testy, někteří to flákají a nedělají, ale já osobně bych na nich trvala. K dotazu lékař / lékařka - to je individuální, každému to vyhovuje jinak, spíš se zeptej kamarádek na recenze konkrétních doktorů v tvém okolí. Já osobně chodím k lékařce a jsem s ní velmi spokojená - milá, empatická a při vyšetření jemná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 20:49

Vím, že to není předmětem diskuze, ale Vám všem před předepsáním antikoncepce, dělali odběry krve na jaterní testy? Mě totiž ne…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama