Depka z věku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 09:49
Depka z věku?

Oslavila jsem 45. narozeniny. Popřát mně přišly tři ženy z příbuzenstva. Věk 64, 65 a 82. Přinesly domácí máslový dort s velkou číslicí 45. A s milými úsměvy začaly mluvit o tom, že už mám „určitý věk“, a že teď už můžu očekávat jen to špatné. Vyptávaly se, jestli mně už začíná přechod, od toho došly k tématu gynekologických operací, křečových žil, žlučníku, atd. U kávy mluvily o předčasných úmrtích v naší rodině, připomněly mně kardiovaskulární choroby v rodině. Pak přešly k úmrtím všeobecně v našem městě a k úmrtím různých známých osobností. Pak spokojeně odešly. Mně zanechaly poněkud rozhozenou. Holky, které jste 45+, potěšte mě!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zuzanec
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 04.08.19 09:53
@Anonymní píše:
Oslavila jsem 45. narozeniny. Popřát mně přišly tři ženy z příbuzenstva. Věk 64, 65 a 82. Přinesly domácí máslový dort s velkou číslicí 45. A s milými úsměvy začaly mluvit o tom, že už mám „určitý věk“, a že teď už můžu očekávat jen to špatné. Vyptávaly se, jestli mně už začíná přechod, od toho došly k tématu gynekologických operací, křečových žil, žlučníku, atd. U kávy mluvily o předčasných úmrtích v naší rodině, připomněly mně kardiovaskulární choroby v rodině. Pak přešly k úmrtím všeobecně v našem městě a k úmrtím různých známých osobností. Pak spokojeně odešly. Mně zanechaly poněkud rozhozenou. Holky, které jste 45+, potěšte mě!

No ty v.le :lol: Víš co asi se tomu zasmej a řekni si, že na takové věci máš ještě dost času.

zimniden
Kecalka 142 příspěvků 04.08.19 09:53

:lol: Pardon ale musím se smát…takovou debatu by nevedla ani má mamka, které bylo letos 60 :) Anebo by se jí zasmála. Vždyť po 40 si ještě spousta žen pořizuje miminko! :D
Vypusť to jedním uchem ven, ale vážně :D

Paoloska
Echt Kelišová 8482 příspěvků 04.08.19 09:59

Ať jdou do háje.. ;) Já mám čerstvých 46 a věk fakt neřeším. Myslím si, že vypadám celkem dobře, sportuji, líbím se manželovi, zamilovaná jsem i po letech, sex mě baví, děti už jsou dospělé, houby zle. Babky ti akorát závidí, že jsi proti nim mladice. Kašli na ně :pankac:

Helca83
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 04.08.19 09:59

Prd na ne. Maslovy dort vyhod, dej si radsi stejk nebo co mas rada a tes se ze zivota. Vek je jen cislo, kdyz se o sebe budeme starat, snad na tom
budeme lepe nez predchozi generace, vzdyt je tolik smrncovnich zenskych 45+ :mrgreen: :palec:

Čičorečka
Závislačka 2782 příspěvků 04.08.19 10:00

Jestli se v tom dámy tak vyžívají, tak jim příště řekni, že se nechystáš umřít dřív než ony :lol: A že tvoje jízda teprve začíná.

Katcha
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 04.08.19 10:02

Dalsi narozeniny doporucuji slavit s mladsimi lidmi :lol: Doufam, ze to neberes vazne. Mne je 46. Mam jedno dite skoro dospele, druhy pubertak v nejlesim veku a nejmladsi 5- leta. Ja proste MUSIM byt jeste dlouho mlada ;)
Jestli mas v rodine urcita onemocneni, super ze to vis. Chovej se proto tak, aby te nepostihla. Zlucnik? Nebudu se cpat buckem apod.
Ne, vazne - ve 45 nejsi na odpis :kytka: :dance:

Helca83
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 04.08.19 10:02
@Čičorečka píše:
Jestli se v tom dámy tak vyžívají, tak jim příště řekni, že se nechystáš umřít dřív než ony :lol: A že tvoje jízda teprve začíná.
:potlesk:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 10:02

Vůbec se tím nezabyvej!
Je mi 48, mám 7letou dceru a jsem v pohodě.
To jsou jen takové řeči!

Enmamma
Závislačka 4133 příspěvků 04.08.19 10:12
@Anonymní píše:
Oslavila jsem 45. narozeniny. Popřát mně přišly tři ženy z příbuzenstva. Věk 64, 65 a 82. Přinesly domácí máslový dort s velkou číslicí 45. A s milými úsměvy začaly mluvit o tom, že už mám „určitý věk“, a že teď už můžu očekávat jen to špatné. Vyptávaly se, jestli mně už začíná přechod, od toho došly k tématu gynekologických operací, křečových žil, žlučníku, atd. U kávy mluvily o předčasných úmrtích v naší rodině, připomněly mně kardiovaskulární choroby v rodině. Pak přešly k úmrtím všeobecně v našem městě a k úmrtím různých známých osobností. Pak spokojeně odešly. Mně zanechaly poněkud rozhozenou. Holky, které jste 45+, potěšte mě!
:lol: :lol: :lol: Tak tohle mě rozesmálo, řekla bych jim, že už mám předplacenou rakev. :lol: :lol: :lol:
Uživatel je onlineOu
Echt Kelišová 8977 příspěvků 04.08.19 10:15

Tak to je neuvěřitelná scéna - babice sudice :-D

Hele alespoň jasně vidíš, jakou cestou se do druhé poloviny svého života vydat nechceš a že v momentě, kdy budeš mít děti dostatečně velké, aby si jim nemusela stát za zadkem chceš najít něco, co ti bude dávat smysl a čemu se budeš věnovat v nějaké skupině dalších lidí, co budou vidět stejný smysl a ideálně budou věkem různorodí, abys měla kontakt s různými generacemi - to člověk dost nutí udržovat si duševní svěžest.

Jo a teda hodí se začít cvičit, pokud to ještě neděláš - organismu to fakt dělá dobře.

No a všechno nejlepší.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 29110 příspěvků 04.08.19 10:16

Neber si to moc k srdci… tož bábiny si postěžovaly, postrašily tě… však sama vidíš a cítíš, jak na tom jsi… mě takhle taky strašila kolegyně v práci, že až mi bude 40, až mi bude 45… a ono je to jinak, než předpovídala… na ty její hrůzy nedošlo, i když ona se v těch 45 cítila a chovala jako osmdesátiletá…
Já mám 48 pryč, nejmladší dcera má 8 let… teď jsme se vrátili s měsíční dovolené, kterou by ta moje kolegyně asi nepřežila… neřeš to a žij… věk je jenom číslo… :kytka: :hug:

Ba-stet
Závislačka 3087 příspěvků 04.08.19 10:19

Chudinko! :mrgreen: Doufám, že bude ještě oslava s kamarádka, kde si dáš nějaký stylový drink nebo drahé vino a pokecáte o chlapech, hadrech a cestování. Já sice nejsem v tom dotčeném věku, ale znám dost ženských 45+, 55+ a dokonce 60+, které skvěle vypadají a mají tolik energie a podnikají takové věci, že jim někdy až závidím. A pak je tu samozřejmě i odrůda, z níž pocházejí Tvé příbuzné - její koníčky jsou nemoci, trable a retro dorty. Ale kdybys k nim patřila, tak už to poznáš, příznaky můžou propuknout už před čtyřicítkou ;)

jopo
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 04.08.19 10:25

Minulý týden mi bylo teda 42 už třetí týden jsem s dětmi u baltu na dovolené děti 7,8 let. Věk si vůbec nepřipouštím. Jsem ok a doufám že tak to to bude co nejdéle. A teda maslovy dort s 45 je masakr. To by snad letělo hned po jejich odchodu a to jsem velký milovník dortu. Přeji vše nej k narozeninám a oslav je přesně dle svých představ.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 10:30

Ty dvě šedesátnice jsou moje sestřenice, jsou skoro o generaci starší, a tak mají pocit, že mně musí pořád o všem poučovat. Fakt už léta se vyžívají v rozebírání různých chorob :roll:. Já myslím, že na „ten věk“ vypadám dobře, na rozdíl od nich mám dost pohybu a hodně o sebe pečuji. No manžel se z té oslavy raději vzdálil na zahradu pod záminkou, že jim jde natrhat ryngličky. Po jejich odchodu se tvářil pobaveně. Já je mám ráda, i tu kmotru osmdesátnici, ale tohle bylo na mě nějak moc :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama