Předlohy dárkových poukazů

734
6.8.19 18:00

Předlohy dárkových poukazů

Syn bude mít za měsíc 18,chtěla bych mu dát poukaz na autoškolu +nějaké drobnosti a nemůžu nikde natrefit na nějaké předlohy kde bych mohla vepsat co chci a poté si to stáhnout. Všude jsou už hotové poukazy a vouchery a to nechci, nehledě, že přímo na poukaz na autoškolu jsem nenarazila. Přímo v autoškole nechci poukaz kupovat, nevím kdy a kde si syn autoškolu bude chtít udělat. Nemáte nějaký tip? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5029
6.8.19 18:03

Vyrobit si ho ve wordu :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15900
6.8.19 19:49

Vždycky si tvořím sama. Tisknu na barevný papír a zalaminuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.8.19 23:11

Ja dostala od otce penize v obalce s tim, ze to je na autoskolu. Autoskolu mi i zaridil s tim, ze si mam domluvit, jak tam budu chodit. Moc se s tim takto neparal, stejne to od nej bylo super. Takze si myslim, ze bude uplne stacit neco ve wordu, jak tu uz nekdo psal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
7.8.19 10:03
@Shiroi.Ichigo píše:
Ja dostala od otce penize v obalce s tim, ze to je na autoskolu. Autoskolu mi i zaridil s tim, ze si mam domluvit, jak tam budu chodit. Moc se s tim takto neparal, stejne to od nej bylo super. Takze si myslim, ze bude uplne stacit neco ve wordu, jak tu uz nekdo psal…

Děkuji, už jsem zaúkolovala mladšího syna, ať něco vyrobí, právě, že on si chce dělat řidičák až na jaře 2020.Ale jak píšeš, kdyby dostal už přímo papíry, že je už přihlášený, tak jde a udělá si je hned.Co den, to jiný názor, chtěl by řidičák, pak příjde, že by chtěl tetování, jo a taky by chtěl nový skejt…pro nás rodiče, aspoň motivace proč chodit do práce. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama