Přední kolečko Easywalker duo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elisak28
Povídálka 17 příspěvků 23.02.18 17:40
Přední kolečko Easywalker duo

Prosim pomoc! Nevite nekdo, kde by se dalo sehat predni kolecko na kocarek Easywalker Duo? Dneska se mi ulomilo pri jizde po nasich skvelych chodnicich a bojim se, ze to nepujde svarit…

Reakce:
P4ja
Kelišová 6601 příspěvků 23.02.18 17:44

@Elisak28 Myslím, že normálně měli na fremních stránkách. Já tam koukala po pláštěnkách, kolečka tam měli taky. A myslím, že ti i poradí, co a jak.

Elisak28
Povídálka 17 příspěvků 23.02.18 17:48

Asi jsem uz samym nevyspanim zhloupla, ale kde jste nasla @P4ja firemni stranky? Mne v googlu vyjizdi jen eshopy, ktere je prodavaji…diky :)

P4ja
Kelišová 6601 příspěvků 23.02.18 17:54

@Elisak28 Já bych koukla na kočárky. cz.. tam by určitě poradili. Tam jsem viděla, ale teď neamjí.

Jinak tady mají nějaké uni, tak zkusit tam. https://www. babyplace. cz/nahradni-dily-ke-kocarkum/page=3/

stonožka12
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 4 inzeráty 23.02.18 18:04

Zkuste se mailem nebo telefonicky zeptat na kočárky. cz Mají servis Easywalkerů, pokud nebudou mít, určitě objednají od výrobce.

Elisak28
Povídálka 17 příspěvků 23.02.18 18:16

Ted jsem mluvila s panem z kocarky.cz, vidlici maji, v pondeli mi ji poslou :) JUCH. Jeste musi manzel vyhryzat zbytek vidlice z konstrukce kocarku a jsme za vodou :)
Dekuji vsem za pomoc :)

P4ja
Kelišová 6601 příspěvků 23.02.18 18:46

@Elisak28 Super :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >