Oční centrum Kukátko, Dětská optika Anděl

206
17.11.20 16:04

Oční centrum Kukátko, Dětská optika Anděl

Ahoj, máte někdo, prosím, zkušenosti s Dětským očním centrem Kukátko? Nebo alespoň s dětskou optikou Anděl? Případně máte doporučení na dobrou dětskou optiku s velkým výběrem? Praha a okolí, Liberec, Mladá Boleslav. Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19241
17.11.20 16:16

@nika.veroni my v Kukatku byli s detmi 1×, podezreni na ocni vadu se neprokazalo, tak jsme tam vicekrat nebyli. Ale pristup byl pekny a vyšetření bylo z laickeho pohledu kompletni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
17.11.20 18:11

@Cuddy Díky a chodí tam lékaři v bílém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
17.11.20 18:29

Byli jsme tam pred par lety. Sestra byla oblecena vselijak vcetne koukajiciho pupku a napul vyholene hlavy a obarveneho zbytku kstice. Asi lekarka sice byla v bilem, ale ne v plasti. Mela bile tilko s tenkymi raminky a jakesi letni bile kalhoty. Take pekne kriklave nalakovane nehty a plazove vyrazne zdobene pantoflicky. Vlasy ledabyle zamotane to jakehosi cuchance na temeni hlavy Popravde, ani nebylo poznat, jestli mluvim s lekarkou nebo kym to vlastne. Chapu, ze chteji navodit uvolnenou atmosferu, coz asi hledas, ale za me, nekdy vseho moc skodi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
17.11.20 18:33
@LadyLada píše:
Byli jsme tam pred par lety. Sestra byla oblecena vselijak vcetne koukajiciho pupku a napul vyholene hlavy a obarveneho zbytku kstice. Asi lekarka sice byla v bilem, ale ne v plasti. Mela bile tilko s tenkymi raminky a jakesi letni bile kalhoty. Take pekne kriklave nalakovane nehty a plazove vyrazne zdobene pantoflicky. Vlasy ledabyle zamotane to jakehosi cuchance na temeni hlavy Popravde, ani nebylo poznat, jestli mluvim s lekarkou nebo kym to vlastne. Chapu, ze chteji navodit uvolnenou atmosferu, coz asi hledas, ale za me, nekdy vseho moc skodi.

Dcera má panickou hrůzu z lékařů, tak proto a je to první vyšetření, tak proto se ptám. Je ještě malá, třeba se to časem zlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
17.11.20 22:31

@nika.veroni Tak to bude presne pro vas. Verim tomu, ze se tam deti citi dobre. Jednani je prijmne, vsak za to take dobre zaplatis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
17.11.20 22:56

@LadyLada ano, to jsem četla, jsme pojištěni u VZP, takže jsem na to připravená. Jde mi pouze o první vyšetření, protože dceři zjistili vysokou vadu ve školce. Mám termín k dětské oční lékařce jinam, ale bohužel první je až v únoru. Takže tady si nechám napsat pouze první brýle, aby je měla co nejrychleji. Byli jste už na Budějovické? Dá se parkovat u budovy, nebo raději Arkády?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
17.11.20 23:09

@nika.veroni Rozumim ti. Nene, byli jsme jeste v centru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36187
18.11.20 11:19

Ja tam spokojena nebyla. Stravili jsme tam cele dopoledne, kdy si ho brali na ruzne dilci testy a kdyz jsme se konecne dostali k dr, byl uz tak hotovy, ze spoluprace 0.
Poplatky povinne, zaplatis 400 za to, ze si muzes zavolat svemu doktorovi o radu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
19.11.20 12:55

@Pudloslava jak píšu výš, jdu tam jen proto, že mi vyšli vstříc s termínem. Námi vybraná oční lékařka má termín až v únoru ( to už budeme chodit k ní) a já bych ráda, aby dcera měla brýle co nejdříve. Protože má předběžně naměřeno +4 dioptrie, rozostřené vidění, šilhání atd. Já sama měla v roce a půl 8 dioptrií. Každopádně toho dlouhého vyšetření se opravdu bojím, odjíždíme přes 200 km. Jak ta vyšetření probíhala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36187
19.11.20 16:52
@nika.veroni píše:
@Pudloslava jak píšu výš, jdu tam jen proto, že mi vyšli vstříc s termínem. Námi vybraná oční lékařka má termín až v únoru ( to už budeme chodit k ní) a já bych ráda, aby dcera měla brýle co nejdříve. Protože má předběžně naměřeno +4 dioptrie, rozostřené vidění, šilhání atd. Já sama měla v roce a půl 8 dioptrií. Každopádně toho dlouhého vyšetření se opravdu bojím, odjíždíme přes 200 km. Jak ta vyšetření probíhala?

ja vlastne na tom bÿla stejne, kluk byl dokonce uz predtim u Pelikanove jako mensi, ale pak se nekomu zdalo, ze silha a ja mela pocit, ze mu utika cas. Pelikanova nam dala termin za 6m. V kukatku dali termin hned. Ta vysetreni nebyla zadny stres, ale bylo jich nekolik a vzdycky se decko muselo vytrhnout ze hry a nejak spolupracovat-trpelivost klesala a klesala, az nakonec u dr uz byl uplne v haji. Bryle dostal. Pak jsem s pokorou vyuzila termin u Pelikanove, sebrala mu dioptrie na polovinu, s brylemi z Kukatka nevidel. Namerene dioptrie sice souhlasily, ale nesilhajicim detem se pry plna korekce nedava - nedokazu posoudit, muze byt veci nazoru. Kazdopadne u Pelikanu ho vysetrili v jednom tahu, takze i se svym ADHD celkem vydrzel, starsi ortopticka sestra se vyznacovala daleko lepsi trpelivosti a obratnosti s detmi, nez ty mlade „kozy“ v Kukatku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
19.11.20 23:11

@Pudloslava taky máme termín k Dr. Pelikánové, ale přesně až na únor :? No jsem na to tedy zvědavá. Dcera má hrůzu z doktorů a budou to první brýle. Jedeme za týden, snad to proběhne hladce. Takže s Dr. Pelikánovou jste spokojeni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36187
20.11.20 05:25
@nika.veroni píše:
@Pudloslava taky máme termín k Dr. Pelikánové, ale přesně až na únor :? No jsem na to tedy zvědavá. Dcera má hrůzu z doktorů a budou to první brýle. Jedeme za týden, snad to proběhne hladce. Takže s Dr. Pelikánovou jste spokojeni?

Nesmirne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19241
20.11.20 05:36

@nika.veroni tak u nas to take probihalo, jak pise @Pudloslava, porad nas nekdo volal, nedelal vse jeden doktor. Nekolikrat se rozkapavaly oci, cekalo se, pak se zase nekam slo… Ale ja mam az moc u lekaru spolupracujici dite, od narození litame po nemocnicích, takze to bralo uplne v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
22.11.20 11:13

@Pudloslava Tak to jsem moc ráda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu