Může jít o rakovinu mozku?

Anonymní
26.6.13 08:45

může jid o rakovinu mozku?

Dobrý den mam bolesti hlavy, furt citim takovou tíhu hlavy a tlaky v hlavě hlavně v zadní části. nemůžu do sebe pořádně dostat ani jídlo ani pití poněvač mám žaludek jak na vodě furt i celkově se cítím pořád taková slabá. Mám zatím vyšetření krve a to je naprosto v pořádku krevní obraz, ale nevim zda by z krve poznali kdyby se mi dělo něco v mozku.Ted mě čeká vyšetření na neurologii ale ty čekací doby jsou hrozny

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16063
26.6.13 08:47

To může být od páteře (což se mi jeví jako pravděpodobnější varianta)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41882
26.6.13 08:48

Mám tohle od krční páteře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 08:49

Když si třeba hlavu opřu nebo si lehnu je to o něco lepší, ale divnej pocit v hlavě je furt je to dost nepříjemné, už bych chtěla mít za sebou pořádné vyšetření aby se mi nějak ulevilo

• Citovat
  • Nahlásit
13073
26.6.13 08:51

.

Příspěvek upraven 02.02.14 v 17:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 08:51

A co s váma dělají když jde o krční páteř? mě už to trápí tři týdny vždy to třeba trochu přešlo ale ted se to vrátilo ve větší síle nejsem pomalu schopná dělat něco delší dobu jen bych ležela a podřimovala

• Citovat
  • Nahlásit
41882
26.6.13 08:53
@Anonymní píše:
A co s váma dělají když jde o krční páteř? mě už to trápí tři týdny vždy to třeba trochu přešlo ale ted se to vrátilo ve větší síle nejsem pomalu schopná dělat něco delší dobu jen bych ležela a podřimovala

no, upřímně? Trápím se tím asi od 15ti, rehabilitace, cvičení, elektroléčba a nepomáhá mi nic :mrgreen: Tak snad to nebude tvůj případ :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1332

Vyšetření krve? Objednej se raději na neurologii, udělají CT hlavy. Ty budeš mít klid a nebudeš myslet hnedka na rakovinu a zjistíš, že to máš od krční páteře. Protože tohle jsou klasické příznaky bolesti od krční páteře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16063

Rehabilitace, obstřiky…co je potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 08:55

Ja jsem totiž nejdřiv byla na vyšetření žaludku v nemocnici a tam mi dělali rozbory krve 8) moje mudr ma dovolenou tak musim vydržet do pátku. Ja vim člověk hned myslí na nejhorší ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1332
26.6.13 08:56
@Anonymní píše:

Já dostala rehabilitace, masáže a pořídila jsem si jiný polštář, naučila se spát v lepší poloze, ne zkroucená a na boku a docela mi to pomohlo. Zároveň jsem teda dostala tabletky proti migréně, protože mi ji to spouštělo a u nás ji máme dědičně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1332
26.6.13 08:58
@Anonymní píše:
Ja jsem totiž nejdřiv byla na vyšetření žaludku v nemocnici a tam mi dělali rozbory krve 8) moje mudr ma dovolenou tak musim vydržet do pátku. Ja vim člověk hned myslí na nejhorší ;)

Buď v klidu ;-) A na neurologii se kdyžtak můžeš objednat i bez doporučení od své obvodní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5132
26.6.13 08:58

Nádor na mozku na se nejčastěji projeví ochrnutím, poruchami řeči, změnou osobnosti - intelektu. Pokud by se jednalo o lokalizaci v zadní jámě (týl), tak zvracení a porucha rovnováhy a nebo taky absolutně nijak, bez projevů. Průkazné je až MR (magnetická rezonance), ani CT nemusí nic odhalit. Ale jak holky píší, viděla bych to od kační páteře. Ale znám i lidi, co mají takové netypické migrény. Hlavně klid, není třeba myslet na nejhorší. Dobrý neurolog ti může pomoct :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 08:59

Fakt to jsem nevěděla :lol: nejste tedy tady někdo z českých budějovic kdo by mi dal kontakt:-)

• Citovat
  • Nahlásit
5365
26.6.13 09:08

Prosím Vás, proč Vás napadají takové diagnózy? Primární nádory mozku nejsou příliš časté, v mozku se ovšem vyskytují často sekundární metastázy. Když už by se nějaký tumor v mozku nacházel, tak by to mělo klinický obraz poškození určité korové oblasti – neschopnost pohybu, ztráta citlivosti, hluchota, slepota, nemožnost vyjadřování… Vámi popisované příznaky odpovídají spíš podrážděné „krční páteři“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat