Řídké vlasy - má vliv kojení a co s tím?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 10:43
Máte někdo taky takhle vlasy ???...

Dobrý den, prosím vás máte některá taky takhle vlasy? Už nevím co stim mám dělat u Dr jsem byla minulé ale nepomohlo mi nic nepoužívám ani nic z drogerie atd…vše je s přírodními materiály atak stále kojim (11 měsíců ) asi to má vliv i na to no…je pravda, že mi strašně zřídlo vlasy máte některá zkušenosti?? Prosím poraďte co s tím děkuji dříve jsem měla taky takový problém ale tedko je to už hrozně vidět nesmím jít ven s rozpuštěným i vlasy. Jak zakrýt ty místa to fakt nevím tak poraďte :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 24505 příspěvků 06.08.19 10:47
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím vás máte některá taky takhle vlasy? Už nevím co stim mám dělat u Dr jsem byla minulé ale nepomohlo mi nic nepoužívám ani nic z drogerie atd…vše je s přírodními materiály atak stále kojim (11 měsíců ) asi to má vliv i na to no…je pravda, že mi strašně zřídlo vlasy máte některá zkušenosti?? Prosím poraďte co s tím děkuji dříve jsem měla taky takový problém ale tedko je to už hrozně vidět nesmím jít ven s rozpuštěným i vlasy. Jak zakrýt ty místa to fakt nevím tak poraďte :zed:

myslím, že se to zlepší, až přestaneš kojit.
Tak jsem „prolysala“, ale takovým zvláštním způsobem a zase obrostala a mám háro.

Co zatím zkusit takový ten barvicí sprej :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 10:47
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím vás máte některá taky takhle vlasy? Už nevím co stim mám dělat u Dr jsem byla minulé ale nepomohlo mi nic nepoužívám ani nic z drogerie atd…vše je s přírodními materiály atak stále kojim (11 měsíců ) asi to má vliv i na to no…je pravda, že mi strašně zřídly vlasy máte některá zkušenosti?? Prosím poraďte co s tím dříve jsem měla taky takový problém ale tedko je to už hrozně vidět nesmím jít ven s rozpuštěným i vlasy. Jak zakrýt ty místa to fakt nevím tak poraďte. Sice se mi dělají podrosty jak vidíte u čela a kolem hlavy, ale ty místa lisyny všude 8o alopecii nemam
Julinka 18
Kecalka 377 příspěvků 06.08.19 10:48

Prestan kojit, to je asi jedina rada

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 10:50

@Bábrdl myslíš na odrosty? Nebo ty vlasove vlákna? Ty jsem už měla hozené v košíku pak si říkám co když je to jen reklama a ty peníze 1000 Kč za asi 15 ml ani ne no nevím možná objednám levnější ale nevěřím tomu mamka mi poradila ať si to nechám u kadeřnice zahustit umelymi vlasy. Ale to přece vlasy trhá česáním apod…člověk si nevybere

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 10:52

@Julinka 18 ráda bych ale malej je hroznej budí se i v noci asi tak 6 x na kojení do toho kojim celé, dny jídlo moc nechce sem tam už je mu 11 měsíců tak si říkám, že pomalu odstavíme ale strašně je to s ním těžký beztak po mě leze a hledá ceckuv tomhle je to boj ale už musím začít přestat aspoň jedno kojení odbouram děkuji

zudina
Závislačka 2588 příspěvků 1 inzerát 06.08.19 10:58

Kup si Femibion 2. A jez, jsi strasne hubena.

ivašot.
Echt Kelišová 8418 příspěvků 06.08.19 11:00
@zudina píše:
Kup si Femibion 2. A jez, jsi strasne hubena.

Teď jsem to chtěla napsat…

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 06.08.19 11:02

Budeš muset počkat až přestaneš kojit a dorostou nové vlasy. V mezičace můžeš suplementovat b vitamin, zinek, křemík a selen a vápník s hořčíkem- pomůže to jak tvému tělu a vlasům, tak výživnosti mateřského mléka.

Zároven bych to zkrátila třeba na mikado k bradě, či pod uši. Zejméan pokud se ti vlasy vlní, tak to bude fakt pěkné a bude novým vlasům se to bude sníze dohánět.

On by ti sice nejspíš strašně slušel i nějaký dobře střižený pixie cut, ale pokud nechceš krátké, tak holt ne.

něco takovýhleho

A zkusila bych curly girl metodu - na vlnité vlasy je to boží. https://www.kudrnatevlasy.cz/…toda-postup/

Příspěvek upraven 06.08.19 v 11:04

Trojlístek
Závislačka 3881 příspěvků 06.08.19 11:03

Přestat kojit, jsi i hodně vyhublá. Odbourat jedno kojení je málo. Co to je ta kosmetika ne z drogerie? Klidně to může být i projev alergie. Rovněž to barvení na tmavo na takhle světlý podklad je pro vlasy neskutečná zátěž. Ne, přidělené vlasy ti nepomohou. Neunesou to ty tvé, na to úplně zapomeň. Musím tedy konstatovat, že vlasy a pokožku jsem v tak špatné kondici snad v životě neviděla a to jsem toho viděla dost, promiň. Celkem dost jde vidět, že jim chybí výživa, poněvadž těch podrostů je tam docela dost, nicméně chybí živiny. Tohle by mi za žádné kojení nestálo. Tohle než dáš do kupy, to bude tak ze tři roky klidně trvat.

Paní Harringtonová
Generální žvanilka 23183 příspěvků 06.08.19 11:05
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím vás máte některá taky takhle vlasy? Už nevím co stim mám dělat u Dr jsem byla minulé ale nepomohlo mi nic nepoužívám ani nic z drogerie atd…vše je s přírodními materiály atak stále kojim (11 měsíců ) asi to má vliv i na to no…je pravda, že mi strašně zřídlo vlasy máte některá zkušenosti?? Prosím poraďte co s tím děkuji dříve jsem měla taky takový problém ale tedko je to už hrozně vidět nesmím jít ven s rozpuštěným i vlasy. Jak zakrýt ty místa to fakt nevím tak poraďte :zed:

Kup si vlasový aktivátor :palec: měla jsem to stejně jako ty, zabralo to skoro hned. Přestaly padat a začaly růst. Vlasy zkrať a nepoužívej gumičky, jen skřipce.

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 4161 příspěvků 06.08.19 11:07

Vlasy zkrátit a začít pořádně jist. Jsi strašně vyhublá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 11:18

Cg metodu dodrzuji i výživu atak dále a tak dále jim docela dost i 8 x za den jsem malá. a drobná to proto to tak vypadá že jsem vyhublá ale nejsem jsem tak akorát na mou vejsku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 11:19

Ahoj mám capilan používám to ale ty místa to beztak nezakrylo

Uživatel je online1mila2
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 06.08.19 11:21

Ty jo, nemela jsem to teda tolik, ale ja spis trpim na kouty. Ted zobu plantur39, a mam i tonikum, ktere tak obden masiruju do tech koutu. A fakt mam ted podrosty krasny. A hlavne mi uz tolik vlasy nevypadavaji. S tim kojenim neporadim, ja nejsem zastancem kojeni (a to mam 3deti).
Znama kadernice mi rikala, ze staci i nejaka koprivova vodicka na to masirovani, tu maji v kazdem marketu a stoji snad do 50kc.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama