Přední kolečko Easywalker duo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elisak28
Povídálka 17 příspěvků 23.02.18 17:40
Přední kolečko Easywalker duo

Prosim pomoc! Nevite nekdo, kde by se dalo sehat predni kolecko na kocarek Easywalker Duo? Dneska se mi ulomilo pri jizde po nasich skvelych chodnicich a bojim se, ze to nepujde svarit…

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4879 příspěvků 23.02.18 17:44

@Elisak28 Myslím, že normálně měli na fremních stránkách. Já tam koukala po pláštěnkách, kolečka tam měli taky. A myslím, že ti i poradí, co a jak.

Elisak28
Povídálka 17 příspěvků 23.02.18 17:48

Asi jsem uz samym nevyspanim zhloupla, ale kde jste nasla @P4ja firemni stranky? Mne v googlu vyjizdi jen eshopy, ktere je prodavaji…diky :)

P4ja
Závislačka 4879 příspěvků 23.02.18 17:54

@Elisak28 Já bych koukla na kočárky. cz.. tam by určitě poradili. Tam jsem viděla, ale teď neamjí.

Jinak tady mají nějaké uni, tak zkusit tam. https://www. babyplace. cz/nahradni-dily-ke-kocarkum/page=3/

stonožka12
Kecalka 454 příspěvků 7 inzerátů 23.02.18 18:04

Zkuste se mailem nebo telefonicky zeptat na kočárky. cz Mají servis Easywalkerů, pokud nebudou mít, určitě objednají od výrobce.

Elisak28
Povídálka 17 příspěvků 23.02.18 18:16

Ted jsem mluvila s panem z kocarky.cz, vidlici maji, v pondeli mi ji poslou :) JUCH. Jeste musi manzel vyhryzat zbytek vidlice z konstrukce kocarku a jsme za vodou :)
Dekuji vsem za pomoc :)

P4ja
Závislačka 4879 příspěvků 23.02.18 18:46

@Elisak28 Super :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama