Dospívající dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 18:01
Dospívající dítě

Co byste považovali za absolutní rozkol mezi vámi a svým dítětem -puberťákem či dospělým? Vracím se v myšlenkách do minulosti a přemýšlím… Nebo naopak co by vaše děti nepřekously u vás?

Reakce:
Monchichik
Echt Kelišová 9357 příspěvků 04.08.19 18:34

Co by oni nepřekously u mě to netuším…já bych nepřekousla drogy…to mě napadá jako první…jednou bych podala pomocnou ruku, ale kdyby to nikam nevedlo, tak bohužel…a asi kdyby někoho zabil…ale to už je fakt extrém…myslím třeba manželku, svoje dítě atd…ne nehoda…

S.Berankinová
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 04.08.19 18:47

Nic. Asi nejhorší co si dovedu představit kdyby dite spáchalo úmyslný trestný čin. A i tak bych asi nedokázala definitivně zavřít dveře :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 19:19

Z pohledu dítěte, to byla ztráta víry, že kdy to bude s matkou dobré Několik let se k nám nechovala dobře. Přicházející dospělostí jsem myslela, že se to zlepší a konečně se bude chovat jako k rovnocennému člověku. Byla to jen iluze a po jejím posledním tvrdém útoku jak psychickém tak i fyzickém byl konec. Zpětně jsem si z toho odnesla na pár let deprese, které ještě vyvrcholily velmi těžkou situací kdy jsem neviděla cestu ven, opora nikde. Pud sebezáchovy byl silnější, vstala jsem z popela a již žiju šťastně a spokojeně, ale neumím si vůbec vybavit pocit jaké to je mít rád mámu. Je to jakoby zemřela.
Z pohledu rodiče asi pokus o zabití mne samotné, ale nevím to jistě, neumím si to představit, to pouto je neuvěřitelně silné.

korneli
Kecalka 255 příspěvků 04.08.19 22:31

Nejhorší asi ten již zmiňovaný trestný čin a drogy.

Lara Farseer
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 05.08.19 06:43

Neprekousla bych u svých dětí chování, které předváděl můj otec. Jemu babička odpustila vše a ještě na mě zanevrela. Tak tedy a la: gambling, zadlužení celé rodiny, psychické týrání partnera, krádeže po rodině, u příbuzných v práci a následně i jinde (vykrádání chatek) a vězení. Po rozvodu absolutní nezájem o své dvě děti, neplacení alimentů. Týrání (teď už i fyzické) druhého partnera, nasekanou dalších dvou dětí, které pro velký úspěch pojmrnuje po těch prvních a nějakých 12 let je živit za pomoci hmotný nouze a právě svých rodičů. Následně děti strčit do DD. A když si je jeho první dcera vezme do péče, tak na ni ve finále ještě zanevrit a post ať proti ní část rodiny :nevim:.

Jinak drogy, mafie, znásilnění, vraždy atp. bych prekousavala hodně těžko a nevím jestli bych to dala. Dítě je dítě a svého syna miluju, ráda bych řekla že bezpodmínečně, ale tak to není. Chci z něj vychivat slušného člověka, a jestli pak provede něco viz výše, tak nevím, jak se s tím srovnám a jestli budu schopnáu odpustit…

jahuhudka
Extra třída :D 14742 příspěvků 05.08.19 06:53

Ja bych asi neodpustila, kdyz by dite,,spalilo mosty,, Pak fyzicke nasili.
Co by mi neodpustili deti? Asi kdyby se necitili milovane?

Váš příspěvek
Reklama