Prednison a vedlejší účinky

21
22.10.20 17:25

Prednison a vedlejší účinky.

Ahoj, beru prednison už 3 měsíce. Mám zánět duhovky byla jsem v nemocnici na injekcich do oka, měla jsem vysoké dávky 60mg teď mám 30mg, ale začínám mít vedlejší účinky. Jsem natekla, nafouknuty obličej, dělají se mi speky na břiše, pupinky všude…snažím se jist zdravě pravidelně ale mám nahoře 3-4 kg 🙄 nevím kam to půjde dal…měl to někdo podobně? Upraví se to až vysadim? Potřebuji asi trosku ujis :palec: tit. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.10.20 18:10

Asi tě nepoteším, ja beru prednison už rok a budu asi dozivotně a za první měsíc 15kg nahoře. Samozřejmě jím zdravě. m v rámci možností se hýbu a furt přibíram a to mám nejmenší dávku.

• Citovat
  • Nahlásit
8108
22.10.20 18:19

@korunkapx já třeba neměla žádné vedlejší účinky, ale je všeobecně známo, že po prednisonu někdo může nabrat..ale zadržujes vodu..jez hodně bílkovin, dodržuj pitný režim, pokud možno a zdravotní stav dovolí..tak sportuj.. samozřejmě, něco málo se na Tebe nalepí, ale nebude to taková trága jak kdyby si nic nedělala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4000
22.10.20 18:20
@korunkapx píše:
Ahoj, beru prednison už 3 měsíce. Mám zánět duhovky byla jsem v nemocnici na injekcich do oka, měla jsem vysoké dávky 60mg teď mám 30mg, ale začínám mít vedlejší účinky. Jsem natekla, nafouknuty obličej, dělají se mi speky na břiše, pupinky všude…snažím se jist zdravě pravidelně ale mám nahoře 3-4 kg 🙄 nevím kam to půjde dal…měl to někdo podobně? Upraví se to až vysadim? Potřebuji asi trosku ujis :palec: tit. Děkuji

Ano, po vysazení se to srovná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
22.10.20 19:18

Máte někdo zkušenkonesti se zhubnutím i při stálé dávce 5 mg?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
24.11.20 12:18

koupím Prednison

Ahoj holky, nezbyl některé Prednison? Odkoupím
Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1302