Předkožka u dospělého muže

Anonymní
27.6.13 13:01

předkožka u dospělého muže

Když se tady dneska řeší v diskuzích ty penisy, tak by jsem se ráda zeptala na takovou intimní věc. Chci zůstat v anonymitě, hlavně kvůli manželovi.
Nejde mu přetáhnout předkožka, nikdy jsem se s ním o tom nebavila.Je mě to tak nějak blbý, takže ani nevím zda to někdy v dětství u něj řešili, nebo jestli to neřešil nikdo, jestli mu to matka přetahovala… :nevim:
Máme syna, 2 roky a pediatrička říkala do 3.let na pindíka nesahat. Párkrát jsem u ho ale přetáhnout lehce zkusila. Jde mu tak z poloviny, víc jsem to nedělala, radši, aby jsem mu ho nějak nenatrhla. Navíc se začne mlet, tak ho nechci zatím trápit, když nám bylo řečený začít přetahovat ve 3letech.
Nemáte doma někdo manžela komu taky nejde přetáhnout? Vadí to něčemu? Manžel s tím žádný problémy nemá-záněty nemá, orgasmus má, vše je u něj jako kdyby přetáhnout šel. :oops:
Jen jsem se s tím setkala až u něj, předchozí dva partneři ho přetáhli úplně.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7797
27.6.13 13:10

Dnes se tady cítím jako před rodičovskou v práci na urologii :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.13 13:12

@verjanku No a měli jste tam někdy muže, kterým přetáhnout nešel ani v dospělosti?

• Citovat
  • Nahlásit
216
27.6.13 13:12

Zajimavé, kamarádka má půlročního prďolku a doktorka mu ho sama stáhla a kamarádka má stahovat každý den při koupání… Přijde mi teda pozdě ve třech letech… Známá nepřetahovala v miminkovském věku a ve 2 letech byli na obřízce, protože malýmu už nešlo ani čůrat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
27.6.13 13:13

No já si myslím, že když mu to nevadí u sexu tak ok. Myslím, že když jsi nahoře, tak se v tobě přetahne, ne? Tak když ho to nebolí, tak je to asi ok (a nenatrhne se to) :think:

pardon za takový popis :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7797
27.6.13 13:13

Nevybavuju si :nevim:, asi to není žádný zdravotní problém, k nám chodili s předkožkama jen na obřízky a to bylo pokud problémy měli, když neměli, nechodili :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
becky87
27.6.13 13:15
@verjanku píše:
Dnes se tady cítím jako před rodičovskou v práci na urologii :mrgreen:.
:mrgreen: :potlesk: :potlesk:
  • Citovat
  • Nahlásit
26100
27.6.13 13:23
@Kamijjka píše:
Zajimavé, kamarádka má půlročního prďolku a doktorka mu ho sama stáhla a kamarádka má stahovat každý den při koupání… Přijde mi teda pozdě ve třech letech… Známá nepřetahovala v miminkovském věku a ve 2 letech byli na obřízce, protože malýmu už nešlo ani čůrat…

tohle udělat v půl roce (vlastně i teď ) klukům doktorka, tak by to bylo to poslední, co by ve spojitosti s něma udělala… :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.13 13:24

Právě mě nejde do hlavy, proč se teda musí malý děti posílat na uvolnění předkožky, když jim nejde přetáhnout a pak najednou dospělý muž ji nepřetáhne a ničemu to nevadí. :think: Proč se to teda u těch dětí řeší takto brzo. Proč se to nenechá do puberty, kdy budou onanovat a začnou žít sexuálním životem, aby se až dle toho to nějak řešilo. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.13 13:26

Jinak nevím jak při sexu, jestli se mu přetáhne, když je uvnitř mě. :think: Tam nevidím, že jo. :mrgreen: každopádně rukou to přetáhnout nejde, ani on sám si ji rukou nepřetáhne. O bolesti ale nikdy nemluvil, krev se nikdy žádná neobjevila. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
donaga
27.6.13 13:31

A co hygiena? Nemá problém si ho pořádně umýt?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1598
27.6.13 13:33

Jsme prý asi jediná země, kde se toto téma řeší a kluci s tím trápí (možná Slovensko je na tom podobně). Jinde to klukům nikdo neřeší, nekontroluje - pokud není tedy nějaký problém -, oni si to pořeší později sami a procento potíží mají minimální. U nás je to úzkostlivě střežené, řešené, diskutované a spousta kluků má pak zbytečně špatné zážitky s touto „péčí lékařů“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.13 13:35

@donaga Nevím, myje si ho sám. :mrgreen: Každopádně rozhodně nesmrdí, prostě je vše stejný jako u předchozích partnerů, co se čistoty týká.

• Citovat
  • Nahlásit
13073
27.6.13 13:41

.

Příspěvek upraven 02.02.14 v 17:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13073
27.6.13 13:42

.