Matka mě kontroluje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 08:05
Matka mě kontroluje

:nevim: Holky mám takovou otázku…přijde Vám normální když chce matka vidět bankovní účet a pracovní smlouvy své dospělé dcery, která s ní už nějaký ten pátek nežije? Moje máma mě od mládí kontrolovala, peníze jsou u ní na prvním místě. Když přijedu domů na pár dnů a jdeme třeba do města a třeba zastavíme u bankomatu tak chce abych ji ukázala svůj stav účtu, že chce vidět jestli si šetřím. Nebo doma chce vidět internetbanking. To samé s pracovními smlouvami. Přijde mi to hodně šílené, tak se jí tedy zeptám, jestli jí přijde normální chtít po dospělé dceři aby jí ukazovala smlouvy a stav účtu. Pak je uražená a začne do mě rejpat prý určitě si nic nešetřím a nemám peníze a kdoví jestli vůbec pracuji. Unavuje mě to. Jak byste to řešili když u ní ani hezké slovo nezabírá? Je mi 28 let.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11743 příspěvků 05.08.19 08:08

Jak bych to řešila nevím, my máme s chlapem účet společný a ten nikomu neukazujem. A že pracuju všichni ví, občas mě z rodiny byl v práci někdo navštívit, nebo třeba po práci vyzvednout :D k tomu nikomu nemusím ukazovat smlouvy :D ale jinak bych prostě asi řekla, že je to tvoje věc, i kdybys seděla na pracáku a neměla nasetrenou ani korunu…

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 05.08.19 08:08

Ignorovala bych ji. A pokaždé, když by o tom zacla bych měnila tema bez reakce na její vlezle dotazy

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 67538 příspěvků 05.08.19 08:10

Asi bych se pokusila udrzet klidnou a vaznou tvar a pozadala bych ji o ukazani jeji smlouvy a stavu uctu :think:

Uživatel je onlinePetula306
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 05.08.19 08:11

Ne, normální to není. Ale stává se to. My zaměstnávali 33 let starého řidiče. Pořád bydlí s mamá a ona chce, aby jeho výplata chodila na její účet. Na nás si stěžovala, že má její synek málo peněz, že je často pryč..jemu doma nevaří, kontroluje jak dlouho se sprchuje. Až mi ho bylo líto. Minulý měsíc jsme ho propustili.
Nikdy bych si to nenechala líbit a klidně se s takovou matkou nebavila. Já a rodiče ani nevíme navzájem kolik kdo vydělá.

Russet
Neúnavná pisatelka 18053 příspěvků 05.08.19 08:11
@Anonymní píše: :nevim: Holky mám takovou otázku…přijde Vám normální když chce matka vidět bankovní účet a pracovní smlouvy své dospělé dcery, která s ní už nějaký ten pátek nežije? Moje máma mě od mládí kontrolovala, peníze jsou u ní na prvním místě. Když přijedu domů na pár dnů a jdeme třeba do města a třeba zastavíme u bankomatu tak chce abych ji ukázala svůj stav účtu, že chce vidět jestli si šetřím. Nebo doma chce vidět internetbanking. To samé s pracovními smlouvami. Přijde mi to hodně šílené, tak se jí tedy zeptám, jestli jí přijde normální chtít po dospělé dceři aby jí ukazovala smlouvy a stav účtu. Pak je uražená a začne do mě rejpat prý určitě si nic nešetřím a nemám peníze a kdoví jestli vůbec pracuji. Unavuje mě to. Jak byste to řešili když u ní ani hezké slovo nezabírá? Je mi 28 let.

Tohle jsem s matkou fakt neřešila. Umít šetřit víc než uměla ona. A účty bych skoro ve 30 mámě neskládala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 08:12

@Tichošlápek Jasně já to zkoušela také, ale ona je „sekera“, s ní je to velice těžké. Někdy mám pocit, že jí víc zajímá kolik mám peněz než jak se mám já…

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 05.08.19 08:13
@Anonymní píše:
@Tichošlápek Jasně já to zkoušela také, ale ona je „sekera“, s ní je to velice těžké. Někdy mám pocit, že jí víc zajímá kolik mám peněz než jak se mám já…

Tak to vydrž :nevim: co jiného. Nebo trochu přitvrď i za cenu toho, ze se urazí.

kve-tinka
Kelišová 5270 příspěvků 05.08.19 08:16

Tak chtit muze kde, co ne? Nebo ti vyhrozuje kdyz ji to neukazes, ze se musis vystehovat? Proste mami neukazu, to jsou me osobni veci. :nevim: promin, ale tvoje mamka je trosku nemocna; psychicky… :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 08:17

@kve-tinka Já žiji se svým přítelem a docela daleko od ní, naštěstí… Ale je to mazec, je to máma ale psychicky mě to ničí.

Russet
Neúnavná pisatelka 18053 příspěvků 05.08.19 08:18
@Anonymní píše:
@Tichošlápek Jasně já to zkoušela také, ale ona je „sekera“, s ní je to velice těžké. Někdy mám pocit, že jí víc zajímá kolik mám peněz než jak se mám já…

Pošli ji do pr.dele. Fakt.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 47395 příspěvků 05.08.19 08:19

Hezké slovo nezabírá? Pak bych použila nehezké slovo. Popř. hodně nehezkých slov. Moje matka taky měla po odstěhování snahu mě kontrolovat, sice ne peníze, ale vyžadovala hlásit každé rande nebo návštěvu kina. Velmi rychle jsme si to vyříkaly.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2314 příspěvků 05.08.19 08:21
@Anonymní píše: :nevim: Holky mám takovou otázku…přijde Vám normální když chce matka vidět bankovní účet a pracovní smlouvy své dospělé dcery, která s ní už nějaký ten pátek nežije? Moje máma mě od mládí kontrolovala, peníze jsou u ní na prvním místě. Když přijedu domů na pár dnů a jdeme třeba do města a třeba zastavíme u bankomatu tak chce abych ji ukázala svůj stav účtu, že chce vidět jestli si šetřím. Nebo doma chce vidět internetbanking. To samé s pracovními smlouvami. Přijde mi to hodně šílené, tak se jí tedy zeptám, jestli jí přijde normální chtít po dospělé dceři aby jí ukazovala smlouvy a stav účtu. Pak je uražená a začne do mě rejpat prý určitě si nic nešetřím a nemám peníze a kdoví jestli vůbec pracuji. Unavuje mě to. Jak byste to řešili když u ní ani hezké slovo nezabírá? Je mi 28 let.
Řekla bych ji, že ji do toho vůbec nic není a to si s mámou volám každý den. Hoodně mimo.
Denisa56
Kelišová 6853 příspěvků 05.08.19 08:23

Mám dvě dospělé dcery (30+) a v životě by mě něco takového nenapadlo. Tvoje máma má asi ráda všechno a všechny pod svou kontrolou a tak nějak jí to prochází. Příště jí v klidu řekni: Mami, ale já ti nechci ukazovat stav mého účtu ani ti nechci skládat účty z toho, jak hospodařím. Prosím tě, vem na vědomí, že mi bude už pomalu třicet a jsem dospělá a tohle je čistě moje věc. Ty mě neživíš, nedotuješ, nic za mě neplatíš, tak nevidím důvod, proč bys měla mít přehled o mých financích.

A stůj si za tím, i kdyby začala sekerničit, prostě jí to neukážeš a hotovo.

Tiffany1
Závislačka 4633 příspěvků 05.08.19 08:27
@Russet píše:
Pošli ji do pr.dele. Fakt.

Haha, přesně. Když hezké slovo nezabírá, vždycky je tu prd.el :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama